Auto-Login

poruka: 6
|
čitano: 1.101
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Auto-Login

Bilo bi dobro kad bi postojalo automatsko logiranje svaki put kad posjetim bug-forum. Ovako svaki put dodem na bug-forum nakon sto ponovno pokrenem browser, moram to rucno obavit. Da li imate u planu to implementirat u buducim verzijama foruma?

Checked-out since 1983
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Auto-Login

Meni radi auto login... Koji browser imas? Meni na Firefoxu radi.

Intel Core 2 Duo E6750@2.66GHz, Gigabyte P35C-DS3, s775, iP35, DDR2 2X1GB PC6400 (800MHz) OCZ, platinum XTC, Leadtek 7900 GS 256 MB, Thermaltake VE7000BNS mid tower Soprano DX, CHIEFTEC, CFT-650-14C 650 W, LOGITECH, MX Revolution Cordless Laser Mouse, Samsung SyncMaster 225BW
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto-Login
st.srki kaže...

Bilo bi dobro kad bi postojalo automatsko logiranje svaki put kad posjetim bug-forum. Ovako svaki put dodem na bug-forum nakon sto ponovno pokrenem browser, moram to rucno obavit. Da li imate u planu to implementirat u buducim verzijama foruma?

 Radi, radi samo treba malo pogledati i oznaciti "zapamti me" pri logiranju...
No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
16 godina
protjeran
offline
RE: Auto-Login

Pogledaj http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=85279 i ako ti FF ne pamty Cookies onda ces morati svaki put logirat.

 

Zlo i Naopako
16 godina
moderator
offline
RE: Auto-Login
st.srki kaže...

Bilo bi dobro kad bi postojalo automatsko logiranje svaki put kad posjetim bug-forum. Ovako svaki put dodem na bug-forum nakon sto ponovno pokrenem browser, moram to rucno obavit. Da li imate u planu to implementirat u buducim verzijama foruma?

Kao što su ti već dobri ljudi rekli - to već postoji, samo se ne smiješ logirati u desnom stupcu na prvoj stranici, nego gore, u desnom dijelu sive trake ići na "prijava". Tamo ćeš vidjeti checkbox "zapamti me...".
Domagoj
15 godina
offline
RE: Auto-Login
Domagoj kaže...
st.srki kaže...

Bilo bi dobro kad bi postojalo automatsko logiranje svaki put kad posjetim bug-forum. Ovako svaki put dodem na bug-forum nakon sto ponovno pokrenem browser, moram to rucno obavit. Da li imate u planu to implementirat u buducim verzijama foruma?

Kao što su ti već dobri ljudi rekli - to već postoji, samo se ne smiješ logirati u desnom stupcu na prvoj stranici, nego gore, u desnom dijelu sive trake ići na "prijava". Tamo ćeš vidjeti checkbox "zapamti me...".
 znaci tu se nalazi. sad sve radi kako triba, ali mislin da bi checkbox "zapamti me..." trebao biti i u desnom stupcu na prvoj stranici jer ovo nije bas najlogicnije rjesenje da moras ici na "prijava" da bi to radilo.
tnx
Checked-out since 1983
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice