Google Play Store nemogucnost placanja operaterom

poruka: 6
|
čitano: 3.174
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Google Play Store nemogucnost placanja operaterom

KAo sto naslov kaze, placao sam oduvijek sa T-mobile operaterom ali od prije par dana vise uopce nemam tu opciju, samo kreditne kartice. Dakle, sve je isprobano ali apsolutno sve pa cak i factory  reset telefona. Dobio sam cak i novu karticu sa istim brojem. Probano sa vise mobitela i niti u jednom ne radi. Nadalje, agent u korisnickoj podrsci je bio toliko ljubazan da je isao provjeriti svoj privatni telefon i covjek je ostao u cudu jer je do prije neki dan uredno placao istim putem i sada isto kao i ja, nema vise tu opciju.  T-mobile i dalje tvrdi da je sa njihove strane sve u redu iako nitko od meni poznatih ljudi vise nema tu opciju dok drugi operateri i dalje imaju.Mene zanima da li netko tko ima T-mobile broj i dalje ima opciju placanja putem mobilnog operatera na Play Store-u? Da li netko ima neku ludu ideju zbog cega vise nema te opcije jer podrska u T-mobile je katastrofa. Nisu oni krivi, sa mojim brojem je sve u redu, obratite se Google-u. Ponavljam, nitko od mojih poznanika koji koriste T-mobile nemaju tu opciju, covjek u korisnickoj podrsci koji je do prije neki dan uredno placao tim pute isto tako nema vise tu opciju. Molio bih svaku mogucu pomoc jer sam uplatio pozamasnu svotu novaca iskljucivo da kupim nesto na store-u i sada mi ti novci stoje na mobilnom racunu. Unaprijed se zahvaljujem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 13:27 (bojanum).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Store nemogucnost placanja operate

očito je google store ukinuo tu mogučnost plaćanja. ili oni ili posrednik preko kojega to rade. nije kriv t-mobile nego google

 

edit: za razlog ukidanja se moraš obratiti njihovom supportu,  t-mobile tu više nema nikakve veze s ničime

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 13:36 (Skullscar1989).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Google Play Store nemogucnost placanja operate

Hvala na odgovoru ali zaboravio sam napomenuti da T-mobile i dalje tvrdi da mogucnost placanja i dalje postoji i da ne postoji razlog da se ne moze kupiti putem operatera. Google sam kontaltirao i sa njihove strane moj profil je aktivan. Kupio sam cak i novi broj, napravio novi google account i dalje ista stvar. Zar je moguce da T-mobile nezna da ima ogroman problem u svom sustavu? Kao sto sam napisao u prvom postu, covjek iz korisnicke sluzbe je ostao sokiran spoznajom da i on isto tako nema vise tu mogucnost.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 13:47 (bojanum).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Store nemogucnost placanja operate

sjećam se kad sam davnih dana kupovao platinu u warframe preko mobitela. i odjednom te opcije za kupnju više nema. odgovor iz supporta je bio kako posrednik između developera i moje mobilne mreže više ne podržava opciju za takvo plaćanje jer su ljudi krali tuđe mobitele i kupovali tu ingame valutu preko njih. jel ovi u google supportu kažu da sve radi s njihove strane i da je plaćanje preko t-mobile podržano?

4 godine
neaktivan
offline
Re: Google Play Store nemogucnost placanja operate

U Googlu su samo potvrdili da je moj racun aktivan i uredan sto se tice placanja. Nisu mi potvrdili niti negirali nista u vezi operatera. Ali, T-mobile tvrdi da i dalje nude tu mogucnost svojim korisnicima. Kontaktirao sam Google samo i iskljucivo jer su u T-mobile rekli da jedini razl9g moze biti da je Google blokirao moj rwcun za kupovinu, sto nije slucaj.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Play Store nemogucnost placanja operate

pusti što kaže t-mobile support. ja takvima ne vjerujem apsolutno ništa. pogotovo kad mi internet ne radi cijeli dan a oni samo kažu "ali kod nas je sve u redu" pa me malo kasnije zovu da su ipak oni imali problema i da rade na tome.

google je mogao prekinuti suradnju s njima a da ovi u supportu pojma nemaju. nema ti druge nego pokušati s njima vidjeti jel to zaista tako ili ne. no mislim da ne budeš više kupovao ništa na taj način

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice