Sapphire 6850 artefakti

poruka: 18
|
čitano: 4.769
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

uzeo sam preko njuskala graficku iz naslova i nakon 2 dana mi je pocela bacat artefakte tj. tu maloprije na forumu sam skuzio da mi se vide lagane crvene tockice. usao u NFS MW i sve na FULL HD rezu na najvece detalje i ni traga artefaktima?!

jel ima jos koji nacin da opteretim grafu da vidim jel radi kako spada  ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

Mozes ju opteretit s Furmark-om !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

koji test da pokrenem

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 18:57 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

Trenitno ga nemam instaliranog , no mozes i " burn in " ! Evo ti i tutorijal :

 

Music As A Weapon !!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2013 19:00 (Haf932).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

stavio sam na FULL HD burn in 15 min i sve ok , nema artefakta ne kuzim ?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

Probaj druge drivere !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
Haf932 kaže...

Probaj druge drivere !

sad su 13.1 koje stavit onda?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
Probaj najnovije beta
13 godina
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
marxone kaže...

sad su 13.1 koje stavit onda?

Probaj 13.3 beta 3 !

Music As A Weapon !!
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

vidis ovakvo nesto  se pojavi, koji je to k?

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 17:51 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
marxone kaže...

vidis ovakvo nesto  se pojavi, koji je to k?

 

 

Jesi probao stavit 13.3 beta drivere?

Werdum Combat Team
13 godina
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
KrpaZG kaže...
marxone kaže...

vidis ovakvo nesto  se pojavi, koji je to k?

 

 

Jesi probao stavit 13.3 beta drivere?

nisam, poslije je radilo ok, da ih updejtam na 13.3 ili ove moram izbrisat stare?

12 godina
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
Control Panel/uninstall a program/ i makni drivere. nakon toga skini driver sweeper i sa njim jos jednom izbrisi sve i tek onda nove drivere stavi!
Werdum Combat Team
13 godina
offline
Sapphire 6850 artefakti

napravio sam sve kako si rekao, stvarno se covjek zacudi sta sve ostane nakon brisanja drivera.

samo kad sam inst 13.3 drivere na kraju mi je ispisao error log file al sam zaboravio napravit ss. za sad ok radi pa cemo vidjet.

ako graficka baza artefakte dali to ss moze zabiljezit, tj. dali se moze naknadno na slici vidjeti ko na ovoj sto sam zaljepio par postova prije??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
marxone kaže...

napravio sam sve kako si rekao, stvarno se covjek zacudi sta sve ostane nakon brisanja drivera.

samo kad sam inst 13.3 drivere na kraju mi je ispisao error log file al sam zaboravio napravit ss. za sad ok radi pa cemo vidjet.

ako graficka baza artefakte dali to ss moze zabiljezit, tj. dali se moze naknadno na slici vidjeti ko na ovoj sto sam zaljepio par postova prije??

evo primjetio sam kad se to dogada, npr. kad sam u nekoj igri i spustim je u prozor i recimo odem na neku stranicu na netu povremeno se pojavljuju te crvene tockice?!

12 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
marxone kaže...
marxone kaže...

napravio sam sve kako si rekao, stvarno se covjek zacudi sta sve ostane nakon brisanja drivera.

samo kad sam inst 13.3 drivere na kraju mi je ispisao error log file al sam zaboravio napravit ss. za sad ok radi pa cemo vidjet.

ako graficka baza artefakte dali to ss moze zabiljezit, tj. dali se moze naknadno na slici vidjeti ko na ovoj sto sam zaljepio par postova prije??

evo primjetio sam kad se to dogada, npr. kad sam u nekoj igri i spustim je u prozor i recimo odem na neku stranicu na netu povremeno se pojavljuju te crvene tockice?!

To ne znaci nista, ALT+TAB u dosta igara stvara nekakve probleme. Meni dok igram Skyrim koristenje ALT+TAB uzrokuje stvaranje "sjena" zadnje sto se vidjelo na ekrane prije nego sam stisnuo ALT+TAB mi ostane na ekranu u obliku prozirne sjene.

Kad igram bad company 2, i koristim ALT+TAB, fps my padne na 15 na malo manje od minute, i onda se polako digne nazad na normalu. 

 

 

13 godina
offline
Re: Sapphire 6850 artefakti
Tyberius_Prime kaže...
marxone kaže...
marxone kaže...

napravio sam sve kako si rekao, stvarno se covjek zacudi sta sve ostane nakon brisanja drivera.

samo kad sam inst 13.3 drivere na kraju mi je ispisao error log file al sam zaboravio napravit ss. za sad ok radi pa cemo vidjet.

ako graficka baza artefakte dali to ss moze zabiljezit, tj. dali se moze naknadno na slici vidjeti ko na ovoj sto sam zaljepio par postova prije??

evo primjetio sam kad se to dogada, npr. kad sam u nekoj igri i spustim je u prozor i recimo odem na neku stranicu na netu povremeno se pojavljuju te crvene tockice?!

To ne znaci nista, ALT+TAB u dosta igara stvara nekakve probleme. Meni dok igram Skyrim koristenje ALT+TAB uzrokuje stvaranje "sjena" zadnje sto se vidjelo na ekrane prije nego sam stisnuo ALT+TAB mi ostane na ekranu u obliku prozirne sjene.

Kad igram bad company 2, i koristim ALT+TAB, fps my padne na 15 na malo manje od minute, i onda se polako digne nazad na normalu. 

 

 

hmmm neznam, s 5770 nisam imao ovakvih problema

12 godina
protjeran
offline
Sapphire 6850 artefakti

Nisam ni ja sa x1950pro, ni sa 8800 gt, ali evo sa ovom gts 250 imam.

Kazem ti to je do ALT+TAB-a, grafa je ok, zato testovi ne pokazuju nikakve probleme.

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice