piratske igre utječu na grafičku? zaključana tema

poruka: 14
|
čitano: 2.972
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
piratske igre utječu na grafičku?

e ovako čuo sam da piratseke (nelegalne igre) uništavaju grafičku neznam da tome vjerujem ali na call of duty 5 mi se gasi monitor i ati javlja grešku da grafička nije reagirala pa ju je resetiro obično nemam piratskih igara na kompu ali ova mi pravi probleme jer ju igram online (multyplayer)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?

Da moze ti eksplodirat komp od toga! :-) vjerovatno imas nekakvu losu verziju igre  ako ti sve ostale rade normalno!

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?
mladen190 kaže...

e ovako čuo sam da piratseke (nelegalne igre) uništavaju grafičku neznam da tome vjerujem ali na call of duty 5 mi se gasi monitor i ati javlja grešku da grafička nije reagirala pa ju je resetiro obično nemam piratskih igara na kompu ali ova mi pravi probleme jer ju igram online (multyplayer)

da, može ti eksplodirati grafička, a nekada zna i procesor (pogotovo kad igraš multiplayer), pripazi malo

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
neaktivan
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?
mladen190 kaže...

e ovako čuo sam da piratseke (nelegalne igre) uništavaju grafičku neznam da tome vjerujem ali na call of duty 5 mi se gasi monitor i ati javlja grešku da grafička nije reagirala pa ju je resetiro obično nemam piratskih igara na kompu ali ova mi pravi probleme jer ju igram online (multyplayer)

Overklokaj igru u original i sve ce bit ok .

Ovako bzvz riskiras .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
15 godina
neaktivan
offline
piratske igre utječu na grafičku?

I ako ti eksplodira iz nje će izać neki ljubičasti stvorovi i sve će ti zas*at po kući

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
piratske igre utječu na grafičku?
Da igre stetu ja bi morao imati cijelo skladiste s grafickama :)
Ne stetu ne boj se
★★★★★ Super moderator.I live to die another day
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?
mladen190 kaže...

e ovako čuo sam da piratseke (nelegalne igre) uništavaju grafičku neznam da tome vjerujem ali na call of duty 5 mi se gasi monitor i ati javlja grešku da grafička nije reagirala pa ju je resetiro obično nemam piratskih igara na kompu ali ova mi pravi probleme jer ju igram online (multyplayer)

Ovo je jako ozbiljan problem!

Pazi da ne igraš previše piratske igre jer ce se polako stvarati plutonij u kompu pa ce samo eksplodirati komp kao nad Nagasakijem!

 

Koji je ovo đavo danas sve neki trolovi i retard teme?!? Viče

How about a nice cup of shut the fuck up?
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 14:28 (lzgr).
15 godina
offline
piratske igre utječu na grafičku?

Meni je jednom izgorjela Nvidia 8500 zbog piratskog CoD-a 4.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?

Došao sam u napast da te ismijem kao ostali korisnici, ali ipak ću bit dobra duša pa reć ovo: tko god da ti je provalio takvu glupost, slobodno mu u lice kaži da se razumije u informatiku ko Marica u krivi q**c Smijeh I nemoj nastojat to reć u rukavicama, nego možeš biti i prost Cool Slijedeće kaj će ti taj lik provalit će bit nešto u stilu "Da on kod kuće. preko grafičke kartice i modema od 28.800, kontrolira satelite i da ga ne kuže nit NSA niti CIA. Zapravo, ušli su mu u trag, ali je on uspio provalit u sustav glasanja na izborima, pa je sredio demokratskom kandidatu da pobijedi, jer demokrati su ipak liberalniji kaj se tiče pristupa informacijama, pa će tako i njemu tolerirat kaj je provalio u sustav upravljanja satelitima (dokle god ne izazove treći svjetski, jel)" Smijeh

 

Jedan savjet: malo više ozbiljne informatičke literature sigurno sprečava pojavu ovakvih nonsensa Namigiva

14 godina
offline
piratske igre utječu na grafičku?

Sve biser nad biserom.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?

I lol'd.

Trying is the first step towards failure.
15 godina
neaktivan
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?
Shamrock kaže...

Meni je jednom izgorjela Nvidia 8500 zbog piratskog CoD-a 4.

 

LOL.... Smijeh

Facepalm Facepalm
13 godina
neaktivan
offline
piratske igre utječu na grafičku?

jbt odem s facepuncha dođe na još bolesniji forum :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: piratske igre utječu na grafičku?

mladen190 kaže...


e ovako čuo sam da piratseke (nelegalne igre) uništavaju grafičku neznam da tome vjerujem ali na call of duty 5 mi se gasi monitor i ati javlja grešku da grafička nije reagirala pa ju je resetiro obično nemam piratskih igara na kompu ali ova mi pravi probleme jer ju igram online (multyplayer)




Da i meni je jednom crkao procesor kad sam pokrenuo piratski CoD4, onda sam naucio cemu sluzi cooler...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice