Palit GamRock 2080 Super GR

poruka: 4
|
čitano: 1.381
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Palit GamRock 2080 Super GR

Pozdrav, imam problem koji nemogu da riješim sam. Naime vec par dana trazim po netu Vodeni blok za Palit GamRock 2080 Super GR. Trazeci po netu naišao sam na to da ova kartica nema tzv. "reference PCB".

Pa dodat cu u prilog sliku PCB pa ako neko tko se bolje razumi u ovo da mi kaze da li jos koja kartica ima isti PCB ili slican. Hvala.

 

PCB SLIKA

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 1:39 (Gaskoo).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Palit GamRock 2080 Super GR
Gaskoo kaže...

Pozdrav, imam problem koji nemogu da riješim sam. Naime vec par dana trazim po netu Vodeni blok za Palit GamRock 2080 Super GR. Trazeci po netu naišao sam na to da ova kartica nema tzv. "reference PCB".

Pa dodat cu u prilog sliku PCB pa ako neko tko se bolje razumi u ovo da mi kaze da li jos koja kartica ima isti PCB ili slican. Hvala.

nisam siguran da kuzim pitanje, ali ako trazis waterblock za tu karticu onda bi ovo trebalo biti kompatibilno:

 

 https://www.scan.co.uk/products/alphacool-eisblock-gpx-n-nvidia-geforce-rtx-2080-super-m03-gpu-waterblock-2x-g1-4-plexi-argb

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Palit GamRock 2080 Super GR

Vidio sam to kaze "End Of LifeThis product is no longer available to purchase" 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Palit GamRock 2080 Super GR
Gaskoo kaže...

Vidio sam to kaze "End Of LifeThis product is no longer available to purchase" 

 ebiga, onda ili mijenjaj grafu ili odustani od vode. uostalom, voda nije dobra ni za cipele. 

salim se naravno, mozda ti neko drugi bude imao kvalitetniju informaciju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice