NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.792.156
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Realno nemate se sta brinuti (mislim na PALIT), ako je imalo slicna kartica kao FE, imat cete maksimum temperature u niskim 70ima, a manje struje trosi od 2080ice koju kida.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 12:40 (amagi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
quickr kaže...

Nemogu opisati koliko sam salty upravo. Prije tjedan dana uzeo 5700xt i sad iz vedra neba padne ova 3060ti

 NHF, al nije nis iz vedra neba, trebao si bolje pratiti - zna se vec tjednima da 2.12. izlazi 3060 Ti.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...
quickr kaže...

Nemogu opisati koliko sam salty upravo. Prije tjedan dana uzeo 5700xt i sad iz vedra neba padne ova 3060ti

 NHF, al nije nis iz vedra neba, trebao si bolje pratiti - zna se vec tjednima da 2.12. izlazi 3060 Ti.

 Ne znam gdje onda ja gledam i pratim ali nikakvu vijest ni najavu nisam vidio.

16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
quickr kaže...

Nemogu opisati koliko sam salty upravo. Prije tjedan dana uzeo 5700xt i sad iz vedra neba padne ova 3060ti

 ako je preko neta - budi pizdek i vrati unutar 14 garantiranih dana ;)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nixass kaže...
quickr kaže...

Nemogu opisati koliko sam salty upravo. Prije tjedan dana uzeo 5700xt i sad iz vedra neba padne ova 3060ti

 ako je preko neta - budi pizdek i vrati unutar 14 garantiranih dana ;)

 Ma nije, preko njuške sam je čopil, još sam i dobro prošao. Malo kukam da mi bude lakše jer sam se zaje****

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
quickr kaže...
Minneyar kaže...
quickr kaže...

Nemogu opisati koliko sam salty upravo. Prije tjedan dana uzeo 5700xt i sad iz vedra neba padne ova 3060ti

 NHF, al nije nis iz vedra neba, trebao si bolje pratiti - zna se vec tjednima da 2.12. izlazi 3060 Ti.

 Ne znam gdje onda ja gledam i pratim ali nikakvu vijest ni najavu nisam vidio.

 Pa bilo je u ovoj temi spomenuto nekoliko puta, izmedu ostalog. Al s obzirom na to kolko ima spama i prepiranja (99%), ne cudim se da sve korisne informacije budu zakopane..

 

EDIT: I kaj, prodaj tu 5700 XT prek njuske, vjerojatno mos proc s nikakvim do minimalnim gubitkom.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 13:15 (Minneyar).
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...

 Opet iz samobora, pa te kartice idu samo u samobor i nigdje drugdje ha

Mora da je tamo neka mining farma.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 13:14 (Promster).
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
hahhaajaads kaže...

 Opet iz samobora, pa te kartice idu samo u samobor i nigdje drugdje ha

Mora da je tamo neka mining farma.

 Ocito nesto je dok sve odlaze tamo 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...
quickr kaže...

Nemogu opisati koliko sam salty upravo. Prije tjedan dana uzeo 5700xt i sad iz vedra neba padne ova 3060ti

 NHF, al nije nis iz vedra neba, trebao si bolje pratiti - zna se vec tjednima da 2.12. izlazi 3060 Ti.

 pa nije on jedini, tamo na temi za izbor grafičke kartice jednog su isto prije par tjedana naguzili za uzme 5700xt

predvodnik ibme, naravno, jer njemu su rt i dlss bespotrebni gimmicki, ali glasalo je još njih hrpa za 5700xt

 

sad nek se skupe i zajedno otkupe tu mrtvu radeonku da čovjek može uzet poštenu grafu 

 

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo nakon par mail-ova s links-om, officially mi dolazi PALIT 3080 GameRock (non OC) model, čak sam zamolio da mi i pošalju nalog što i jesu te zahvalio i to za 7199kn umjesto 7899kn za gigabyte model, valjda sam dobro prošao.... 100 eura manje jel?
Isto tako, ružna mi je, ali pc mi stoji sa live strane, niti negledam u njega, te pogasit ću božične lampice sa kartice nakon blagdana

Uz malo volje i truda ipak se može dogovoriti zamjena ako ste stavili u košaricu model, a drugi netko hoće poništiti vaš nalog, jer snimaju sve razgovore. Samo nesmijete odustati, tj. dozvoliti poništenje naloga, te tražite drugu u zamjenu.


No no...  ova cijena za 3060Ti je užas, znao sam da će biti loše, ali da će preći 4500kn se nisam nadao... Te ovom tko je kupio ovaj palit model, grešku si napravio, ima samo 1x8 pin, čini se kao loš deal, iako je cijena dobra.

Tko je zgrabio onu za 5040kn gigabyticu 3070 iz Links-a prije 2 dana, mislim da je bolje prošao nego kupovat ovo po ovim cijenama.... Nadam se da se kolega Mislioc slaže? Nemogu bez njegovog odobrenja pisat ovako nešto ipak.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

ja se ne slažem, uzeo sam gainwardicu 3060 ti za 3900 kn, sporija 10% od rtx 3070 i jeftinija 1100 kn. za 1100 kn si kupim 1TB SSD-a npr. i još mi ostane za porciju mješanog mesa :D

3060 ti sa 1X8 pinom su u rangu referentne, koje su večinom i recenzirane i kao takve su super kartice, jače od RTX 2080super i 10% slabije od referentne 3070.

 

ta referentna se dobro kloka

 

samo da ju dobijem i to je to :D

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...

Evo nakon par mail-ova s links-om, officially mi dolazi PALIT 3080 GameRock (non OC) model, čak sam zamolio da mi i pošalju nalog što i jesu te zahvalio i to za 7199kn umjesto 7899kn za gigabyte model, valjda sam dobro prošao.... 100 eura manje jel?
Isto tako, ružna mi je, ali pc mi stoji sa live strane, niti negledam u njega, te pogasit ću božične lampice sa kartice nakon blagdana

Uz malo volje i truda ipak se može dogovoriti zamjena ako ste stavili u košaricu model, a drugi netko hoće poništiti vaš nalog, jer snimaju sve razgovore. Samo nesmijete odustati, tj. dozvoliti poništenje naloga, te tražite drugu u zamjenu.


No no...  ova cijena za 3060Ti je užas, znao sam da će biti loše, ali da će preći 4500kn se nisam nadao... Te ovom tko je kupio ovaj palit model, grešku si napravio, ima samo 1x8 pin, čini se kao loš deal, iako je cijena dobra.

Tko je zgrabio onu za 5040kn gigabyticu 3070 iz Links-a prije 2 dana, mislim da je bolje prošao nego kupovat ovo po ovim cijenama.... Nadam se da se kolega Mislioc slaže? Nemogu bez njegovog odobrenja pisat ovako nešto ipak.

 Ma nema tu priče mega deal za 7200kn. Kako ne 3070 za 5100kn je daleko bolji pick od 3060ti za 3900kn ipak je 10% jača, a ventilatora minimun tri komada ipak je to grdosija od 200W TDP-a. 

6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
Mene interesuje šta će biti sa NVIDIA drivera za 3060 Ti, do sada su korišćene samo neke novinarske BETA verzije. U nekim igrama su te kartice imale bolji rezultat nego 3080 RTX, vjerovatno zbog "nerendanja" određenih segmenata i slično...

Mislim da je Nvidia krenula izbacivati snažnije kartice od onoga što je u prvi mah planirano, zbog sjajnog nastupa AMDa, koji je eto doživio taj fijasko sa prodajom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Ja nemam pojma kako je tako teško vama te kartice kupiti :D Ja sam nazvao danas, odmah dobio 3060Ti Gigu Gaming OC...

 

3500kn cirka :P

 

Javim se u petak s dojmovima

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 5 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Izgleda da ce rx 580 bit jos neko vrijeme u kucistu.Kupovati mid range karticu za 4 tisuce je suludo.Dakle 3050 bih trebala onda biti 1080p kartica a nece je bit ispod 3 tisuce.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sto vise gledam ove drame oko svega, sve sam vise sretan sa svojom 1080,stovise sretniji sam sad nego sto sam bio prije skoro 4god kad sam je kupio, i dalje jos sve tjera na 1440p bez ikakvih problema,3080 cu brijem uzet kad bude za 5500kn i to od 7 modela da biram koju cu, pa makar to bilo neznan kad

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
U kojoj trgovini? @mrsmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 14:59 (Ironside).
4 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

U Linksu. 

3500 je jer je uzimao R1.

10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Ja nemam pojma kako je tako teško vama te kartice kupiti :D Ja sam nazvao danas, odmah dobio 3060Ti Gigu Gaming OC...

 

3500kn cirka :P

 

Javim se u petak s dojmovima

 I sta, da ocekujemo da ces je za tjedan-dva scalpat u samobor za par tisuca vise... lolcina

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 15:06 (hahhaajaads).
6 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ak je nova, kupljena u webshopu, iskoristi pravo povrata robe u roku 14 dana od kupnje. Bez razloga.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Acex kaže...

Izgleda da ce rx 580 bit jos neko vrijeme u kucistu.Kupovati mid range karticu za 4 tisuce je suludo.Dakle 3050 bih trebala onda biti 1080p kartica a nece je bit ispod 3 tisuce.

 3050 ce morat bit ispod 2k, to ce bit jos vjerojatno die ispod 3060 i 3050ti. Samo sto ce to biti vjerojatno kartica ranga 2060. 3060 ili 3050ti bi trebale bit top 1080p kartice samo za ovu drugu pitanje kolko ce vrama imat i dali ce biti oko 2,5k kn.

15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...
mrsmith kaže...

Ja nemam pojma kako je tako teško vama te kartice kupiti :D Ja sam nazvao danas, odmah dobio 3060Ti Gigu Gaming OC...

 

3500kn cirka :P

 

Javim se u petak s dojmovima

 I sta, da ocekujemo da ces je za tjedan-dva scalpat u samobor za par tisuca vise... lolcina

Ti stvarno misliš da meni znači nešto tih 1-2k kn od te kartice što bi dobio "scalpanjem"? 

 

Please. Kupim jer me zanima kakva je, ako mi je ok - zadržim, ako mi ne treba - prodam. Zašto bi je poklanjao..

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Uostalom... čemu hate.. pa prodao sam 3080 skoro pa po prodajnoj cijeni u HR shopovima trenutno, nisam tražio 10k kn.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Uostalom... čemu hate.. pa prodao sam 3080 skoro pa po prodajnoj cijeni u HR shopovima trenutno, nisam tražio 10k kn.

 Zakaj si prodao 3080tku? A Cyberpunk? 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...
mrsmith kaže...

Uostalom... čemu hate.. pa prodao sam 3080 skoro pa po prodajnoj cijeni u HR shopovima trenutno, nisam tražio 10k kn.

 Zakaj si prodao 3080tku? A Cyberpunk? 

Ma bit će nešto i za to, no stress 

It is always darkest just before the dawn.
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
Dado_ZG78 kaže...
mrsmith kaže...

Uostalom... čemu hate.. pa prodao sam 3080 skoro pa po prodajnoj cijeni u HR shopovima trenutno, nisam tražio 10k kn.

 Zakaj si prodao 3080tku? A Cyberpunk? 

Ma bit će nešto i za to, no stress 

 

da ti nije možda onaj kolega javio da će igra biti govno, ili tako nešto?

15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
da ti nije možda onaj kolega javio da će igra biti govno, ili tako nešto?

Haha :) ne, on je samo sretan da konačno smanjuju sate rada.. još rade na Day1 patchu i onda ide podjela bonusa 

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
mrsmith kaže...
Dado_ZG78 kaže...
mrsmith kaže...

Uostalom... čemu hate.. pa prodao sam 3080 skoro pa po prodajnoj cijeni u HR shopovima trenutno, nisam tražio 10k kn.

 Zakaj si prodao 3080tku? A Cyberpunk? 

Ma bit će nešto i za to, no stress 

 

da ti nije možda onaj kolega javio da će igra biti govno, ili tako nešto?

Dosla poruka 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Uostalom... čemu hate.. pa prodao sam 3080 skoro pa po prodajnoj cijeni u HR shopovima trenutno, nisam tražio 10k kn.

 

 

Ali si ju prodao za više nego si platio...no bitno da ti nije bitna lova

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice