Top Gear

poruka: 477
|
čitano: 80.802
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Prelose otvaranje sezone. Jedino je predstavljanje novog reasonably priced auta s gostima bilo malo zanimljivije, ostalo osrednje do ocajno. Vijesti katastrofalne, test hatchbacka nis posebno, challenge glupost koja je iskoristena za reklamiranje firmi. 

13 godina
offline
Top Gear

+

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 21:45 (McSimon).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
McSimon kaže...

Windpower makes your face look like prostitutes front door.

Baš sam to išao napisat. :D

 

Pogledao 1. epizodu, moram priznat da sam zadovoljan. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Dobra je ideja iživljavanja na rentanom autu.

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
neaktivan
offline
Top Gear

S obzirom na broj thumbs downova koje sam dobio, cini mi se da vas ima dosta koji ste nedavno otkrili ovaj show. Da znate kako je bilo prije, ne bi ih lupali. Ako je vama ovo bila dobra epizoda, onda ne znam stvarno.....

 

Vec par sezona nisu na razini...

13 godina
offline
Re: Top Gear

+

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 21:51 (McSimon).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
Henryj kaže...

S obzirom na broj thumbs downova koje sam dobio, cini mi se da vas ima dosta koji ste nedavno otkrili ovaj show. Da znate kako je bilo prije, ne bi ih lupali. Ako je vama ovo bila dobra epizoda, onda ne znam stvarno.....

 

Vec par sezona nisu na razini...

Pogledao sam sve od 6. do 20. sezone, i show je i dalje onaj stari, dobri Top Gear.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Ja sam dva puta odgledao sve otkada je Clarkson preuzeo do Africa Speciala.

Prije su bili zanimljiviji jer su bili "svježi", a sada su isto zanimljivi samo si ti vjerovatno navikao na njih pa te nemaju čime iznenaditi.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
Tomek.Klc kaže...
Henryj kaže...

S obzirom na broj thumbs downova koje sam dobio, cini mi se da vas ima dosta koji ste nedavno otkrili ovaj show. Da znate kako je bilo prije, ne bi ih lupali. Ako je vama ovo bila dobra epizoda, onda ne znam stvarno.....

 

Vec par sezona nisu na razini...

Pogledao sam sve od 6. do 20. sezone, i show je i dalje onaj stari, dobri Top Gear.

Pogledaj i prvih pet sezona.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
chutac kaže...

Ja sam dva puta odgledao sve otkada je Clarkson preuzeo do Africa Speciala.

Prije su bili zanimljiviji jer su bili "svježi", a sada su isto zanimljivi samo si ti vjerovatno navikao na njih pa te nemaju čime iznenaditi.

Poceli su se previse ponavljat. Sve je vec videno i predvidljivo. Fore im vise nisu toliko sarkasticne i ne "peku". BBC ih je jako zategnuo, pogotvo Clarksona. Od kad rade Live i ganjaju lovu, vise nisu ni priblizno toliko sadrzajni i svjezi kao nekad. Epizode su manjkave sadrzajem i ima previse challenga (od kojih je masa na istu foru)

 

Da se razumijemo volim ja njih i dalje, ali trebaju unjet dasak friskog u serijal. Vratit se malo na pravi kolosjek. Sad se ganja lova i gledanost. 

12 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Jeste pogledali 2. epizodu ? 

 

"Some say that as a result of buying Pirelli condoms this week, he now has 17 children." {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
11 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Ova epizoda je bila dobra. Tocno sam znao da ce sprcat Pirelli. Sadrzajna epizoda. Oni skakavci nisu normalni, makar ne vjerujem da je ono bilo pravo staklo kroz koje su skakali, ali svejedno svaka cast. Najvise me se dojmilo ono okomito penjanje uz cijevi na zgradi. 

 

Ferrari mi se jako svida, pogotovo zvuk i izgled, a Jeremy fakat postaje starac. Od lika opsjednutog brzinom i POWEEEEEEERRRRR postaje starac koji trazi manje snage i udobnost.

13 godina
offline
Top Gear

+

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 21:50 (McSimon).
14 godina
protjeran
offline
Re: Top Gear

Ne volim gledati od pola - pa sam eto skinuo sve:

- top gear Britanija 19 sezona + 5 sezona od 1989. do 1993.

- top gear USA 3 sezone

- top gear Australia 4 sezone

- svi specialsi i bonusi

 

I mogu reći da su prve dvije sezone jako jako dosadne, a za stare epizode od 1989. do 1993. da ne pričam...

 

To je možda dobar znak, jer serije/emisije obično postaju sve lošije s vremenom, dok ova postaje sve bolja i bolja.

1. RTFM | 2. Use the search button | 3. Respect elders
13 godina
protjeran
offline
Re: Top Gear
Don Kihoty kaže...

 

 

To je možda dobar znak, jer serije/emisije obično postaju sve lošije s vremenom, dok ova postaje sve bolja i bolja.

Dok ne dodjes do zadnje dvije sezone. 

JUcer sam pogledao posljednju epizodu i bila je blago razocaranje, sve je manje dobrog humora i sve vise bezveznih kerefeka. 

11 godina
neaktivan
offline
Top Gear

Ova nova epizoda ti je razocaranje?

 

Meni, a i masi ljudi po forumima je super zabavna i zanimljiva. {#} Za novu epizodu

12 godina
neaktivan
offline
Top Gear

3. epizoda zanimljiva, svidio mi se test, a najbolji dio je šala Richarda na račun Jeremya i bicikla. {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
protjeran
offline
Re: Top Gear
Henryj kaže...

Ova nova epizoda ti je razocaranje?

 

Meni, a i masi ljudi po forumima je super zabavna i zanimljiva. {#} Za novu epizodu

OK, i to bi meni sad trebalo biti bitno ili me navesti da promjenim misljenje? 

Mase ljudi su pratile i Jima Jonesa pa to automatski ne znaci i da su bili u pravu. 

Meni su prijasnj sezone bile daleko bolje, a vasi TD-ovi me ne sekiraju ni najmanje. Kud bi covjek dosao kad bi se zamarao necimo trivijalnim kao sto su misljenja online likova i njihovi TD-ovi {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
McSimon kaže...

što volim kad među gostima ima neka zgodna ženska...kad počne news segment divit ćete se prekrasnoj brineti sa bujnim poprsjem

  Cura je stvarno prelijepa.

Komad i pol

I osmijeh i sise i sve {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
13 godina
offline
Top Gear

+

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2013 21:49 (McSimon).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
nisu jos postali losi
ali humor je slabiji i ponavljaju se poprilicno. a i fali mi ono kad kupe 3 jeftina auta pa idu na challenges

ali opet bolje od fifth geara i tg usa :)
11 godina
online
Re: Top Gear
apoteka kaže...

ali humor je slabiji i ponavljaju se poprilicno. a i fali mi ono kad kupe 3 jeftina auta pa idu na challenges

 

Vise manje svaka sezona je imala "Special", tako bi trebala i ova.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top Gear
Jovanka kaže...
apoteka kaže...

ali humor je slabiji i ponavljaju se poprilicno. a i fali mi ono kad kupe 3 jeftina auta pa idu na challenges

 

Vise manje svaka sezona je imala "Special", tako bi trebala i ova.

  Vjerujem da ne misli na Special nego na "How hard can it be?"

Npr. 325i's Challenge i tak

Porsche under 1500 quid Challenge.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
15 godina
neaktivan
offline
Top Gear

http://soksa.3dhr.net/
16 godina
offline
Top Gear

Ovo mi je jedan od najžešćih drag raceova što su bili u top gearu. Pogotovo komentari nakon utrke.

13 godina
offline
Top Gear

Gdje je najbolje skinuti titlove za top gear (sezona 20 epizoda 3 mi treba). Ovo je jedino sto sam ja nasao, ali nisam jos probao.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5
13 godina
offline
Top Gear

skini bs player i kad upalis epizodu on ce ti sam nac sigurno

Som la gent blaugrana
11 godina
offline
Re: Top Gear
Dodi NAPALMIKUS kaže...

Evo nek bude i topic o najboljoj seriji o automobilima.

Tri srednjovječna lika ( Clarkson, May, Hammond ) "trabunjaju" o automobilima i fenomenalno se zabavljaju.

Došli smo do 14 sezone (ne računajući one "stare" iz devedesetih i prije) i ja jedva čekam da počne 15. sezona. Navodno emitiranje počinje u 6 mjesecu, dolazi smjena relativno jeftinog auta (ovo im bude treći) te brdo dobre zahebancije.

Nemam vozačku niti ju planiram steći, ali volim pogledati ova tri šašavca kad naletim na njih {#}

13 godina
offline
Re: Top Gear
rookica19 kaže...

skini bs player i kad upalis epizodu on ce ti sam nac sigurno

 

Al meni treba da prebacim na ipad.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5
13 godina
offline
Re: Top Gear
gamer34 kaže...
rookica19 kaže...

skini bs player i kad upalis epizodu on ce ti sam nac sigurno

 

Al meni treba da prebacim na ipad.

  Imaš na prijevodi-online.

 

Ja sam odlučio čekat sve epizode, i onda pogledat sve u komadu

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice