The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 406.887
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

je li iko gledao novu epizodu?

 

večeras je i ja gledam, pa da znam šta da očekujem, je li sapunica ili ima akcije :D

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
stone kaže...

je li iko gledao novu epizodu?

 

večeras je i ja gledam, pa da znam šta da očekujem, je li sapunica ili ima akcije :D

Drama je! :)

The only thing I put before me is do re.
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Eto, opet nastavio s gledanjem nakon duge pauze ( svaki put kad me serija naljudi kažem da odustanem pa se vratim ), uglavnom, pogledao 8 epizodu druge sezone, i niej loša, barem ne onoliko koliko sam očekivao, s tim da su zombiji pali u 3. plan, ali to će valjda doći na svoje.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
VirtUoso kaže...
stone kaže...

je li iko gledao novu epizodu?

 

večeras je i ja gledam, pa da znam šta da očekujem, je li sapunica ili ima akcije :D

Drama je! :)

Kako bih samo bitchslapo onog malog...

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Nisi jedini!

The only thing I put before me is do re.
14 godina
offline
The Walking Dead

jedino je kraj brutalan, ostatak epizode u neku ruku i smiješan šta rade i kamo ta priča vodi. no s ovakvim završetkom epizode za očekivati je da konačno bude i malo više akcije kako serija odmiče.

15 godina
online
The Walking Dead

eto opet su malo uveli onog opakog derila, konacno. zombiji su definitivno u drugom planu sto je promasaj. cijela epizoda je dosada ziva i cak mi ni kraj nije bio toliko dobar.

14 godina
offline
The Walking Dead

1 zombi cijelu epizodu... Al oke, podnošljivo je bilo, samo što mi Carl ide tolko na živce da je to neopisivo, treba ga šibom mlatit.

 

 

Pričam i serem bezveze
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

a u pic*u materinu radje bi da je maloga ubio zombi a ne njega -.-

vatefak is going on :D
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
mene su u prošloj epizodi podjednako živcirali obojica
Pričam i serem bezveze
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

ja gledam na tv-u, kad nakon prvih 5-10 minuta(reklame su bile u toku) nestane kablovske......

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Zna mozda netko kada izlazi 3 sezona?Negdje sam citao da je trebala izaci

u drugi mjesec.Ali nema je jos {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
brhgzugfewu kaže...

Zna mozda netko kada izlazi 3 sezona?Negdje sam citao da je trebala izaci

u drugi mjesec.Ali nema je jos {#}

To je bio 2. dio 2. sezone.

3. je najavljena, nezna se točan datum.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Ugl kraj sezone 2 je kada nadju onu malu?

15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
brhgzugfewu kaže...

Ugl kraj sezone 2 je kada nadju onu malu?

Kraj prvog dijela druge sezone ( 7. epizoda ).

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
The Walking Dead

Ovaj klinjo Carl mi pici po zivcima nevjerovatno. Zao mi nesto Dale-a. Takodjer mi ova Carol ide po zivcima. Kako sam vidio u najavi, sledeca epizoda (12.) ce biti jako dobra, bit ce akcije i zombija. :D

dzix
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2012 13:07 (dzelo).
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
Cican kaže...

jedino je kraj brutalan, ostatak epizode u neku ruku i smiješan šta rade i kamo ta priča vodi. no s ovakvim završetkom epizode za očekivati je da konačno bude i malo više akcije kako serija odmiče.

To se već nadamo od početka druge sezone. Svaka epizoda druge sezone završi "bombastično" i onda misliš : "e sad će da krenu" i onda kraju je "prdec". Kreću već oni od kraja prve sezone, ali od 10-tak epizoda možda jedna, dvije su bile gledljive, ostalo sve Santa Barbara sa zombijima. 

 

Ako tako nastave odustajem od treće sezone, veselim se svaki puta novoj epizodi i skoro svaki puta razočaran.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

evo pogledao, Dale mi je bio jedan od dražih likova, i ja kao i vi, malog bi prvog na odstrijel stavio, inače Carl ima double indirect kill (na neki način zbog njega je poginuo Otis, a evo sada i Dale)...

 

valjda sada KONAČNO počinje prava akcija...

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
online
The Walking Dead

mali gad je kriv za smrt dale-a, iako mi ga nije zao jer mi na zivce ide, stalno se nesto zali i zeli neki normalan svijet, pa kakav normalan svijet kad su svud zombiji. ja da sam jedan od njih mislim da bi malog vec prostrijelio u glavu, tolko bahato nesto nisam vidio.

 

inace, mi svi kao drustvo znamo za pojam zombiji pa me uvijek zanimalo zasto kad u filmovima dođe do takve apokalipse nitko ta stvorenja ne zove zombi nego uvijek neki drugi naziv tipa zarazeni, walkers itd.

13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

pa nemres mi mijenjat pricu tolko... covjece sve su izvitoperili, jedina povezanost stripa i filma su likovi + zombiji.... story line je totalno otisao zbrda zdola nema veze s vezom... i nek se vise u toj seriji maknu iz te farme... vec bi u cuzi trebali bit...

15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Moram priznati da je 10 epizoda dosta dobra u odnosu na prethodne, ima akcije, drame, dilema i sve je ukomponirano u poprilično zanimljivu cijelinu, jedna od bolji epizoda sve u svemu.

Nadam se da će i 11 biti slična.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Upravo pogledao fenomenalnu 12. epizodu.

Ne mogu vjerovati kakav twist, predobro.

 

Nakon ovoga definitivno ide u nekom novom smjeru.

Samo nikako da skužim da li je ovo ujedino i kraj sezone?

No matter where you go, there you are.
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
Nije, ima još jedna epizoda.
I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
forzzuk kaže...

Samo nikako da skužim da li je ovo ujedino i kraj sezone?

Zadnja epizoda sezone je sljedeči tjedan.

 

Pitanje, ujedno i spojler:

 

Sad ne kužim dal je virus (ili kaj god ih pretvara u zombije) mutirao? Shane i ovaj mali, zatvorenik su se pretvorili u zombije bez ugriza.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
15 godina
online
The Walking Dead

da ova epizoda je bila dobra ali to ne znaci da serija ideu dobrom pravcu, sjetimo se kraja prvog dijela sezone isto su te zadnje epizode bile ok. malo mi je glupo sto je vec kraj, pa ovo sto su nam dosad pokazli su mogli snimit u mjesec dana.

16 godina
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

meni u tim zombi filmovima/serijama nikad nije bilo jasno kako sva vojska/policija sve one tajne sluzbe tipa cia, fbi itd. umru a neka skupina kretena koji su naoruzani nekim hladnim oruzjem u pocetku prezive. ameri imaju sve one super duper vojne jedinice i sto oni svi umru od nekih sporo kretajucih stvorenja koja ni ne nose oruzje nego ubijaju ugrizom? uvijek su te zombi price suplje i likovi su zakinuti u glavi jer su im postupci preglupi.

Fantazija ko fantazija lako je naci greske, ali najbolje opisano je bilo u filmu Dawn of The Dead http://www.imdb.com/title/tt0363547/ ima scena gdje gledaju vjesti, vojnici u bazi pomazu civilima da se iskrcaju iz kamiona i vidi se akko je jedna djevojka izgrizena. Posto su prvi dani apokalipse nikome nije jasno da u stvai istovara kamion tempiranih bombi. . .

 

Hvala Danny na linku za ovu temu {#} meni je serija dosta losa, radi je ekipa koja je sklepala i Braking Bad AMC studio, previse drame premalo apokalipticne histerije. . , svi koji hoce pravu stvar neka se bace na strip nece pozalit!

 

Maknuo sam link zbog sitnicavog smrada, ako ko zeli citati strip moze naci na pirate b** ili nek mi se obrati na PM. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 16:49 (D3ViL).
15 godina
online
The Walking Dead

makni taj link brzo.

16 godina
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

makni taj link brzo.

Zasto? Kao da je Danny "kupio" one stranice sto stavlja u temi Koju seriju trenutno pratite. Ovaj strip nije lako dostupan kod nas, nek ljudi skinu i procitaju. .  . U ostalom za nekog ko trazi prevoditelja francuskog "ispod pulta, na crno" puno s*r*š za download stripa. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 16:54 (D3ViL).
15 godina
online
The Walking Dead

briga mene sto je danny stavio tri stranice, ti si stavio link na pb sa piratskim stripom, samo cekaj modove. strip je dobavljiv kod nas samo trebas znat kako i gdje(naravno i hrpu love imat).

14 godina
neaktivan
offline
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice