South Park

poruka: 271
|
čitano: 74.602
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
South Park

Evo koga zanima kako Muhamed u SP izgleda, sad sam skinuo i pogledao 201 epizodu, dosta je dobra.

.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 16:06 (thuglife).
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
mislav_01 kaže...
Jebasu123 kaže...

pa onako ima i boljih epizoda Osmijeh kada cartman ima onaj tourrete sindrom kako vec ta je superNevinašce ova 201 mi je onako nista posebno al dobra je

201 je najbolja epizoda do sada. Samo trebas pogledat prvih 200 i dbro se sjecat svega. Paralele koje vuku, pa tko je Cartmanov otac i sve to je jednostavno epic. Ništa posebno. pft haha lol

pogledo sam sveNamigiva dobra mi je 201 al mi nije najbolja epizoda,epizoda je epic i sve stoji al meni nije najbolja....

Moja graficka je 100% pamuk!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
thuglife kaže...

Evo koga zanima kako Muhamed u SP izgleda, sad sam skinuo i pogledao 201 epizodu, dosta je dobra.

.

Mos mi na pp poslat link do downloada

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
15 godina
offline
RE: South Park

Meni je jedna od boljih definitivno... neočekivan kraj totalno :D

 

A ima ih puno koje konkuriraju za najbolju, opakih fora je bilo... Happy Easter Special, ona kad Nintendo Wii izlazi pa se Cartman zamrzne, Free Wilzyak (i na nju se povuče paralela na samom kraju 201), Mr Garrison gets a new vagina...

 

A jučer sam gledo i film di su ova dvojica, Baseketball... tipičan njihov humor, genijalni su :D I u dvije scene se čuju poznati glasovi iz South Parka, jednom Garrison, jednom Cartman.

 

Ne znam jel itko gledo početne epizode sa njihovim komentarima prije svake... ispred kamina, kad se cucki izmjenjuju - EPIC :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 16:17 (Luuka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Luxy2501 kaže...
thuglife kaže...

Evo koga zanima kako Muhamed u SP izgleda, sad sam skinuo i pogledao 201 epizodu, dosta je dobra.

.

Mos mi na pp poslat link do downloada

Poslano, uživaj. Namigiva

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
thuglife kaže...
Luxy2501 kaže...
thuglife kaže...

Evo koga zanima kako Muhamed u SP izgleda, sad sam skinuo i pogledao 201 epizodu, dosta je dobra.

.

Mos mi na pp poslat link do downloada

Poslano, uživaj. Namigiva

Hval :D ali cenzura je upropastila episodu...

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Inače ja sam ginger :D

Tj. više nisam toliki, pre sam bio dosta pegav a sada jedva da imam :D

Pre bih rekao daywalker.Cool

 

Ima neki video gde su se deca žalila na SP jer ih vređa i dobijaju batina u školi zbog SP-a.

Glupost, meni je SP najbolji i predobre fore imaju.Smijeh

 

A sa ovom cenzurisanom epizodom ćemo videti šta će biti kada je postave ili već izbace novu kako su rekli.

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
16 godina
neaktivan
offline
South Park

Ja sam pogledao cijeli serijal jedanput s tim da sam neke epizode gledao više puta i mogu reći da sam trenutno razočaran 14. sezonom. Jedina epizoda vrijedna spomena je Medical Fried Chicken, a 200 ima već tako istrošene fore da je to za poluditi. I još uvođenje 3D Meche Streisand... Ugh... Sad ću skinuti 201, ali ne očekujem puno od nje...

 

Izgleda da Parker i Stone više nemaju ideja što nije ni čudno pošto rade na ugovor, tj. imaju (prekratke) rokove od samo 7 dana za rađenje epizode što je puno premalo. Kad se samo sjetim, najdraže mi, 8. sezone, i omiljene mi 'Good Times with Weapons'  poteku mi suze :')

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
15 godina
neaktivan
offline
South Park

hehe da ta je epizoda epic :D

Moja graficka je 100% pamuk!!
15 godina
neaktivan
offline
South Park

e dva pitanja jel u ikojoj epizodi kenny skinuo kaput i kak se zove ona epizoda u kojoj na početku cartman pjeva "i hate you guys especially kenny...."

nema potpisa
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
notebook kaže...

e dva pitanja jel u ikojoj epizodi kenny skinuo kaput i kak se zove ona epizoda u kojoj na početku cartman pjeva "i hate you guys especially kenny...."

mislim daje kenny skinuo kapu u sezoni 5 kada su došli kod jednog magionicara pa su ih spasili "super best frends"...a ona gdje na pocetku pjeva je iz 3 sezone...sad nebi znao kako se točno zove epizoda 

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
South Park

Ja imslim da je ovo grijeh: NIKADA NISAM POGLEDAO NIJEDNU EP. SOUTH PARKA. Bih li trebao!?

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
14 godina
offline
RE: South Park
4ucker kaže...

Ja imslim da je ovo grijeh: NIKADA NISAM POGLEDAO NIJEDNU EP. SOUTH PARKA. Bih li trebao!?

Naravno.Propustio si jako puno.preporučam ti da počneš gledati od početka.

15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Regular John 19 kaže...
4ucker kaže...

Ja imslim da je ovo grijeh: NIKADA NISAM POGLEDAO NIJEDNU EP. SOUTH PARKA. Bih li trebao!?

Naravno.Propustio si jako puno.preporučam ti da počneš gledati od početka.

da ja sam nedavno poceo izpocetka...sad sam pri kraju sa 5 sezonom. Za 20-ak min dnevno definitivno DA

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
notebook kaže...

e dva pitanja jel u ikojoj epizodi kenny skinuo kaput i kak se zove ona epizoda u kojoj na početku cartman pjeva "i hate you guys especially kenny...."

Sezona 3, Jakovsaurus, što se tiče Kennya i skidanja kaputa, skinuo ga je u "The tooth fairy tats 2000", "Lil crime stoppers", "The Jeffersons", "Good times with weapons", "The losing edge", "South park is gay", "Lice Capades", i u "Super best friends".

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
15 godina
offline
RE: South Park
notebook kaže...

e dva pitanja jel u ikojoj epizodi kenny skinuo kaput i kak se zove ona epizoda u kojoj na početku cartman pjeva "i hate you guys especially kenny...."

Rekao bih da je especially kyle ;)

 

@rambo A meni je 14 sezona odlična... baš mi postaju sve bolji... puno suptilnije sprdanje, i dosta fora je povezano sa prethodnim epizodama... odlični :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
i_rambo_plache kaže...

Ja sam pogledao cijeli serijal jedanput s tim da sam neke epizode gledao više puta i mogu reći da sam trenutno razočaran 14. sezonom. Jedina epizoda vrijedna spomena je Medical Fried Chicken, a 200 ima već tako istrošene fore da je to za poluditi. I još uvođenje 3D Meche Streisand... Ugh... Sad ću skinuti 201, ali ne očekujem puno od nje...

 

Izgleda da Parker i Stone više nemaju ideja što nije ni čudno pošto rade na ugovor, tj. imaju (prekratke) rokove od samo 7 dana za rađenje epizode što je puno premalo. Kad se samo sjetim, najdraže mi, 8. sezone, i omiljene mi 'Good Times with Weapons'  poteku mi suze :')

200-ta epizoda je zamišljena kao podsjećanje na prošle epizode , nešto kao u mnogim serijama kad puštaju klipove iz prošlih sezona kad dođu do 100-te ili 200-te epizode.

 

Serenity Now!
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 12:18 (Gaus).
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Najbolja epizoda ikad mi je ona kad su im prijatelja odveli vanzemaljci pa mu iz šu**a izašla antena...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Mozel link odakle mogu skinuti sve njihove epizode pls

Bboy
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Luxy2501 kaže...
yure32 kaže...

Respect my autoritah!! Screw you guys, im gooin' hoom.

Cartman je najbolji! Jel neko mozda zna u kojoj sezoni je ona epizoda kad se Kenny oblaci? Tek sam ih 4 pogledao...

Cek ima episoda kad se kenny oblaci????!!!

Aha. Iako mu vidis samo onu plavu kosu (nije cijela glava kao u filmu).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
South Park

Zašto je to tako misteriozno kad se Kenny oblači skida odjeću?

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Bboying kaže...

Mozel link odakle mogu skinuti sve njihove epizode pls

Neznam za skidanje, no ovdje ih sve možeš gledati online, sve legalno, od prve epizode, a i kvaliteta je dosta dobra. South park studios, samo klikni na "Full Episodes"

4ucker kaže...

Zašto je to tako misteriozno kad se Kenny oblači skida odjeću?

Zato što tip uvjek nosi jednu te istu robu te mu je jako rijetko viđena glava bez kapuljače.

 

OT: Jeste li znali da se u svakoj epizodi SPa pojavljuju vanzemaljci, pročitao sam negdje da su to izjavili direktori, a i sam sam ih često vidio.

 

Uvijek ovako izgleda, mada često bez odrezanih djelova tijela, jer gotovo u svakoj epizodi umre. Uvijek ovako izgleda, mada često bez odrezanih djelova tijela, jer gotovo u svakoj epizodi umre.
Evo jedan primjer za aliena, obratite pozornost na desnu stranu slike. Evo jedan primjer za aliena, obratite pozornost na desnu stranu slike.
No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 14:31 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
South Park

Ja sam aliena skontao u epizodi Pee :D Na kraju xD

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
notebook kaže...

e dva pitanja jel u ikojoj epizodi kenny skinuo kaput i kak se zove ona epizoda u kojoj na početku cartman pjeva "i hate you guys especially kenny...."

To ti je u filmu south park... : South Park Bigger, Longer & Uncut

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
Luxy2501 kaže...
notebook kaže...

e dva pitanja jel u ikojoj epizodi kenny skinuo kaput i kak se zove ona epizoda u kojoj na početku cartman pjeva "i hate you guys especially kenny...."

To ti je u filmu south park... : South Park Bigger, Longer & Uncut

Jesi gledao film, ako jesi kakav je, baš sam ga skinuo, večeras ću ga pogledati u svakom slučaju al ipak me zanima.

No one gets left behind. Ingame nick: Thug Life ili x3mn00b
15 godina
offline
South Park

Evo moj Avatar u stilu Larsa Ulricha a.k.a Southpark model :)))

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
4ucker kaže...

Evo moj Avatar u stilu Larsa Ulricha a.k.a Southpark model :)))

Lars je bubnjar :)

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
RE: South Park
thuglife kaže...

Jesi gledao film, ako jesi kakav je, baš sam ga skinuo, večeras ću ga pogledati u svakom slučaju al ipak me zanima.

Odličan :D Teško da nešto od South Parka može bit loše... inače glazba je odlična, "Blaime Canada" je bila nominirana i za Oscara, "Unkel fucker" je dobio MTV-evu nagradu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 19:56 (Luuka).
14 godina
neaktivan
offline
RE: South Park
thuglife kaže...
Luxy2501 kaže...
notebook kaže...

e dva pitanja jel u ikojoj epizodi kenny skinuo kaput i kak se zove ona epizoda u kojoj na početku cartman pjeva "i hate you guys especially kenny...."

To ti je u filmu south park... : South Park Bigger, Longer & Uncut

Jesi gledao film, ako jesi kakav je, baš sam ga skinuo, večeras ću ga pogledati u svakom slučaju al ipak me zanima.

Malo kasnim sa postom ali film je ODLICAN 100/5!!!

Nobody likes you, Nobody loves you, Nobody cares about you, Nobody want's you, I am Nobody
15 godina
offline
RE: South Park
sk8 4 life kaže...
4ucker kaže...

Evo moj Avatar u stilu Larsa Ulricha a.k.a Southpark model :)))

Lars je bubnjar :)

Nema veze.

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice