South Park

poruka: 271
|
čitano: 75.101
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
pbandov kaže...
Cevi kaže...
pbandov kaže...
Cevi kaže...
dedaa kaže...

Da, nema boljeg filma za pogledat sa frendovima.

moram ga preporućiti mom   frendu, a on je filmski gurman  {#}

hehe, malo čitam i vidim da se stalno spominje "100% medical accurate" ?? jel to istina ? Jel to stvarno...moguće !?

Ako pratiš south park duže, onda znaš da je moguće, ako ne, onda ti savjetujem da pogledaš ovu epizodu jer će ti razjasniti tvoje pitanje. klik

gledo sam tu epizodu...

I? Nije ti ništa razjasnila? hehehe

14 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
Cevi kaže...
pbandov kaže...
Cevi kaže...
pbandov kaže...
Cevi kaže...
dedaa kaže...

Da, nema boljeg filma za pogledat sa frendovima.

moram ga preporućiti mom   frendu, a on je filmski gurman {#}

hehe, malo čitam i vidim da se stalno spominje "100% medical accurate" ?? jel to istina ? Jel to stvarno...moguće !?

Ako pratiš south park duže, onda znaš da je moguće, ako ne, onda ti savjetujem da pogledaš ovu epizodu jer će ti razjasniti tvoje pitanje. klik

gledo sam tu epizodu...

I? Nije ti ništa razjasnila? hehehe

a čuj...ovo s popovima je temeljeno valjd na nekakvim činjenicama, ali da možeš srati kroz usta a da jedeš kroz šu*ak ? To je klinički nemoguće...zato mi ništa nije jasno

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
pbandov kaže...
Cevi kaže...
pbandov kaže...
Cevi kaže...
pbandov kaže...

a čuj...ovo s popovima je temeljeno valjd na nekakvim činjenicama, ali da možeš srati kroz usta a da jedeš kroz šu*ak ? To je klinički nemoguće...zato mi ništa nije jasno

a čuj, znaš kako poslovica kaže? Bez prakse nema znanja hehe, pa moraš probati da ti bolje shvatiš! PS, to mi je jedna od boljh epizoda

15 godina
offline
Re: South Park

Danas izlazi nova epizoda :D Napokon :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
neaktivan
offline
South Park

Bude li kao zadnjih par ove ( očajne ) sezone vjerojatno prestajem gledati, želim da mi South Park u sjećanju ostane kao vrhunska stvar, a kako odmiče dalje i dalje sve više i više mi pada u očima. Family Guy ga je pristojno prešišao što se tiče kvalitete.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
offline
Re: South Park

Meni su prvih par epizoda nove sezone bile bezveze, pa onda par dobrih da nas podsjete na stare dane. Family Guy mi nije nešto ova nova sezona.

Nadam se da će se obje poboljšat u narednim tjednima, mjesecima, godinama :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
neaktivan
offline
South Park

Živimo u nadi onda.

Btw. Što je s American Dadom, oče oni što novo izbacivati?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
offline
Re: South Park

Nemam pojma, to ne pratim :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Re: South Park

Dobra epizoda, zadovoljan sam :D Opet tipično south-parkovsko rješenje problema :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
South Park

meni ova nova nije baš nešto, ne znam, možda je do mene, al nasmijala sam se par puta :S

Some say the world will end in fire. Some say in ice. From what I’ve tasted of desire I hold with those who favor fire...
16 godina
neaktivan
offline
South Park

Nimalo mi se ne sviđaju cliff-hangeri kakvih je sve više u South Parku. Crtić se pretvara u triler-sapunicu što bi još bilo donekle probavljivo da imaju smiješne fore. Neš ti fore da Cartman gura hamburgere u šupak. To što je šokantno, ne znači da je smiješno.

 

Najradije bi da prekinu to vucaranje nekad izvrsnog crtića po blatu i poštede nas svog trećerazrednog humora. Mislim, zar je realno očekivati dobru šokantnu komediju od osoba koje su napravile mjuzikl?  :/

~~~ Прво Хрват, тек онда човек! ~~~
15 godina
offline
Re: South Park
i_rambo_plache kaže...

Mislim, zar je realno očekivati dobru šokantnu komediju od osoba koje su napravile mjuzikl?  :/

Koliko ja znam, njima je oduvijek mjuzikl bio no1 po prioritetima, već godinama rade na njemu, a ideja je možda i starija od South Parka. Zadnjih godina se sigurno više pažnje posvetilo mjuziklu, pa je možda zato kvaliteta South Parka pala. Al već i dosta tema je iscrpljeno, ne žele se ponavljati, a to je dosta teško nakon 15 sezona. Nisu kao nekad, al i dalje su odlični (svakako bolji od Family Guya recimo koji isto pada po kvaliteti)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
Luuka kaže...

Koliko ja znam, njima je oduvijek mjuzikl bio no1 po prioritetima, već godinama rade na njemu, a ideja je možda i starija od South Parka. Zadnjih godina se sigurno više pažnje posvetilo mjuziklu, pa je možda zato kvaliteta South Parka pala. Al već i dosta tema je iscrpljeno, ne žele se ponavljati, a to je dosta teško nakon 15 sezona. Nisu kao nekad, al i dalje su odlični (svakako bolji od Family Guya recimo koji isto pada po kvaliteti)

Ne znam zašto su Parker i Stone toliko kritični prema Family Guyu. Izuzev MacFarlanove opsesije Star Warsom i višeminutnih, najčešće muzikalnih, digresija, Family Guy je IMHO, izvrstan serijal. Jest da je layout totalni rip-off Simpsona, ali gledajući po komičnosti, nema prigovora za FG -- flashbackovi i oduženi gagovi su zaštitni znak FG-a i meni se sviđaju. Uz to, malo je licemjerno da Parker i Stone kritiziraju nisku razinu humora u Family Guyu, a temelj South Parka je humor povezan s govnom.

 

Ovo je sad čisto subjektivno, ali na Family Guy se barem smijem, South Park u zadnje vrijeme gledam samo da pogledam. Još uvijek se nadam da će izaći neka ok epizoda, jer ih je znalo biti, pa čak i u 15. sezoni. Što se tiče mjuzikla, priprema je trajala 7 godina (vidio sam da je epizoda SP s mormonima bila na kraju 7. sezone pa se kronologija poklapa), s time da pretpostavljam, nisu odmah stavili mjuzikl na prvo mjesto. A to se i vidi. IMHO, do 11. sezone je serijal još bio super. Od 11. nadalje su malo dobro, malo loši, no više loši.

 

Zato bi najradije da Parker i Stone prestanu sa South Parkom prije nego što ga dodatno zakompliciraju jer im to ne treba. 15 godina je prilično velik uspjeh za jedan serijal, a bilo bi lijepo kad bi South Park ostao zapamćen kao serijal dobre satirične komedije koji se nije ustručavao šokirati. Mislim, sve je jasno da su se Parker i Stone raspekmezili kad su 200 i 201 još cenzurirane.

 

EDIT:što si mislio na "tipično south-parkovsko rješenje problema"? Ja sam mislio da je kompozicija South Parka prilično jednostavna.

- problem u epizodi (ujedno i tema)

- uvaljivanje u problem

- Kenny dies

- "I've learned something today"

 

Takvo nešto dugo nismo imali...

~~~ Прво Хрват, тек онда човек! ~~~
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 17:46 (i_rambo_plache).
15 godina
offline
Re: South Park

Gledao sam neki intervju sa Parkerom i Stoneom gdje su pričali o samim počecima South Parka, kako su se upoznali itd. I jedan od njih je spomenuo da kad su se upoznali su počeli pričat o mjuziklu i stalno malo po malo radili na tome. South Park da je došao sasvim slučajno, da nisu ni sanjali da će bit toliko uspješan.

 

A tipično mi je Secret society of cinics, pa malo matrix gluposti, na kraju krvoproliće i Stan ispadne pametan, smiren, ima dugi govor s poukom - "Sometimes the only way to go forward is to take a big left turn". Već neko vrijeme Kenny ne umire i nema "I've learned something today". Ovaj dugi govor je podsjetio na to.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 17:55 (Luuka).
16 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
Luuka kaže...

Gledao sam neki intervju sa Parkerom i Stoneom gdje su pričali o samim počecima South Parka, kako su se upoznali itd. I jedan od njih je spomenuo da kad su se upoznali su počeli pričat o mjuziklu i stalno malo po malo radili na tome. South Park da je došao sasvim slučajno, da nisu ni sanjali da će bit toliko uspješan.

 

A tipično mi je Secret society of cinics, pa malo matrix gluposti, na kraju krvoproliće i Stan ispadne pametan, smiren, ima dugi govor s poukom - "Sometimes the only way to go forward is to take a big left turn". Već neko vrijeme Kenny ne umire i nema "I've learned something today". Ovaj dugi govor je podsjetio na to.

Ja samo znam da su nedugo nakon upoznavanja Parker i Stone napravili kratki film, preteču South Parka. Ima još na en.wiki o počecima, al mi se ne da tu pisati.

 

A ako Kenny ne umre (ok je poneki izuzetak), nema Kyleovog govora, u centru pažnje je samo jedan lik, epizoda je prepuna skrivenih poruka i what-not, to mi ne zvuči baš tipično South-parkovski...  :)

~~~ Прво Хрват, тек онда човек! ~~~
14 godina
offline
South Park

Ne znam ako ste gledali Alferd Packer:The Musical,ali već samo ime vam govori o čemu je riječ.Parkerov prvi film i šta je,mjuzikl.Film mi je bio zabavan jer je to ipak T. Parker(film je dosta thrash tako da se ne začudite),ali kad malo bolje pogledate svi njihovi filmovi imaju songove u njima,od Alferda,Orgazma,Team Americe pa do South Park filma.To da je kvaliteta serije pala stoji, i meni se sve više čini da idu prema kraju.Nije to više to.Ne znam ali sam ja ostario pa mi je sve s*anje(hint:Stan) ili su stvarno ostali bez ideja.Sviđa mi se u zadnjoj epizodi korištenje alkohola  kao onog sredstva za prijelaz u svijet bez s*anja i to da je Stan počeo piti.

 

Što se tiče FGa,oni ih šišaju u kvaliteti već dosta dugo(kao što je rekao kolega,SP nije više na razini od 11. sezone),i na njih se uvijek nasmijem.Isprva sam bio skeptičan uvezi Family Guya,upravo zbog South Parka(ep. Cartoon Wars),ali drago mi je da sam ga pogledao.

Iako je 9.sezona bila tako-tako.Prve dvije ep. 10.,su mi odlične.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
16 godina
neaktivan
offline
South Park

Dobra im je ova zadnja epizoda "Posljednji Mehikanac"!

 

“When we asked Obama to stop illegal immigrants, we didn’t mean to make the U.S. so shiity they wouldn’t want to come anymore!"

 

 

15 godina
offline
Re: South Park

Je, fora je epizoda. Makar opet nema mrtvog Kennyja niti "I've learned something today" :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Re: South Park

Očajna zadnja epizoda. Čista samopromocija njihovog mjuzikla. E moj South park...

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
neaktivan
offline
South Park

Pogledao zadnju epizodu... Nije to to više, nije to stari SP, mada mi je jedna od boljih novih epizoda, neznam, polako prestajem vjerovati da će se ikad vratiti tamo gdje su bili u starijim sezonama...

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
14 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
thuglife kaže...

Pogledao zadnju epizodu... Nije to to više, nije to stari SP, mada mi je jedna od boljih novih epizoda, neznam, polako prestajem vjerovati da će se ikad vratiti tamo gdje su bili u starijim sezonama...

Sve je ošlo u ku*ac otkad je Chef otišao. A sve zbog one glupe sijentologije -.-"

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
14 godina
offline
South Park

Ne znam za vas ali ova zadnja epizoda mi je sjela kao budali šamar.Uživao sam.

 

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
Regular John 19 kaže...

Ne znam za vas ali ova zadnja epizoda mi je sjela kao budali šamar.Uživao sam.

 

Ova 1% ? Nju ću tek sad pogledat XD

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
13 godina
neaktivan
offline
South Park

Kada će se na stranici otvoriti cijela druga polovica posljednje sezone jer nisam ništa gledao od "You're getting old"?

14 godina
neaktivan
offline
South Park

znate vi šta mi fali u novim epizodama,ono kad na početku stan,kenny,kyle i cartman čekaju na autobusnoj stanici :)

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
neaktivan
offline
Re: South Park
luka94 kaže...

znate vi šta mi fali u novim epizodama,ono kad na početku stan,kenny,kyle i cartman čekaju na autobusnoj stanici :)

hahaha da da, baš to.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
14 godina
offline
South Park

Evo upravo pročitao da su produžili za još 3 sezone.Nadam se da će se naći koja dobra epizoda.

Zadnja  epizoda nije vrijedna gledanja.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
15 godina
neaktivan
offline
South Park

Pogledao epizodu 1%, jedna od boljih ove sezone, dosta dobra, budu li i druge dvije ovakve ima nade za SP.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
15 godina
offline
Re: South Park

Kenny je umro :D :D :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
South Park

ja bi malo Coon sage nastavaka.

Cpt_LIAR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice