Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.601
|
čitano: 7.753.398
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
forumaš kaže...
Posmatrač kaže...
forumaš kaže...

Furiosa je odlična, lošija od Fury Roada ali to je remek djelo, tak da niš ćudno. U zadnjih nekoliko godina stvarno je bilo odličnih akciskih spektakl filmova. Avatar2, Dina 1/2, Top Gun 2, Furiosa 

 Blago tebi ako su ovi nabrojani spektakli.....zavidim ti iskreno....

 Gledani u kinu i reprizirani više puta kod kuće.

 Sve 5. Postujem tvoj ukus. Nisam mislio nista lose. Samo kazem da ti zavidim da mozes uzivati u takvim filmovima. Recimo prvi avatar je bio WOW gledao ne znam koliko puta pogotovo sad na OLEDu ali drugi dio je bio zali boze para za kino. Prespavao pola filma bukvalno. Dosadno razvuceno i mlacenje mrtvog konja. Mozes ladno izbaciti 30 do 45 minuta filma. Prica suplja. Likovi se pojavljuju i nestaju bez ikakvog objasnjenja. DIna 1 i 2 ok. Nije moj ukus jer je malo usporena radnja ali nisam citao knjigu pa necu nista komentarisati. TOP GUN 2. Ne  znam ni odakle bi poceo. Prvi dio prepakovan u malo bolju grafiku. Prvi dio nista posebno sa umjetnickog gledista ali nekako gledljiv film. pOgledao ga sigurno 20 puta. Drugi ne znam jesam li ijednom u komadu. ALi kao sto rekof to je moje misljenje i postujem tvoje misljenje....

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
forumaš kaže...
Posmatrač kaže...
forumaš kaže...

Furiosa je odlična, lošija od Fury Roada ali to je remek djelo, tak da niš ćudno. U zadnjih nekoliko godina stvarno je bilo odličnih akciskih spektakl filmova. Avatar2, Dina 1/2, Top Gun 2, Furiosa 

 Blago tebi ako su ovi nabrojani spektakli.....zavidim ti iskreno....

 Gledani u kinu i reprizirani više puta kod kuće.

 Sve 5. Postujem tvoj ukus. Nisam mislio nista lose. Samo kazem da ti zavidim da mozes uzivati u takvim filmovima. Recimo prvi avatar je bio WOW gledao ne znam koliko puta pogotovo sad na OLEDu ali drugi dio je bio zali boze para za kino. Prespavao pola filma bukvalno. Dosadno razvuceno i mlacenje mrtvog konja. Mozes ladno izbaciti 30 do 45 minuta filma. Prica suplja. Likovi se pojavljuju i nestaju bez ikakvog objasnjenja. DIna 1 i 2 ok. Nije moj ukus jer je malo usporena radnja ali nisam citao knjigu pa necu nista komentarisati. TOP GUN 2. Ne  znam ni odakle bi poceo. Prvi dio prepakovan u malo bolju grafiku. Prvi dio nista posebno sa umjetnickog gledista ali nekako gledljiv film. pOgledao ga sigurno 20 puta. Drugi ne znam jesam li ijednom u komadu. ALi kao sto rekof to je moje misljenje i postujem tvoje misljenje....

 Moje mišljenje je da poštujem tvoje mišljenje. Žao mi je što mi zavidiš, zavist je loš osječaj.

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Avatar 2 spektakl? Ja ugasio nakon 18 i pol minuta. Forumašu je i njegov Hisense u7k VA panel spektakl  , zeka peka, no hard feelings. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2024 17:25 (Cryogenic).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa vi onda nemate kaj ni gledati 

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
forumaš kaže...
Posmatrač kaže...
forumaš kaže...
Posmatrač kaže...
forumaš kaže...

Furiosa je odlična, lošija od Fury Roada ali to je remek djelo, tak da niš ćudno. U zadnjih nekoliko godina stvarno je bilo odličnih akciskih spektakl filmova. Avatar2, Dina 1/2, Top Gun 2, Furiosa 

 Blago tebi ako su ovi nabrojani spektakli.....zavidim ti iskreno....

 Gledani u kinu i reprizirani više puta kod kuće.

 Sve 5. Postujem tvoj ukus. Nisam mislio nista lose. Samo kazem da ti zavidim da mozes uzivati u takvim filmovima. Recimo prvi avatar je bio WOW gledao ne znam koliko puta pogotovo sad na OLEDu ali drugi dio je bio zali boze para za kino. Prespavao pola filma bukvalno. Dosadno razvuceno i mlacenje mrtvog konja. Mozes ladno izbaciti 30 do 45 minuta filma. Prica suplja. Likovi se pojavljuju i nestaju bez ikakvog objasnjenja. DIna 1 i 2 ok. Nije moj ukus jer je malo usporena radnja ali nisam citao knjigu pa necu nista komentarisati. TOP GUN 2. Ne  znam ni odakle bi poceo. Prvi dio prepakovan u malo bolju grafiku. Prvi dio nista posebno sa umjetnickog gledista ali nekako gledljiv film. pOgledao ga sigurno 20 puta. Drugi ne znam jesam li ijednom u komadu. ALi kao sto rekof to je moje misljenje i postujem tvoje misljenje....

 Moje mišljenje je da poštujem tvoje mišljenje. Žao mi je što mi zavidiš, zavist je loš osječaj.

 Ma nije to ta zavist ;) To je zavist tipa kad ti nadjes film u kojem uzivas a ja u zadnje vrijeme ne mogu naci manje vise nista u cemu mogu istinski uzivati a da to nije neki film iz 90 tih koji sam vec gledao ;) A c1 OLED i DD ozvucenje čame čekajući ;)

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jebiga, ne možemo svi biti sretnici :D Meni sutra dolazi šogi pa upalim projektor, spečem kantu kokica, šest piva u hladnjaku i opalimo neki dobar novi/noviji film.

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Neko ima izraženiji bullshit detector neko ne, jbg.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

onda takav valjda promjeni hobi a ne plaće ko beba :D

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
forumaš kaže...

Furiosa je odlična, lošija od Fury Roada ali to je remek djelo, tak da niš ćudno. U zadnjih nekoliko godina stvarno je bilo odličnih akciskih spektakl filmova. Avatar2, Dina 1/2, Top Gun 2, Furiosa 

 Meni je isto solidan. Kolko su ljudi srali mislio sam da je film stvarno flop, kad ono solidan akcijski flick, što je danas rijetkost.

 

Ono 7.5/10.

 

Postoji pravilo - gledate film kao akciju iz 80-tih, zanemarite da je žensko od 55 kila glavna zvijezda i uživate. Dementus je baš odličan. Negativac kojeg ne možeš mrzit haha.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Civil War:Svakom carstvu dođe kraj-----6,5/10

Ovaj podnaslov sam jednostavno morao stavit..mislim ko je došao na ideju da ga uopće koristi u promo svrhe . Mislim možda je lik koji to smislio u teškoj situaciji..nekako mi vuče na razvod braka.. 

No da se vratim na film,ima jako dobrih stvari..vizuali,režija(pogotovo close up ratne scene), gluma..al jednostavno ne kontam gdje je recimo jedan IGN dao 10/10..mislim objašnjeno je u neku ruku

ali ja tu ne vidim neku kvalitetu. Ima puno,puno boljih antiratnih iz novinarske perspektive..Godina opasnog življenja..Polja smrti itd itd.

 

The Watchers----5,8/10

 

Tu bi se nekako i složio s ocjenom IMDb-a.sasvim solidan debi kćerke Shyamalan-ove. Moglo bi tu biti nešto od nje..Tata se bio malo vratio pa posrnuo sa onim Old

 koji je generalno čak i bila fora ideja ali gluma i dijalozi ajmee..

 

The Fall Guy----6,7/10

 

Ha..ne znam..Remake neke stare serije o kaskaderu/lovac na glave. Uglavnom gluma dobra ali samo od glavnog dvojca,baš se vidi da je dobra kemija bila između njih dvoje,ostatak li-la, režija mi isto tako..

Vidi se da su uložili masu para ali mi nekako izostao ukupni rezultat..kao akcijska komedija ali mi svega nekako od toga premalo. Kao da nisu znali na koju stranu da prevagne,akciju ili komediju

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
16 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Old je snimljen po stripu, to jest grafičkoj noveli Sandcastle.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice