Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.601
|
čitano: 7.753.398
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Leozz98 kaže...
Došao na forum u nadi da ću naci film koji ce me izut iz cipela ali teško,iskreno dugo nisam pofledao takav film..tako da cu napisat svoj top 10 koji su me izuli iz cipela

jesi gledao War Dogs? Ja također kad sam ga upalio mislio sam da će biti "meh" ali na kraju dosta zanimljiv film, također baziran na istinitim događajima.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A bas sam ti htio reci kako izgleda da svrsavas na Lea,ali si me zadnjom recenicom shebo.

Meni je,od kada se pojavio,Leonardo bio onako pickasti glumac i uvjek sam "smatrao" da glumi u filmovima za curice,dok ga po prvi puta nisam pogledao u Žalu,tada se vec vidjelo da je rijec o zaista kvalitetnome glumcu,koji se daljnim svojim filmovima popeo...pa sigurno u top 5 glumaca današnjice.

Potpisujem tvoj popis.

 

Okja

 

  Osrednja prica o djevojcici i njenoj "super svinji",koja biva iskoristita od strane velike korporacije....

Muzika u filmu je totalno shebana,fali na mjestima di je treba biti,a tamo di je stavita,stavit je totalno loše sa profulanim stilom (cajka sa trubama).Nekome ce se to svidjeti,meni je totalni bljak,uopce nije u skladu sa filmom.

Sve ostalo moze proci.

 

6/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

leonardov poencijal se vec vidio u dnevnik jednog kosarkasa onda par saldunjavih pa onda tek zal i sve ostalo je povijest.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Top 10

 

1.Lord of the rings ( svaku rečenicu svaku scenu znam trilogije , to je jednostavno ljubav koja traje od moje 5 godine.)

2.Godfather

3. Inception

4.The Shawshank Redemption

5. Shutter Island

6. Butterfly Effect

7. The Lives of Others

8. American History X

9. Captain Fantastic

10. The Hateful Eight

 

Mojih top 10. Ako kojim slučajem ima  koji film da  niste pogledali, koji god pogledali neće te se razočarati :D.

 

Usput Polaroid neka nova stvar krajem 8 mjeseca, bumo vidjeli.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 15:43 (ris).
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jednom sam probao napraviti svoj top 10 i bilo je užasno teško, inače imam samo hrpu filmova koje sam uvijek spreman preporučiti drugim ljudima, ali ovo bi bila nekakva okvirna lista, s tim da redoslijed nije nužno takav jer ne mogu se još i za redoslijed odlučiti. 

 

1. Sing Street- Irski indie o klincu koji je osnovao bend s ekipom kako bi zaveo stariju curu. Odličan film koji je definitivno dobio premalo pažnje i stvarno mi je šteta što nije dobio ni nominaciju za najbolji soundtrack/pjesmu na Oscarima jer je imao bolji soundtrack od svih nominiranih, eventualno osim La La Land, no to je diskutabilno. Film ima jako puno srca, lijepo je sniman, dobra gluma, još bolja glazba. Imam samo riječi hvale o ovom filmu za koji puno ljudi nije čulo.

2. LotR trilogija- Nema se što puno dodati, a da nisu svi prije mene već rekli. 

3. La La Land- Dosta je ljudi tu govorilo kako film nije zaslužio sve što je osvojio (nisam siguran jel dio tih ljudi bio uopće i pogledao film tad), ali mene je film apsolutno osvojio i kao za Sing Street, samo riječi hvale, pogotovo za Emmu Stone. 

4. Raiders of the Lost Ark- Najradije bih stavio cijelu trilogiju na listu, ali jedna trilogija je već dosta. Uz par iznimki, već jako dugo nije bilo tako dobrog adventure filma i to je ono što mi najviše nedostaje. 

5. Inglorious Basterds- Meni osobno najbolji Tarantinov film, čista uživancija tih 2 i pol sata, a onda kad film završi, želiš još. Od prve scene Landinog ispitivanja onog mljekara si već na rubu sjedala od napetosti, Christoph Waltz zasluženo dobio Oscara za tu ulogu.

6. The Perks of Being a Wallflower- Nisam siguran koliko je na našim prostorima poznat ovaj film, također odličan film o introvertnom srednjoškolcu, jako zanimljiv, emotivan, dobri performansi (pogotovo Ezra Miller), jako osvježavajuć i odličan primjer coming-of-age filma.

7. The Prestige- Meni osobno najdraži Nolanov film jer je, bar po meni, Nolan savršeno napravio ono što radi najbolje, na samom početku filma nas je upozorio "The magician takes the ordinary something and makes it do something extraordinary. Now you're looking for the secret... but you won't find it, because of course you're not really looking. You don't really want to know. You want to be fooled.", što mu je i uspjelo.

8. The Shining- Nikako da pročitam Kingovu knjigu, iako planiram već duže vrijeme. Nemam tu što puno pričati, svi smo gledali film.

9. Ex Machina- Odlična priča, vrhunski performansi, zanimljive i dobro odrađene teme kojima se film bavi, film odlično izgleda. Velika preporuka onima koji nisu pogledali.

10. WALL-E- Ne vidim tu prečesto animirane filmove kao preporuke, što mi je šteta jer WALL-E i još neki animirani filmovi su stvarno vrhunski, ali ih se zna odbacivati kao čisto filmove za djecu. Osim što je odradio temu kojom se bavio bolje nego jako puno igranih filmova, također je imao toliko srca i toliko je emocija uspio izvući iz priče dvaju robota. 

 

 

 

 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 15:31 (Ratohnhake:ton).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne mogu zamisliti top 10 bez Fight Cluba, Mementa, Sevena etc. Cak Fargo moze jako visoko. Tesko je sve dobre filmove staviti na listu 10 najboljih jer ih ima vise od tog i realnije su liste top 50 ili top 100 izmedju cega se bolje vidi stupnjevit slijed u kvaliteti.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
isuckatthisgame kaže...

Ne mogu zamisliti top 10 bez Fight Cluba, Mementa, Sevena etc. Cak Fargo moze jako visoko. Tesko je sve dobre filmove staviti na listu 10 najboljih jer ih ima vise od tog i realnije su liste top 50 ili top 100 izmedju cega se bolje vidi stupnjevit slijed u kvaliteti.

 Da, ja sam isto razmišljao o njima, ali ja sam išao po onima koji su najviše emocije izvukli iz mene...Ali slažem se.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 15:42 (ris).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne znam nisam u bilo kojem pogledu strucan kada su filmovi u pitanju ni nacitan ni skolovan sto se tice filmske umijetnosti ali da Fight Club i Seven su sto se moga poznavanja filma tice potpuno savrsenstvo svaki kadar,recenica ili scena u filmu ima svoje zasto i kako sa tehnickoga aspekta su savrseni i po soundtracku i snimanju,Fincher CGI koristi najvise za krv jer re-shoota scene po 40-50 puta pa ne mogu se glumci toliko presvlaciti,a eto dok to nisam procitao CGI krvi u njegovim filmovima toliko dobro izgleda da nikada nisam pomislio da je CGI blood a ne fejk standardna.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hehe ma Leo je glavni..ali ima i on filmova koji se meni osobno ne sviđaju..recimo Povratnik,film koji sam gledao tri puta a dva puta sam zaspao,ali eto baš za taj film je dobio oscara,mada ga je zaslužio već odavno prije..
Po meni on je u Titanicu zapravo pokazao talent,taj film vjerovatno svima ide na k.. ali njemu je taj film možda i najveća stepenica gore..
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Leozz98 kaže...
Hehe ma Leo je glavni..ali ima i on filmova koji se meni osobno ne sviđaju..recimo Povratnik,film koji sam gledao tri puta a dva puta sam zaspao,ali eto baš za taj film je dobio oscara,mada ga je zaslužio već odavno prije..
Po meni on je u Titanicu zapravo pokazao talent,taj film vjerovatno svima ide na k.. ali njemu je taj film možda i najveća stepenica gore..

Ma,mora se priznati on je Oskara zasluzio u The revenantu,jer je odglumio maestralno.To sto sami film je loš nema veze sa njegovom nagradom.

Sto se tice Titanica,ne znam zasto bi taj film nekome isao na k....,u pitanju je odlican film!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ma meni je njegova najjaca uloga bila Jordana Belforta,ali te godine je McConaughey osvojio oscara..Kažem,osobno mi se film ne sviđa,a to da je odglumio odlično tu nema sumlje ali nije mi to njegova najbolja gluma..
Ovo oko Titanica je jasno zbog stalnog ponavljanja hehe,nitko ne kaže da je loš :))..film je jedan od najboljih ikad a to pokazuju i sve silne nagrade i gledanost,ali napisao sam Titanic jer po meni je od tada krenuo njegov uzlet,a onda dolaze žal i ostali.. :)








Poruka je uređivana zadnji put čet 6.7.2017 21:02 (Leozz98).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Offtopic je a i trenutno sam na mobitelu pa ne mogu otvoriti novu temu. trenutno prevađam aplikaciju koja je za filmove i serije i potrebna mi je mala pomoć. Kako bi ste vi na hrvatskom rekli Watchlist

Mislio sam na Pogledana lista (ali mi ne zvuči baš izgovorljivo). Ima li neki naziv za to ili da ostavim tako

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zviznemte kaže...

Offtopic je a i trenutno sam na mobitelu pa ne mogu otvoriti novu temu. trenutno prevađam aplikaciju koja je za filmove i serije i potrebna mi je mala pomoć. Kako bi ste vi na hrvatskom rekli Watchlist

Mislio sam na Pogledana lista (ali mi ne zvuči baš izgovorljivo). Ima li neki naziv za to ili da ostavim tako

 Odgledano

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Watch list je i za filmove,serije koje mislimo pogledati tak da pogledano/odgledano nejde bas?
Potpis
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Leozz98 kaže...

Ma meni je njegova najjaca uloga bila Jordana Belforta,ali te godine je McConaughey osvojio oscara..Kažem,osobno mi se film ne sviđa,a to da je odglumio odlično tu nema sumlje ali nije mi to njegova najbolja gluma..
Ovo oko Titanica je jasno zbog stalnog ponavljanja hehe,nitko ne kaže da je loš :))..film je jedan od najboljih ikad a to pokazuju i sve silne nagrade i gledanost,ali napisao sam Titanic jer po meni je od tada krenuo njegov uzlet,a onda dolaze žal i ostali.. :)








 
Jedina godina da se mogu sjetiti da nisam imao favorita za musku glavnu ulogu i Leo i Mcconaugley su ownali uloge i fenomenalni bili.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ako smijem pitati cemu si cangrzavi nadrkanko ? petak je izadji popij koju opusti se,prodji se ganjanja nekoga IQ high-a po forumima.

Rodjen si 24 godine prije mene ako ti datum nije bullshit (bullshit je postojao i u tvoje "vrijeme" pa valjda se toliko razumijemo) osim ako nisi internet nabavio jucer i dosao ovdje da pametujes "owned" ownali su rijeci koje se koriste bar 15 godina ako me sijecanje sluzi,zelio sam reci da su toliko dobri ili i "ownali" ulogu da sam zaboravio da su to oni jel bolje stricek ? 




Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 15:03 (Wack).
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Superman, Dawn of Justice.

 

Sam po sebi, film nije nista posebno, ali mi je tematika bila zanimljiva. Zanimalo me kako ce prikazat modernog supermana. Da li jos nosi gace preko hlaca i tako to :D

I osjecaj je, nako, ko da vam je netko dao mukte pizzu nakon sto ste pojeli 3 hamburgera. A'la Marvel, ubijanje dosade uru ipo. No moram priznati da sam razvio gust u gledanju takvih filmova, vecinu ih prekinem gledati nakon nekog vremena gledanja jer mi dopizde, a ovo sam pogledao do kraja sa zanimanjem sto ce se dogoditi. Ocjena 6.5/10

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 15:51 (Gorstak79).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Foz-matija kaže...
Watch list je i za filmove,serije koje mislimo pogledati tak da pogledano/odgledano nejde bas?

 Onda reci kako bi ti rekao? Popis gledanja?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Popis gledanja/lista gledanja.. Ne pada mi na pamet nekj bolje
Potpis
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zviznemte kaže...

 Onda reci kako bi ti rekao? Popis gledanja?

 Watchlist je jedna od onih riječi za koju mi nemamo tako lijep izraz. Popis ili lista za gledanje je doslovni prijevod, ali nigdje ne piše da se moraš ograničiti na doslovan prijevod. Komotno se taj dio može prevesti kao "Izdvojeni filmovi" ili "Za pogledati" ili "Odabrano/Favoriti/Označeni" ili tome slično.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...
zviznemte kaže...

 Onda reci kako bi ti rekao? Popis gledanja?

 Watchlist je jedna od onih riječi za koju mi nemamo tako lijep izraz. Popis ili lista za gledanje je doslovni prijevod, ali nigdje ne piše da se moraš ograničiti na doslovan prijevod. Komotno se taj dio može prevesti kao "Izdvojeni filmovi" ili "Za pogledati" ili "Odabrano/Favoriti/Označeni" ili tome slično.

 

Evo, imam ja riječ; Gledovnica 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hvala kolegama na prijedlozima i pomoći.

Htio sam vas pitati gdje ima neki dobar timeline od MCU? Gdje su uključeni filmovi i serije. Naišao sam na jako puno verzija. Al svaka drugačije počinje.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Fate Of The Furious http://www.imdb.com/title/tt4630562/?ref_=nm_flmg_act_7

 

Prezirem ovaj serijal filmova, i uspjevo sam poneki nastavak i preskociti, po pricanju one najgore 2,3,4 mislim.Bio ''primoran'' pogledati ovaj, ocekivo kao sto je trend sa ovim serijalom jos nesuvislije akcije na ntu, ali ovo stvarno nisam ocekivo he he he .Pocetak na Kubi je klasicno ''kurcenje'' na cemu je ovaj serijal izrasto, a onda krece nesto sto bi najblize crtanom serijalu M.A.S.K bilo.Hrpa akcijskih scena koja ukljucuju razna vozila i vatreno oruzje povezanih apsurdnim prividno povezanim scenarijem.Preporuciti preskok na temelju osobne odbojnosti prema svemu sto ovaj serijal predstavlja, hmm neznam, neka bude svako prema vlastitom nahodjenju

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

8. nastavak - to sve govori :D

 

jedina "fransiza" koju tolko vrijedi gledati je valjda policijska akademija, uz sav trash koji predstavlja :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ali policijska akademija je tresh od pocetka i nikad nije ni pokušala biti išta više od toga. U tome je i čar tog serijala
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

nije ni elm street los malo su se pogubili ne 4,5 i new nightmare a ovaj shund od pokusaja ramakeaiz 2k10 necu ni komentirat

p.s cak ga je pokojni wes iskritzirao u dokumentarcu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 13:25 (4mal).
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Spider-Man: Homecoming je potvrdio ono što je dosta ljudi govorilo nakon Civil Wara, a to je da je Tom Holland najbolji live action Spider-Man. Tobey i Garfield su dobri na svoj način, ali Tom Holland je the Spider-Man. Humor, srce, povezanost sa kvartom, stvarno su pogodili Spideyja. Scene u srednjoj školi su odlične i napokon su pogodili i taj aspekt lika, akcija dobra, Michael Keaton dobar kao Vulture, napokon villain koji nije zaboravljiv i uz Lokija napokon dobar villain u MCU. Dobar tie-in u MCU i nadam se da će Spidey imati veliku ulogu u Avengersima nakon što RDJ/Chris Evans i ekipa odu iz MCU nakon Infinity War/Avengers 4.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

 

Jedan domaći za promjenu, to jest balkanski :D.

 

Vratit će vas u mlade dane i pokazati Vam da stanje u Hrvatskoj  po ideološkim podjelama je isto kao i  u Srbiji.

Pored mene

 

7.7/10

 

Preporuka, dobar filmić.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2017 22:47 (ris).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

Film krcat onim ''Nick Cage'' trenucima i definitivno vrijedan gledanja.

8/10

***

 

Lucky

Meni osobno najiščekivaniji film godine, već po traileru se osjeti atmosfera, prašina, mali gradić, Stanton u glavnoj ulozi...nemože zakazati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 19:26 (m77).
8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

Lucky

Meni osobno najiščekivaniji film godine, već po traileru se osjeti atmosfera, prašina, mali gradić, Stanton u glavnoj ulozi...nemože zakazati.

 Odma me sjetilo na meni jedan od najboljih filmova :) Paris, Texas 
iako nisu slicnog tona

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice