Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 820.068
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Apachy kaže...

koja je onda poanta gledanja... cgi?

 

da.
8 godina
online
Re: Game of Thrones
SimeKZ kaže...

Epika teska bude u pitanju.

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Del_Boy97 kaže...

propitkivanje serije umjesto da se uziva u njoj, ako vam je sve to bezveze i nepovezano zasto onda gledate iz epizode u epizodu i govorite iste stvari

 Pa možda baš zato jer je teže uživati u stvarima koje se dogode kao slijed događaja koji prkose svakoj logici i zdravom razumu? I prije nego se neko ekstra maštovit nađe s argumentom tipa "ne smetaju te zmajevi i vještice i pichke materne ali te smeta to što ovaj došao negdje prije nego je trebao he he jesti blesav ja sam pametan", ovo je fantasy serija, i te stvari su ajmo reći "normalne" za taj svijet, putovanje kroz vrijeme i gubitak moždanih stanica u ključnim trenucima ne bi trebali biti.

 

Isto tako reći, parafraziram, "ako kritiziraš seriju zašto gledaš" je poprilično glupa izjava. 

 

Nego, nek mi neko objasni dal' postoji neko logično objašnjenje zašto je Benjen umro u ovoj zadnjoj epizodi, ili su ga samo trebali zaklati da ga se riješe iz priče? Jer totalno nije mogao s Jonom na konja...

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.8.2017 15:39 (The Unforgiven).
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
The Unforgiven kaže...
Del_Boy97 kaže...

propitkivanje serije umjesto da se uziva u njoj, ako vam je sve to bezveze i nepovezano zasto onda gledate iz epizode u epizodu i govorite iste stvari

 Pa možda baš zato jer je teže uživati u stvarima koje se dogode kao slijed događaja koji prkose svakoj logici i zdravom razumu? I prije nego se neko ekstra maštovit nađe s argumentom tipa "ne smetaju te zmajevi i vještice i pichke materne ali te smeta to što ovaj došao negdje prije nego je trebao he he jesti blesav ja sam pametan", ovo je fantasy serija, i te stvari su ajmo reći "normalne" za taj svijet, putovanje kroz vrijeme i gubitak moždanih stanica u ključnim trenucima ne bi trebali biti.

 

Isto tako reći, parafraziram, "ako kritiziraš seriju zašto gledaš" je poprilično glupa izjava. 

 

Nego, nek mi neko objasni dal' postoji neko logično objašnjenje zašto je Benjen umro u ovoj zadnjoj epizodi, ili su ga samo trebali zaklati da ga se riješe iz priče? Jer totalno nije mogao s Jonom na konja...

 Koliko se sjećam iz prošle sezone, one ne može kroz zid. Mora ostati iza, no mogao je pobjeći sa poprišta bitke.

morrisoN
11 godina
offline
Re: Game of Thrones
The Unforgiven kaže...
Del_Boy97 kaže...

propitkivanje serije umjesto da se uziva u njoj, ako vam je sve to bezveze i nepovezano zasto onda gledate iz epizode u epizodu i govorite iste stvari

 Pa možda baš zato jer je teže uživati u stvarima koje se dogode kao slijed događaja koji prkose svakoj logici i zdravom razumu? I prije nego se neko ekstra maštovit nađe s argumentom tipa "ne smetaju te zmajevi i vještice i pichke materne ali te smeta to što ovaj došao negdje prije nego je trebao he he jesti blesav ja sam pametan", ovo je fantasy serija, i te stvari su ajmo reći "normalne" za taj svijet, putovanje kroz vrijeme i gubitak moždanih stanica u ključnim trenucima ne bi trebali biti.

 

Isto tako reći, parafraziram, "ako kritiziraš seriju zašto gledaš" je poprilično glupa izjava. 

 

Nego, nek mi neko objasni dal' postoji neko logično objašnjenje zašto je Benjen umro u ovoj zadnjoj epizodi, ili su ga samo trebali zaklati da ga se riješe iz priče? Jer totalno nije mogao s Jonom na konja...

 serija nema vremena prikazat taj proces putovanja ili štoveć vas buni, ako te interesira sto se događa u medjuvremenu onda pročitaj knjigu

 

a ovo za spoiler, Because, even though the Children of the Forest saved him, Benjen still has some wight in him aka he’s half dead. The Wall has a lot of ancient magic and spells in its foundations to keep the White Walkers and the Wights from crossing into Westeros. And since Benjen is half wight, he’s stuck north of the Wall. To mi se nekak cini najbolje objasnjenje za njegovu smrt, jer on više nema nikakav smisao u seriji

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
E da, znao sam da je neka brija s njim, al' zaboravio na ovo, tenks!
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
njofra13 kaže...

Pogledao sam 6 epizodu i ostao sam razočaran, jer serija postaje predvidljiva i naivna, a mislim da je posljedica toga što Martin nije napisao knjige i da na scenario jako utječe studio i producenti jer je najbitnija gledanost i lova, jer da su knjige već napisane mislim da bi radnja bila totalno drugačija i da neki likovi koji su još živi bi već odavno bili mrtvi, a prije svega mi se serija pretvara u laganu sapunicu ... Neću previše spoilati ekpi koja nije gledala ali bitka na smrznutom jezeru je vrh loše razrađene priče ...

 Svaka riječ ti je na mjestu i baš sam si sam htio to napisati jer me 6 epizoda razočarala.

 

A svi oni koji govore da je fantastična ovo ono su samo fanovi koji vide ali ne žele se pomirit s činjenicom, da serija nije više ono što je nekad bila.

 

 

 

 

Chill
14 godina
offline
Game of Thrones

.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Radnja se morala malo ubrzati. I da se čekalo da pisac završi knjige i po njima snima vjerovatno se nebi završila serija ni za 15 sezona. Ne razumijem one koji prate seriju i vide zmajeve pa onda traže neku realnost u seriiji. za takve, preporuka da prestanu gledati i prebace se na dokumentarce tip Planet Earth i slično. Meni llično odgovara ovaj bržii tempo, serije su mi zanimljivije...drugima ne. ali svako ima pravo na svoje mišljenje

16 godina
offline
Game of Thrones

Uuuuu jedva čekan večeras, nisan tija gleda ovu leakanu, ipak sam ja fin i pristojan momak.

 

'nači još jedna i onda opet čekanje miljun godina?

Rvat katolik!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
dovla_77 kaže...

Radnja se morala malo ubrzati. I da se čekalo da pisac završi knjige i po njima snima vjerovatno se nebi završila serija ni za 15 sezona. Ne razumijem one koji prate seriju i vide zmajeve pa onda traže neku realnost u seriiji. za takve, preporuka da prestanu gledati i prebace se na dokumentarce tip Planet Earth i slično. Meni llično odgovara ovaj bržii tempo, serije su mi zanimljivije...drugima ne. ali svako ima pravo na svoje mišljenje

 Meni osobno ne smeta ubrzanje ali me smeta što je postalo malo predvidljivo i što su svi popularni i omiljeni likovi još svi živi... Vidjet ćemo još na kraju sezone ali... Sve do sada sam imao osjećaj da serija neće imat happy end, sad mi se i taj osječaj promjenio..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
skank666 kaže...
dovla_77 kaže...

Radnja se morala malo ubrzati. I da se čekalo da pisac završi knjige i po njima snima vjerovatno se nebi završila serija ni za 15 sezona. Ne razumijem one koji prate seriju i vide zmajeve pa onda traže neku realnost u seriiji. za takve, preporuka da prestanu gledati i prebace se na dokumentarce tip Planet Earth i slično. Meni llično odgovara ovaj bržii tempo, serije su mi zanimljivije...drugima ne. ali svako ima pravo na svoje mišljenje

 Meni osobno ne smeta ubrzanje ali me smeta što je postalo malo predvidljivo i što su svi popularni i omiljeni likovi još svi živi... Vidjet ćemo još na kraju sezone ali... Sve do sada sam imao osjećaj da serija neće imat happy end, sad mi se i taj osječaj promjenio..

 Ima negdje intervju sa Martinom koji je izjavio da ce radnja imati gorak (po njegovom bittersweet) kraj pa tako da unatoc svoj radnji u tv seriji ipak ce zavrsiti citav serijal po njegovim uputstvima, pa ne ocekuj bas happy ending.

 

Za one koji su pogledali zadnju epizodu sta mislite hoce li ovaj undead zmaj sada rigati vatru ili led 

10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Dr. Vicko kaže...

 

Za one koji su pogledali zadnju epizodu sta mislite hoce li ovaj undead zmaj sada rigati vatru ili led 

 

Brijem da bu ga bandić angažiral za snježnu kraljicu ak ne bu snijega 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ima li gdje leaka zadnje epizode Zafrkano ovo kad odgledaš prije vremena pa moraš onda čekat puno više na narednu epizodu. Ajmo HBOSpain

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Kraj koji ne bih volio; Cersei otruje majku zmajeva i kralja sa sjevera pa onda patuljak uz pomoć Bronna sredi kraljicu i brata i zasjedne na prestolje.

I’m an alien clone from Hyperion origin..
15 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
planety kaže...

Kraj koji ne bih volio; Cersei otruje majku zmajeva i kralja sa sjevera pa onda patuljak uz pomoć Bronna sredi kraljicu i brata i zasjedne na prestolje.

 To mi je još i Ok - a Littlefinger? Zajeban lik

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
14 godina
offline
Game of Thrones

Ova zadnja epizoda je tesko razocarenje u koji se kupus to pretvorilo da ne povjerujes. Nakon,barem meni, uzasno spore i pomalo dosadne zanje dvije sezone idu glavom kroz zid sto brze mogu.

MadeInCroatia
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
skank666 kaže...
planety kaže...

Kraj koji ne bih volio; Cersei otruje majku zmajeva i kralja sa sjevera pa onda patuljak uz pomoć Bronna sredi kraljicu i brata i zasjedne na prestolje.

 To mi je još i Ok - a Littlefinger? Zajeban lik

 Littlefinger-a nikako da smjestim u kategoriju loš ili dobar ali kad bi on na kraju dobio igru to bi bilo kao da je Clintonica dobila izbore.

I’m an alien clone from Hyperion origin..
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Malo jesu pretjerali s vremenskim tokom u ovoj epizodi ali eto pisci im nisu mogli drugacije sloziti ocito. Kako god epizoda je jako dobra i ima svega, nije bas da ne sokiraju (di bas zmaja kud ne nekog od njih ) i po meni je bilo dosta napetosti, ne moraju ubijat poznatije likove jer su to prije radili pa sad stvore jako veliku napetost, a to je ono sto se meni svidja kod serije.

8 godina
offline
Re: Game of Thrones
Littlefinger :)
13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

I mene malo nervira ovo ubrzanje serije.

Ljudi s jednog dijela svijeta na drugi stignu za cas, u jednoj sceni odluce ici a u drugoj evo ih vec se iskrcavaju na obalu.

Ne bi da gliserom idu

8 godina
online
Re: Game of Thrones
skank666 kaže...
 To mi je još i Ok - a Littlefinger? Zajeban lik

 Spoiler:

sljedeća epizoda mu je zadnja :)

Kruha i igala...
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
planety kaže...

Kraj koji ne bih volio; Cersei otruje majku zmajeva i kralja sa sjevera pa onda patuljak uz pomoć Bronna sredi kraljicu i brata i zasjedne na prestolje.

 Dobro je li ovo neki spoiler/glasina ili iz tvoje glave?

Barcelona - Mes que un club
13 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
el.šef kaže...
planety kaže...

Kraj koji ne bih volio; Cersei otruje majku zmajeva i kralja sa sjevera pa onda patuljak uz pomoć Bronna sredi kraljicu i brata i zasjedne na prestolje.

 Dobro je li ovo neki spoiler/glasina ili iz tvoje glave?

 

I’m an alien clone from Hyperion origin..
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
planety kaže...
el.šef kaže...
planety kaže...

Kraj koji ne bih volio; Cersei otruje majku zmajeva i kralja sa sjevera pa onda patuljak uz pomoć Bronna sredi kraljicu i brata i zasjedne na prestolje.

 Dobro je li ovo neki spoiler/glasina ili iz tvoje glave?

 

Drago mi je da ti je smijesno al sad bi bilo lijepo da odgovoris

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
fer-de-lance kaže...
skank666 kaže...
 To mi je još i Ok - a Littlefinger? Zajeban lik

 Spoiler:

sljedeća epizoda mu je zadnja :)

Kako znas? HHoceal ga Aria priklat :D?  Zar stvarno ima neko ko ne zaviri pod ovo sivo?

8 godina
online
Re: Game of Thrones
esko kaže...

Kako znas? HHoceal ga Aria priklat :D?  Zar stvarno ima neko ko ne zaviri pod ovo sivo?

 Leakani scenarij i da, Arya ga bude onim bodežom kaj je bio namijenjen da ubije Branna.

Vjeruj mi da ima jako puno ljudi koji ne zavire...

Kruha i igala...
14 godina
offline
Game of Thrones

Vi kada spoilate, jeli spoilate ovo kaj su hakeri ukrali ili seriju za ove koji nisu gledali?

Life is great
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
bruno03 kaže...

Vi kada spoilate, jeli spoilate ovo kaj su hakeri ukrali ili seriju za ove koji nisu gledali?

Spoilaju 7. ep (finale).

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
online
Game of Thrones

za one koji su lijeni procitat leakani scenarij

 

-arya i sansa ce se rjesit littlefingera, arya ce ga ubit

-u kings landingu ce se sastat svi bitni likovi i pregovarat sto napravit po pitanju white walkera, deny ce doletit sa zmajem i cersei ce tad prvi put vidit zmaja, i naravno pokusat prevarit opet sve kao i uvijek.

-glavni white walker ce letit na zmaju i razjebat zid, zmaj vjerojatno riga vatru i otopit ce zid da ovi mogu proc.

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice