Film mi steka

poruka: 26
|
čitano: 15.184
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Film mi steka

znali tko u cemu je problem....od danas mi nesto nece filmovi....mislim mogu ih pokrenuti ali slika steka......nije bas puno ali se osjeti da steka slika.......kasni mallo.......da nije i codecima problem.

15 godina
protjeran
offline
Film mi steka

1 koji player koristiš

2 koji paket codeca koristiš

3 objasni to malo bolje

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka

ovako preko bilo kojeg pleyere se osjeti stekanje.......i preko BSPLAYERA I PREKO GOM PLEYERA......to mi je od danas......sve do danas je bilo dobro .......da nije mozda problem u registru,cistio sam registry sa GLARY REGISTRY REPAIR......de posalji mi link codeca ......moguce da je u njima problem......i zvuk krci na filmovima

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 18:51 (dogman).
15 godina
protjeran
offline
RE: Film mi steka
dogman kaže...

ovako preko bilo kojeg pleyere se osjeti stekanje.......i preko BSPLAYERA I PREKO GOM PLEYERA......to mi je od danas......sve do danas je bilo dobro .......da nije mozda problem u registru,cistio sam registry sa GLARY REGISTRY REPAIR......de posalji mi link codeca ......moguce da je u njima problem......i zvuk krci na filmovima

klik

ja koristim ovaj

EDIT: koristi jedan paket  k-lite mega codec pack

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 18:56 (pero35).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka

evo sve instalirao i opet nece...ne znam sta mu je

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Film mi steka
dogman kaže...

evo sve instalirao i opet nece...ne znam sta mu je

 

ne znam točno što te muči instaliraš samo jedan paket codeca k-lite i ništa više

ako instaliraš više onda se oni kolju međusobno

možda je problem u samom filmu da li je film na hdd ili cd/dvd

defragmentiraj hdd

eusing free registry s ovim očisti registry ali nije  loš ovaj koji koristiš

ma ima ovako govoreči 1000 problema što može bit ili je možda nešto jednostavno

svejedno malo podataka opet što se tiče tvog problema

windowsi koje koristiš bubam sad napamet

 

 

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka

ovako te codece sam instaliro kako treba....koristim windows 32 bit......nije problem u filmu.......zato sto sam isprobo 4 razlicita filma.....fim je jedan na DVD

15 godina
neaktivan
offline
Film mi steka

Na DVD, pa što odmah nisi rekao, vjerojatno je medij ( dvd ) oštećen i zbog toga neće da čita.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
thuglife kaže...

Na DVD, pa što odmah nisi rekao, vjerojatno je medij ( dvd ) oštećen i zbog toga neće da čita.

da....vjerovatno...malopre sam poceo snimat nesto sa DVD na komp i islo je jako sporo ...pisalo je da treba 63 min za film od 4GB....

15 godina
offline
RE: Film mi steka
dogman kaže...

ovako te codece sam instaliro kako treba....koristim windows 32 bit......nije problem u filmu.......zato sto sam isprobo 4 razlicita filma.....fim je jedan na DVD

eee moguče je da je do optičkog pogona... tako je i meni bilo svaki film štekao isprobavao sve poznate i nepoznete playere i onda skužio da je do optičkog pogona (čini mi se ošo laser)... i kupio ja novi optički pogon i sad sve ok nema štekanja...

15 godina
neaktivan
offline
Film mi steka

Da, ukoliko ti i prži sporo i čita sve dvd/cdove sporo onda je do čitača.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka

kopiraj film na hard i onda probaj

15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka

ma da sad vidim...imam film na hardu i ide sve normalno.......ocel mi mc popravit opticki....na laptopu je.....nije neki veci kvar nadam se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka

da nije mozda prasina ili sta vec......pokrene film i sporo onda ide....stopa

15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
dogman kaže...

znali tko u cemu je problem....od danas mi nesto nece filmovi....mislim mogu ih pokrenuti ali slika steka......nije bas puno ali se osjeti da steka slika.......kasni mallo.......da nije i codecima problem.

To je do Codeca. Reinstaliraj ih.

Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
xZero kaže...
dogman kaže...

znali tko u cemu je problem....od danas mi nesto nece filmovi....mislim mogu ih pokrenuti ali slika steka......nije bas puno ali se osjeti da steka slika.......kasni mallo.......da nije i codecima problem.

To je do Codeca. Reinstaliraj ih.

ma nije do codeca,vec je problem kad pustam sa DVD uredjaja......DVD uradjaj se sjebo,igrice isto instalira po sat vremena ........filmovi idu normalno kad su na USB ili skinuti sa interneta

15 godina
neaktivan
offline
Film mi steka

...a jesi provjerio da ti nije DVD slučajno u PIO transfer modu...a što se tiče kodeka, najbolje je koristiti samo

   ffdshow...mega codec packovi najčeće prave probleme...

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 14:19 (Jurra).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
Jurra kaže...

...a jesi provjerio da ti nije DVD slučajno u PIO transfer modu...a što se tiče kodeka, najbolje je koristiti samo

   ffdshow...mega codec packovi najčeće prave probleme...

evo ovako: do CODECA nije 10000%.....kako da provjerim to pio trensfer mod ,mozes objasnit......kada ubacim dvd film mi steka,ili kada instaliram igricu onda treba dugo,dugo,dugo vremena.....kada narezujem treba vise od 40 min,kada muziku ppustam stopa ako je pustim sa dvd-a ......znaci da je DVD uredjaj u pitanju......to je taj problem,.........filmovi idu uredno sa USB sticka ili kada ih skinem,igrice takodje,muzika samo me zeza preko DVD medija........mozes napisat to PIO TRANSFER MOD sta je i objasnit.....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
dogman kaže...
Jurra kaže...

...a jesi provjerio da ti nije DVD slučajno u PIO transfer modu...a što se tiče kodeka, najbolje je koristiti samo

   ffdshow...mega codec packovi najčeće prave probleme...

evo ovako: do CODECA nije 10000%.....kako da provjerim to pio trensfer mod ,mozes objasnit......kada ubacim dvd film mi steka,ili kada instaliram igricu onda treba dugo,dugo,dugo vremena.....kada narezujem treba vise od 40 min,kada muziku ppustam stopa ako je pustim sa dvd-a ......znaci da je DVD uredjaj u pitanju......to je taj problem,.........filmovi idu uredno sa USB sticka ili kada ih skinem,igrice takodje,muzika samo me zeza preko DVD medija........mozes napisat to PIO TRANSFER MOD sta je i objasnit.....

...desni klik na my computer- manage-u device manageru ideš na IDE ATA controllers zatim na primary ili

secondary IDE channel ovisno na kojem ti je spojen DVD, desni klik pa properties - advance settings

pogledaš šta piše pod current transfer mode...ako nije u DMA mode, iznad ,u transfer mode stavi DMA if

available, OK...nakon toga restartaš računalo...ako nije to provjeri spojeve odnosno kabel, da li je dobro

spojen sa uređajem i matičnom...

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 17:08 (Jurra).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
Jurra kaže..

...desni klik na my computer- manage-u device manageru ideš na IDE ATA controllers zatim na primary ili

secondary IDE channel ovisno na kojem ti je spojen DVD, desni klik pa properties - advance settings

pogledaš šta piše pod current transfer mode...ako nije u DMA mode, iznad ,u transfer mode stavi DMA if

available, OK...nakon toga restartaš računalo...ako nije to provjeri spojeve odnosno kabel, da li je dobro

spojen sa uređajem i matičnom...

e hvala za ovo ,pustio sam film i ide bez stekanja ali zahebava kada presnimava treba mu dugo,......nema druge morace na popravku

15 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
dogman kaže...

e hvala za ovo ,pustio sam film i ide bez stekanja ali zahebava kada presnimava treba mu dugo,......nema druge morace na popravku

...prije bilo kakvog popravka probaj još pomoću system restorea vratiti se na točku kad je sve radilo kako treba...

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 9:54 (Jurra).
16 godina
online
Film mi steka

Pa kupis novi DVR-RW, cjena mu je do 200 kn.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
13 godina
neaktivan
offline
Film mi steka

Ljudi meni steka glazba, nije na cd-u imam je skinutu na hdd.... krenilo mi je stekat odkad sam srusio winndowse pa i vratio.moze malo pomoci? :D

13 godina
neaktivan
offline
Film mi steka

Koji player koristiš i imaš li instalirane sve drivere?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Film mi steka
frostgoku kaže...

sorry, kristalna kugla mi je ostala u autu.

 

u cemu slusas? ajde ubaci ovo i javi jel svira.

http://www.skidajmo.com/Audio_and_Video/AIMP_2/

teško vrijeme za matore
13 godina
neaktivan
offline
Film mi steka

E nije nist od toga.. upravo sam popravio :DD prebacio sam komp na DMA i jos nes sam napravio da mi komp radi brze i sad je dobro. Ali hvala na pomoci :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice