Bug 204

poruka: 42
|
čitano: 10.392
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Bug 204

pretplatnici jel vam stigao novi broj?

 

vidim tema broja je best buy računala... baš da vidim šta bih si novo mogao ugrabit... hh

 

ako ga sutra vidim na kioscima, odmah kupujem svoj primjerak...

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204

nije jos ali se veselim

14 godina
neaktivan
offline
Bug 204

nije... vjerojatno ce drugi tjedan doc, oko utorka

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bug 204
meddle kaže...

nije... vjerojatno ce drugi tjedan doc, oko utorka

zašt tak kasno?! koliko znam pretplatnici dobiju prije nego što dođe na kioske. obično zadnjih dana u mjesecu

Atomska bubamara. | http://tinyurl.com/erepNA
15 godina
offline
Bug 204
HD5870 vjerovatno u TOP konfi i i7 920/i7 860/i5 750.

Sumnjam da će stavit(su stavili) GTX295 u top konfu zbog dx11 i zbog drugih razloga 40nm, manje grijanje,manja potrošnja, single gpu...
MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 204

A ja cu ih tuzit za autorska prava jer su sigurno sve preuzeli s moje teme ! CoolBelji se Za best buy konfiguracije

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 21:51 (Batista).
 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204

Frend mi je preplacen vec 2 godine i uvijek dobije nekih 3-5 dana nakon sta se pojavi u kioscima.

Ja sam od proslog mjeseca pretplacen i isto mi je doslo par dana kasnije.

14 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Budem ga kupio ovih dana,pa pravac na WC.Namigiva

oko za oko,pasta za zube
 
10 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Koju je ocjenu dobio RF: Guerilla i Resident Evil 5? O čem pišu Galić i Butcher? Nemam baš para pa...

Normal's overrated!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 22:06 (Horagio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 204

Al sam se ja danas obradovao, tam, malo iza podneva, pogledam kroz prozor.... i evo ga, umotan u sivi najlon, čeka me u poštanskom sandučiću. Jeeeee! Osmijeh

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204
Horagio kaže...

Koju je ocjenu dobio RF: Guerilla i Resident Evil 5? O čem pišu Galić i Butcher? Nemam baš para pa...

gerila i resi 86

galic-o rts-u na kosovu

a butcher-il ja nemrem nac il kaj ja znam

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Okreni stranicu poslije Galića, on je uvijek ispred najava igara.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Bug 204

Bug 204 je poslan svim pretplatnicima u utorak, 27.10. Na svim kioscima u Hr. bi se trebao naći u petak ujutro, a na nekima u Zagrebu već danas popodne.

Najava novog broja nam izletila malo prerano,  nadam se da se ne ljutite zbog toga Osmijeh

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Ma nije problem u vama nego u nasoj divnoj posti kojoj treba od Zga do Rijeke 5 dana

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204

Ja ga već pročitao :-( (malo je pao promet na poslu pa je bilo vremena)...

 

btw. dosta dobar broj (i kao da je malo pise texta o igrama neg inace, ili

su to samo opisane igre meni zanimljivije neg inace).

BUG 200/201, najsss!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 9:46 (Vicko).
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

U Mostar još nije stigao, ne vjerujem ni da će sutra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Moj primjerak je jutros stigao. Sad se bacam na citanje.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Dizajn naslovnice je sasvim OK kao i uvijek. Ali zašto ste "nagrdili" dizajn BOL-a sa time (lijeva i desna strana BOL-a, rekli bi margine). Katastrofa....

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Pa šta vam bi Bugovci...šta poker radi u informatičkom časopisu..i prilog s pokerašicom...katastrofa(p.s. igram poker..al mu nije mjesto u vašem časopisu)..mislim, znam da je recesija i trebaju vam sponzori..ali reklame za poker u BUG-u ..nisam mislio da ću to doživjeti..

 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Bug 204
BigAl kaže...

Pa šta vam bi Bugovci...šta poker radi u informatičkom časopisu..i prilog s pokerašicom...katastrofa(p.s. igram poker..al mu nije mjesto u vašem časopisu)..mislim, znam da je recesija i trebaju vam sponzori..ali reklame za poker u BUG-u ..nisam mislio da ću to doživjeti..

 U idućem broju bit će briškula i trešeta, a umjesto zgodne igračice stavit ćemo ti par gunđavih Dalmatinaca kako se na nerazumljivom jeziku svađaju oko "punata", može tako?

Heroj a ne zločinac
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Pozdrav ekipa! :) Zanima me jedna stvar:

 

Može li mi netko reći kako se zove ili koja je ona glazba na BUG TV-u koji dolazi uz tekući broj časopisa "Bug" na DVD-u? Onaj video gdje se prolaze Bug TV izdanja od 01 do 50, nekakav tehno-trance-chiptune? :)

 

Kad smo već kod toga, volio bi znati gdje mogu i isti uradak skinuti.

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204

Pa kako ste krenuli...nebi se čudio..

 

A najbolje mi je ograđivanje pri kraju članka:

 

" Ni na koji način nemojte ovaj tekst shvatiti kao reklamu...." , a ispod reklama neke poker "kuće" a 4 stranice dalje na cijeloj stranici reklama druge...

 

Dajte ljudi ..pa i djeca ovo čitaju..a stekli ste veliko povjerenje onih koji vas čitaju..mi stariji možemo razlučiti bezazlenu igru i tešku ovisnost(..a i to kako koji) ..ali kad djeca ovo pročitaju mislim da neće biti dobri efekti..dapače, siguran sam da ćete stvoriti bar jednog novog  ovisnika.. imajte bar neke odgovornosti prema svojim čitateljima..

 

E da i da komentiram navode s uvodnika za lockerz..

 

" Nitko još ništa nije dobio, ali nema veze-ima na YouTubeu filmića u kojima američki adolescenti pokazuju svoje Lockerz majice..."

Ajde neka uvodničar još jednom prosurfa kroz YouTube na temu lockerz..mislim da će mu na prvom videu pasti teza da nitko nije ništa dobio..mislim znam da nije prošao nešto zamijećen na forumu u nastojanju da skrene pažnju na činjenicu da bi ovo mogla biti još jedna od navlakuša..možda je povrijeđen ego bio poticaj za takav uvodnikSmijeh

 

Vjerovatno jest neka "navlakuša" , ali napisati da NITKO nije ništa dobio jest u namanju ruku neprovjerena informacija..ali tako je to danas u HR novinarstvu..

 

Pozdrav Bugovcima..

 

p.S. Inače ostali članci ovog broja su odlični..samo nastavite tako

16 godina
moderator
offline
RE: Bug 204
ReiKo kaže...

Pozdrav ekipa! :) Zanima me jedna stvar:

 

Može li mi netko reći kako se zove ili koja je ona glazba na BUG TV-u koji dolazi uz tekući broj časopisa "Bug" na DVD-u? Onaj video gdje se prolaze Bug TV izdanja od 01 do 50, nekakav tehno-trance-chiptune? :)

 

Kad smo već kod toga, volio bi znati gdje mogu i isti uradak skinuti.

To trominutno remek-djelo zove se "State of Matter", nije javno dostupno, no mozes ga dobiti od njegovog autora (tj. mene Smijeh), tako da mu posaljes e-mail adresu preko privatne poruke, pa ti pjesmu posalje e-mailom kad bude u blizini ADSL-a. Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204
Imaš P.M.

Hvala! :)
16 godina
offline
Bug 204

Jedina zamjeka ide prema BUGTV-u, način recenzije mogilnih telefona i dalje je katastrofa. Moje mišljenje, meni se nesviđa jer mi uopće nije nimalo zabavno.Neodlučan

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Evo, upravo ga kupio :D

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 204

Sviđa mi se kako se Butcher dotakao Crvenih i Zelenih. Odlična tema i pun pogodak, te tema koja bi se lako dala proširiti na više segmenata, ne samo na grafičke kartice.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug 204

Prelistao i pročitao ono što me zanimalo. Osobno me se najviše dojmila Olegova kolumna s početka novina. Ostalo je prosjek.

 

Što se tiče BUG TV-a... Napokon me je Petric uspio nasmijati. Ne zato što je on smiješan nego zato što je izvalio poveću glupost o emisiji CO2 recenziranog mobitela. Srećom, BUG ga je ispravio ali je opet ispalo smiješno!  Smijeh

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 13:43 (cro_blue).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Bug 204
BigAl kaže...

E da i da komentiram navode s uvodnika za lockerz..

 

" Nitko još ništa nije dobio, ali nema veze-ima na YouTubeu filmića u kojima američki adolescenti pokazuju svoje Lockerz majice..."

Ajde neka uvodničar još jednom prosurfa kroz YouTube na temu lockerz..mislim da će mu na prvom videu pasti teza da nitko nije ništa dobio..mislim znam da nije prošao nešto zamijećen na forumu u nastojanju da skrene pažnju na činjenicu da bi ovo mogla biti još jedna od navlakuša..možda je povrijeđen ego bio poticaj za takav uvodnikSmijeh

 

Vjerovatno jest neka "navlakuša" , ali napisati da NITKO nije ništa dobio jest u namanju ruku neprovjerena informacija..ali tako je to danas u HR novinarstvu..

Ma pričam o Hrvatskoj, a ne o Americi... Ako ti želiš afirmativno prikazivati Lockerz - samo izvoli, imaš na forumu publike koliko hoćeš!

16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Ma dobro je urednik napisao za Lockerz, cisto prodavanje magle. Kao i ona fora sa AlertPayom, pa se ekipa dodatno naložila i još trpala love u to. Strašno.

To bi ja usporedio sa ovima koji zovu tarot na RTL-u.

 

Sto se tice BUG-a, jedna mozda sitnica mi je upala u oko. Overclockersko racunalo kao do 7000 kn i onda racun 8639?Mislim oke je 200-300 kn preko, ali 1600?

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice