Bug 204

poruka: 42
|
čitano: 10.395
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Na str 77 se moze procitati da je overclockersko racunalo oko 9000kn, ali je greska na "etiketi" kod prikazane konfiguracije.

I na 62 stranici su bezicni a ne zicni modeli :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 11:22 (Korny).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Ovaj BUG svako malo slaže neke kante. Svako pola godine. Baš se cilja publika do 20-tak godina koji sline za brzinom procesora i crkaju da ga kloknu 7Mhz.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Bug 204
Korny kaže...

Na str 77 se moze procitati da je overclockersko racunalo oko 9000kn, ali je greska na "etiketi" kod prikazane konfiguracije.

 Tocno! Greska u koprodukciji graficara i autora koji su previdjeli pogresan unos! Kao sto kazes, trebalo je pisati - 9.000 kuna!

Srecom su citatelji pametni pa ce skuziti ovaj glupi previd.

Smooth Operator kaže...

Ovaj BUG svako malo slaže neke kante. Svako pola godine. Baš se cilja publika do 20-tak godina koji sline za brzinom procesora i crkaju da ga kloknu 7Mhz.

 A vidis i sam da i na forumu brojni forumasi stalno traze takve savjete! Nije ni nama to neka uzbudljiva tema, ali je korisna za citatelje...

14 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Dobro me nasmijala me Vrdeljina kolumna.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bug 204

Nije loša ova tema, ali prošle godine je bila bolja. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bug 204

Napokon je stiglo i na nase kioske...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204
XP Master kaže...

Nije loša ova tema, ali prošle godine je bila bolja. 

 

Pa tema broja za studeni 2008 je bila ista (best buy racunala).... ako na to mislis

16 godina
offline
RE: Bug 204
Korny kaže...
XP Master kaže...

Nije loša ova tema, ali prošle godine je bila bolja. 

 

Pa tema broja za studeni 2008 je bila ista (best buy racunala).... ako na to mislis

 Da ali smatra da je prosli put bila bolje odradena, dok ja misli da je ovaj puta bolje :)

addicted to HD :)
16 godina
neaktivan
offline
Bug 204

Moram vas pohvaliti ovaj broj vam je zaista odličan. Sa guštom sam cijeli pročitao od prve do zadnje strane! :)

 

Sve je odlično od tema do recenzija i kolumna. Bravo dečki!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204
benko kaže...
Korny kaže...
XP Master kaže...

Nije loša ova tema, ali prošle godine je bila bolja. 

 

Pa tema broja za studeni 2008 je bila ista (best buy racunala).... ako na to mislis

 Da ali smatra da je prosli put bila bolje odradena, dok ja misli da je ovaj puta bolje :)

Mislim samo da su mogli stavit slike slaganja najjače konfe... da malo slinimo Smijeh

Sviđa mi se nova podjela, ali isto mislim da je greška što nisu stavili niti jednu komponentu iz ADM-a (oni valjda znaju zašto) kad je tamo sve jeftinije...

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204
RoyalBlood kaže...
benko kaže...
Korny kaže...
XP Master kaže...

Nije loša ova tema, ali prošle godine je bila bolja. 

 

Pa tema broja za studeni 2008 je bila ista (best buy racunala).... ako na to mislis

 Da ali smatra da je prosli put bila bolje odradena, dok ja misli da je ovaj puta bolje :)

Mislim samo da su mogli stavit slike slaganja najjače konfe... da malo slinimo Smijeh

Sviđa mi se nova podjela, ali isto mislim da je greška što nisu stavili niti jednu komponentu iz ADM-a (oni valjda znaju zašto) kad je tamo sve jeftinije...

Pa to napravili u nekom od prošlih brojeva sa onim kompom od 60k kuna ili tako nešto.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug 204
dncrmt kaže...
RoyalBlood kaže...
benko kaže...
Korny kaže...
XP Master kaže...

Nije loša ova tema, ali prošle godine je bila bolja. 

 

Pa tema broja za studeni 2008 je bila ista (best buy racunala).... ako na to mislis

 Da ali smatra da je prosli put bila bolje odradena, dok ja misli da je ovaj puta bolje :)

Mislim samo da su mogli stavit slike slaganja najjače konfe... da malo slinimo Smijeh

Sviđa mi se nova podjela, ali isto mislim da je greška što nisu stavili niti jednu komponentu iz ADM-a (oni valjda znaju zašto) kad je tamo sve jeftinije...

Pa to napravili u nekom od prošlih brojeva sa onim kompom od 60k kuna ili tako nešto.

Ma ne, prošle ili pretprošle su godine baš stavili kako ugraditi sve te komponente od najjače konfe...

Ukoliko želite LOCKERZ POZIVNICU obratite mi se na PM ili upišite svoj mail na ovom linku: http://fs17.formsite.com/CroWarrior/form245636018/index.html
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice