Instalacija sql server menagment studia

poruka: 7
|
čitano: 7.525
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija sql server menagment studia

Ima li ko sličnih problema? Instalirao sam Visual Studio 2010, te potom sql server 2008 R2. Čini mi se sve u redu. Na kraju sam pokušao instalirati sql server management studio i nikako sve sam pokušavao uvijek mi javi grešku. After SQL server setup completes you must apply sql server 2008 service pack 1 or later pack services before you run sql server 2008 on this version of Windows.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija sql server menagment studia

After SQL server setup completes you must apply sql server 2008 service pack 1 or later pack services before you run sql server 2008 on this version of Windows.

 

pa piše ti sikini SQL server 2008 service pack 1 ->(http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=20302) instaliraj i to je to :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija sql server menagment studia

Ne znam što god sam probao ne radi. Instaliram prvo visual studio sa sql serverom sp1 pa ne valja. Pa sam isao obrnutom logikom pobrisem sve pa prvo sql server pa opet ne valja stvarno nejasno kako moze biti tako komlicirano. Neznam jel verzija sql2008R2 problem :(

Sve mi se čini da ću zadatak rješiti u  Accesu koliko me ovo već provocira

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija sql server menagment studia

Nije SQL2008 R2 problem. Instaliraj SQL i sve potrebne updateove. Da li si probao sa wpi-em instalirati sql i management tools?

14 godina
neaktivan
offline
Instalacija sql server menagment studia

Evo napokon uspio instalirati. Imam win7 i morao sam skinuti sql server sp3 sa r2 nije funkcioniralo. Nakon instalacije potrebno je pokrenuti NEW STAND-ALONE... (vidi sliku) nakon te instalacije pitat će vas što želite instalirati morate označiti kvačicom Menagment tools i napokon je sve gotovo. Moram priznati da nisam vidio kompliciranije instalacije nekog MS-ovog softvarea.
E sad bi mi još trebalo pomoći.
Znate li kod prvog podešavanja što je potrebno upisati u polja (slika 2) i gdje to mogu provjeriti?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 23:26 (Simao).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija sql server menagment studia

Promjeni Authentication u "Windows Authentication" pa connect (ako neznaš sa password).

Kad se spojiš možeš dodati usere ili mjenjati sa (system administrator) password ovdje:

security -> logins

Naravno ako hočeš, nije neophodno.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija sql server menagment studia

Na kraju sam i koristio Windows autentification i sve profunkcioniralo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice