Zakoni o vožnji (mladi vozači) izdvojena tema

poruka: 481
|
čitano: 221.441
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
Mes101 kaže...

Ma  pridrzavam se pravila ko i nadlezni u ovoj drzavi vozim koliko hocu i koliko mislim da mogu imam vozacku tek 2 mjeseca i 19 godina bio na autocesti i vozio auto od 200ks i 220 kmh vozio sma tako jel nije bilo zive duse da su me zaustavili platio bi jel znam da nebi smijeo al jbg ko ne riskira taj ne profitira hahaaaahahah XD

 

Eto vam razlog zašto treba bit taj zakon,dapače mislim da bi trebao bit još restriktivniji i da smo normalna država sa funkcionalnim pravnim sustavom to bi se trebalo još jače kontrolirat.

15 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
evang kaže...

Eto vam razlog zašto treba bit taj zakon,dapače mislim da bi trebao bit još restriktivniji i da smo normalna država sa funkcionalnim pravnim sustavom to bi se trebalo još jače kontrolirat.

Ništa što jedna kazna nebi riješila.

 

Za mene da ga se uhvati, 10 000kn kazna, 2 godine bez vozačke.

Kazniš njih 10, više se nikad neće ponovit. 

Ak nemreš platiti, godinu dana u zatvor, pa ćeš vidjeti kako će se smiriti.

 

Onaj tko ima para da plaća kazne, taj i sad vozi auto kakav hoće...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Pošto nisam polagao,pa da vas pitam,je li ima kakav test koji gleda koliko ste mentalno zdravi? To bi sigurno trebali uvesti,pa da ovakvi biseri ni ne mogu položiti. 

 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Pa koliko se sjećam ima neki psihotest koji je smijurija

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Pa kakvi danas imaju vozačke,izgleda da i je smijurija. :D 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
turbojc kaže...

Pošto nisam polagao,pa da vas pitam,je li ima kakav test koji gleda koliko ste mentalno zdravi? To bi sigurno trebali uvesti,pa da ovakvi biseri ni ne mogu položiti. 

 

Ima psihotest na liječničkom, al to bi prošla i retardirana mačka...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

E,pošto su neke priče da u nekim EU državama,osobe sa 16,17 godina smiju voziti auto samo sa starijom osobom unutra,hoće li biti tako nešto u HR,kad uđemo u taj drek? Ne,a? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Vjerojatno neće, zakon se neće mijenjati previše kad uđemo u EU

Bok, ja sam sharyn
11 godina
neaktivan
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)
Opcenito je taj zakon besmislen (80 kw) jer ne uzima u obzir masu vozila. Nisam siguran ali nacuo sam da je u EU ogranicenje omjer snage i mase? Ukoliko je to tocno, zna li netko, hoce li to od 01.07. i kod nas biti isto? Drugo; postoje li nekakva solunska rijesenja kao primjerice limitirati auto na 80kw pa atestirati tako, ili bi to bilo financijski neisplativo? Edit; previdih slicno pitanje ranije
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2013 18:35 (Lavjan).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Da nisi pobrkao obujam motora  i masu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Smijem li ja prije 18 krenuti na teoriju?

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Da

Let it be
11 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

a na poligon i cestu?

 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
ja111 kaže...

a na poligon i cestu?

 

Koliko sam upoznat sa pravilima mislim da prije 18 godina ne mozes nista drugo osim teorije .. 

GL&HF
11 godina
neaktivan
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Možeš odraditi vožnju kompletnu, i cestu i poligon, položit prvu pomoć, rješit teoriju. 18 moraš imati jedino za završni ispit.

kuku lele
 
8 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Što je završni ispit?

'Kompletna vožnja' je vožnja i po gradu ili samo na poligonu?

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Ispit pred komisijom.

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Pozz svima, neznam di da postavim ovo pitanje... mozda je i malo glupo ali eto... dali na motoru smijes korisiti slusalice od Mp3 playera ? naci da slusas glazbu dok se vozis motorom ? Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
razermario kaže...

Pozz svima, neznam di da postavim ovo pitanje... mozda je i malo glupo ali eto... dali na motoru smijes korisiti slusalice od Mp3 playera ? naci da slusas glazbu dok se vozis motorom ? Hvala!

A neeeeeeee, ako slušaš mjuzu a voziš motorom a kako češ oni reči kud skreneš recimo ovaj kaže skreni desno a ti ravno produžiš i automatski padaš. Vidio sam da na kacigi ugrađen slušalicu i mikrofon pa ti kaže kud skreneš.

Nenad
11 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)

ne,ne ne.... krivo si ti mene shvatio... ja sam polozio :P prije 3 dana.. ja imam vozacku samo pitam dali smijem kada se sada budem isao vozati dali smijem da slusam glazbu 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2013 12:12 (razermario).
14 godina
moderator
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Pa slobodno slušaš, ali nije preporučljivo.

Just hating everyone for no reason.
11 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Hvala... ma mislim onak staviti slusalicu u jednu uho... mislio sam da se dobija kazna za to ako ne super :) Hvala 

10 godina
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Radio nemaš u autu?

 
1 4 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
Syke kaže...

Radio nemaš u autu?

Da si pogledao vidio bi da govori o motoru.

Just hating everyone for no reason.
12 godina
neaktivan
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

jucer sam sa frendom isao u Sloveniju i na grani nam riba kaze da stanemo sa strane,i dode do nas trazit prometnu i provijerit malo vozilo. Gleda ona prometnu a ono 85kw ima auto i kaze mu "gospodine, u Sloveniji mozete vozit ovaj auto ali kod nas ne" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ma sta nije za poludit?!?!?!?   Na kraju nas je pustila bez kazne,al da je bila/o neka/i izkompleksiran/a trebali bi auto na grani pustit i cekat nekog da dode po nas!!!! -.-

 
0 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Pravi frajer bi dobrovoljno uplatio kaznu u državni proračun, a ne jadikovao po forumima {#}

 

Moj PC  
1 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
evang kaže...
Mes101 kaže...

Ma  pridrzavam se pravila ko i nadlezni u ovoj drzavi vozim koliko hocu i koliko mislim da mogu imam vozacku tek 2 mjeseca i 19 godina bio na autocesti i vozio auto od 200ks i 220 kmh vozio sma tako jel nije bilo zive duse da su me zaustavili platio bi jel znam da nebi smijeo al jbg ko ne riskira taj ne profitira hahaaaahahah XD

 

Eto vam razlog zašto treba bit taj zakon,dapače mislim da bi trebao bit još restriktivniji i da smo normalna država sa funkcionalnim pravnim sustavom to bi se trebalo još jače kontrolirat.

  Zakon je postojao i kad ga je on prekiršio. Da li je ga je to spriječilo?

 

 

DigiMagic kaže...

Pravi frajer bi dobrovoljno uplatio kaznu u državni proračun, a ne jadikovao po forumima {#}

 

 

  Budi ti frajer pa uplati u državni proračun bez kazne. {#}

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
Jimmy kaže...
DigiMagic kaže...

Pravi frajer bi dobrovoljno uplatio kaznu u državni proračun, a ne jadikovao po forumima {#}

 

  Budi ti frajer pa uplati u državni proračun bez kazne. {#}

Meni ništa ne bi pomoglo da ispadnem frajer {#} ali platio sam prije koji dan carinu za kineski tablet s aliexpressa - nije kazna i ide u proračun...

 

16 godina
online
Re: Zakoni o vožnji (mladi vozači)
4L4N kaže...

jucer sam sa frendom isao u Sloveniju i na grani nam riba kaze da stanemo sa strane,i dode do nas trazit prometnu i provijerit malo vozilo. Gleda ona prometnu a ono 85kw ima auto i kaze mu "gospodine, u Sloveniji mozete vozit ovaj auto ali kod nas ne" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ma sta nije za poludit?!?!?!?   Na kraju nas je pustila bez kazne,al da je bila/o neka/i izkompleksiran/a trebali bi auto na grani pustit i cekat nekog da dode po nas!!!! -.-

A što je tu krivo?

10 godina
neaktivan
offline
Zakoni o vožnji (mladi vozači)

Pozdrav svima ja imam 15 god i iz Hrvatske sam tocnije iz Virovitice i sa 16 zelim polagati kategoriju A (za motor) koliko sam cuo ako to polozim smijem voziti motor do 125cm3 11kw ili kako to ide vec ???, pa dali mi mozete nesto reci o cjenama i tome ostalom............... i kupio bih si neki enduro motor....... pa da cujem vasa misljenja i iskustva :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice