Skuteri, motori...

poruka: 82
|
čitano: 44.797
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
Bl4ckD3v!L kaže...

Kolko si taj motor platio,kolko si vozacki platio?

 

Motor sam platio oko 18k kn, a vozacki sa ispitima i svime oko 1k eura..

Motor je ove zime bio i po 13k kn, neznam, mozda je i sada !

luka_cro kaže...
lg-viewty kaže...

Ako koga zanima moj motor moze pogledat video koji sam jucer napravio..

 

 

Za mene je motor ok !

motoric je ovak dobar za grad i to,probao sam voziti u salonu i tak-tak,kocnice nekak slabe i sama ciklistika i posto je to 4T i 125ccm je ipak malo preslabo.

 

Ovisi kada si vozio jer su u proizvodnji nedavno poceli ugradjivati nove masine i kocnice,..Kocnice ne da su slabe, vec suprotno, na mome su prejake i treba skroz lagano i kombinirano kociti, stovise, vise treba kociti s prednjom jer je malo slabija od zadnje,..

Kada usporedis masinu i kocnice sa YBR-125, Yamaha se moze sakrit !

Uz cca 180kg tereta, znaci dvije odrasle osobe moze navuci preko 95 km/h prave brzine, a kada si sam cak i do 110 km/h, tako da je to vrlo dobro,,povuci nemoze jace jer je to samo 125ccm, a i 4T..

Kada se malo priviknes, motor je odlican..

Motor je jedno vrijeme bio 18k kn, tada sam ga ja kupio, a nakon toga je pala na 13k kn. Sad neznam jeli cijena takva ostala ili ne i dali je to spustena cijena samo zbog zimske akcije ili i zbog drukcije kvalitete djelova.

 

Uglavnom, za sad kvarova nisam imao i nadam se da ce tako i ostati..

Apple iPhone 3GS 16GB
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Evo nekih od mojih motora iz snova. Gledajuci im cijene, to ce i ostati..

 

Eventualno zadnji, on je cijenovno puno vise pristupacan od ostalih..

Suzuki B King 1 Suzuki B King 1
Suzuki B King 2 Suzuki B King 2
Suzuki B King 3 Suzuki B King 3
Yamaha V Max 1 Yamaha V Max 1
Yamaha V Max 2 Yamaha V Max 2
Ducati 1198 Ducati 1198
Triumph Speed Triple 1 Triumph Speed Triple 1
Triumph Speed Triple 2 Triumph Speed Triple 2
Yamaha FZ6 - jednoga dana Yamaha FZ6 - jednoga dana
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Imamo iste snove!Smijeh

Jazavac
14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Imam jedno pitanje imam skuter Italjet Dragster 180 al masina je ista ko u gileru runer 180.Sad ak mi neko moze pomoci jedan dan vozio sam se normalno sa skuterom dodem kuci ugasim ga i sve super nakon 3 sata idem da ga upalim i samo anlaser tesko je okretao ko da je akomulator prazan ali nije bio i nekako upali i ja ga ugasim i opet upalim i cujes se kako bendiks malo zvoncka,ja ga ugasim skinem poklopac varimata i imam sta vidjeti vec treći  puta su se zubci na ventilatoru izglodali sta ide na radilicu,zasto se to dogada sve je bilo dobro zategnuto,sad me strah ako opet kupim taj ventilator varimata koji dode 400 do 500 kn da se nece i on potrgati....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...

Peugeot  Speedfight 2 LC

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...
klip kaže...

Imam jedno pitanje imam skuter Italjet Dragster 180 al masina je ista ko u gileru runer 180.Sad ak mi neko moze pomoci jedan dan vozio sam se normalno sa skuterom dodem kuci ugasim ga i sve super nakon 3 sata idem da ga upalim i samo anlaser tesko je okretao ko da je akomulator prazan ali nije bio i nekako upali i ja ga ugasim i opet upalim i cujes se kako bendiks malo zvoncka,ja ga ugasim skinem poklopac varimata i imam sta vidjeti vec treći  puta su se zubci na ventilatoru izglodali sta ide na radilicu,zasto se to dogada sve je bilo dobro zategnuto,sad me strah ako opet kupim taj ventilator varimata koji dode 400 do 500 kn da se nece i on potrgati....

Pitaj na ovom forumu ako nisi rjesio problem.

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
15 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Moja igračka:

 

Aprilia AF1 125 Replica, kit 160, Leo Vinci, 37KS...

 

PS.Prodaje se, više informacija na PM.

Sako cera bolje, sako jutre huje!
13 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

po meni za skuter su najbolji gillera,piaggio i kymco.Slabo se kvare,kvalitetne masine i super za kratke udaljenosti npr.grad.otok i naravno za po ljeti.

J.Depikolozvane
13 godina
neaktivan
offline
RE: Skuteri, motori...

tu su ti najbolji Ducati i Yamaha Fazer,ako imas potreban materijal uzmi Ducati skup je ali jbg.

J.Depikolozvane
13 godina
offline
Skuteri, motori...

peugeot speedfight 100 2t

14 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Meni vise nije ni bitno koji bih motor kupio, samo da je masina dobra i idemo.. Nadam se da ce jednog dana past neki CBR600RR il ZX6R.. Samo cekam dan da polozim za motor i idemo na 1. parking i ucit..

Ciljam na

nesto.. Bicikla mi dosadila pa ovih dana idem kupit Tomos APN4 s ugrađenom 5. brzinom..Smijeh


EDIT: A ovo mi je san ic bar gledat..

Skype: fico_ri MSN: filip.grguric@hotmail.com xFire: ficohome1
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.9.2010 10:28 (FiCo_Ri).
13 godina
offline
Skuteri, motori...

aprilia sr50r '07. godina

sve je serijsko osim multivara i bijelog centralnog

skuter ima 15000 km i još pali i ide ko prvog dana!

preko zime mislim bušit cilindar i sredit malo timinge i nabavit sc08 od starijih piaggia...

dosta se kužim u te skutere i puno sam prčko po njima pa pitajte ako vas išta zanima!

 

još imam tomosa apn četvorka iz '79.

stavio sam trkaći cilindar od petnajstice, auspuh domaće izrade i dellorto 24, jede asfalt :D

13 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Pozdrav ljudi

planiram si kupit Gileru Nexon 500ccm
2005 godiste,26000 km i bio je malo udaren(ali je sada popravljen),registriran do 6 mj.
sa covjekom sam se pogodio za 2300 eura ali bi vjerovatno isao jos nize
sad molim strucne da me savjetuju na sta trebam pazit,sto im je "bojka" i da li se isplati uzrti...

cijenim svaki vas odgovor :)


15 godina
offline
Re: Skuteri, motori...

Gilera runner vxr + serdarevic {#}
brijem 2004 godiste {#}

13 godina
offline
Re: Skuteri, motori...
sta mislite o yamahi yzf-r125?
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Pfff ,ona Gilera Nexus 500 koju sam isao gledati je katastrofa,ne bi je pozelio ni najgorem neprijatelju!

Recite mi za koji bi se motor Vi odlucili da ga uzimate :
 
Gilera Nexus 500 ili Gilera Nexus 250

koji je motor lakse prodati kasnije posto ga ne kanim zadrzati duze od 6 mjeseci

s njim bi radio kratke relacije,jedino bi u tih 6 mjeseci dva puta putovao po 400 km..

 

ako se netko kuzi neka pomogne .
hvalaa :)

15 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Kolika je razlika u cijeni?
pa ovisi za sta ti treba?
ako je samo za grad uzmes 250, ako mislis s njim na malo dulje relacije uzmi jaceg. 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

pa 700 eura je razlika u cijeni i godinu dana je mlađi taj od 250 kubika!
pa s njim planiram ici u Umag(inace sam iz slavonije) a to je 400 km do tamo i 400 km nazad,a tamo bi se vozucko po gradu!
meni je bitno da ja njega mogu prodati za nekih 4-5 mj,da ne izgubim puno novca!

15 godina
offline
Re: Skuteri, motori...
GeneralPag1997 kaže...
sta mislite o yamahi yzf-r125?

 

vozio sam to,sa boljim auspuhom se cuje i grmi kao nekih 500-600 kubikas,ide dosta lijepo ( 130-140 moze jos povuci) posto je 4T racunaj da dosta manje trosi nego ekvivalent u Apriliji ( RS125,znam da je 2T,ali dosta ljudi bira izmedju ova dva ) i shodno time manji troskovi odrzavanja,ali RS125 ga ostavi na startu i krajnjoj.

tako da dosta dobar motor,on kaze nema problema sa odrzavanjem niti potrosnjom,iako bi ja prije isao na RS125 

 

12 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

pa evo imam jedno pitanje sad imam piaggio nrg 2003 i najvjerojatnije bi ga zamjenio za zongshen 200 dali se isplati ?

JAGEC
15 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

evo već 2 mjeseca vlasnik kawasakija er 5, 500ccm, 50ks, super motorčić, sjedi pali vozi, ove godine planiram neku turu do mora

 {#}

jedna slikica od mene

er5 er5
15 godina
offline
Re: Skuteri, motori...
Magnum1654 kaže...

evo već 2 mjeseca vlasnik kawasakija er 5, 500ccm, 50ks, super motorčić, sjedi pali vozi, ove godine planiram neku turu do mora

 {#}

jedna slikica od mene

lijep motor,jel to sa A2 kategorijom ?

ali to se meni ne svidja,i cuo sam da ima problema sa kocnicama,pogotovo sa bubnjevima,ja cu ici uskoro na Kawasaki ZX250r ili Hyosung 250 :)

13 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

kad se može polagat za motor sa 50 kubika?jel se može sa 16 godina?

Avenged Sevenfold foREVer!
14 godina
offline
Skuteri, motori...

samo a1 za 125 kubika sa 16

12 godina
neaktivan
offline
Skuteri, motori...

Pozz

Evo nakon sto sam sredio auto htio bi uzeti kakav motor tipa supermoto pa trebam vase misljenje!

 

Dal se vise isplati uzeti yamahu xt660x staru god dana sa 5000km  ili ktm 640 starog  4 god sa 20k km cijene se razlikuju u soma kuna !???

 

E da jos me zanima dal ce bit kakvih problema ako motori imaju 38kw(posto odstupaju sam 3kw) a smijem sa A2 vozit do 35kw ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Skuteri, motori...
doky01akablava kaže...
Magnum1654 kaže...

evo već 2 mjeseca vlasnik kawasakija er 5, 500ccm, 50ks, super motorčić, sjedi pali vozi, ove godine planiram neku turu do mora

 {#}

jedna slikica od mene

lijep motor,jel to sa A2 kategorijom ?

ali to se meni ne svidja,i cuo sam da ima problema sa kocnicama,pogotovo sa bubnjevima,ja cu ici uskoro na Kawasaki ZX250r ili Hyosung 250 :)

da, moze se sa A2 kategorijom. ovaj motor napred ima diskove, a iza mozda bubanj iako sumnjam.

cod4gamer kaže...

kad se može polagat za motor sa 50 kubika?jel se može sa 16 godina?

za navrsenih 16 god mozes polagat A1 do 125ccm.

Demzi94 kaže...

Pozz

Evo nakon sto sam sredio auto htio bi uzeti kakav motor tipa supermoto pa trebam vase misljenje!

 

Dal se vise isplati uzeti yamahu xt660x staru god dana sa 5000km  ili ktm 640 starog  4 god sa 20k km cijene se razlikuju u soma kuna !???

 

E da jos me zanima dal ce bit kakvih problema ako motori imaju 38kw(posto odstupaju sam 3kw) a smijem sa A2 vozit do 35kw ?

ktm lc4 definitivno preporucam, motor je osjetno jaci od yamahe, zabavniji.

yamaha je vise udobnija, ugladenija.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
offline
Re: Skuteri, motori...
Ekipa ajd molin vas preporucite mi neki enduro za cca. 30k kn kojeg bi mogo vozit s a1 kategorijom
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skuteri, motori...
Sheeva kaže...

samo a1 za 125 kubika sa 16

a koliko košta polaganje?

Avenged Sevenfold foREVer!
13 godina
offline
Re: Skuteri, motori...
5k kn mi se cini
AMD u <3 Intel u C===3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Skuteri, motori...
GeneralPag1997 kaže...
5k kn mi se cini

ako imas B kategoriju mislim da ne ,kad sam ja polago nisam trebo polagat testove neg sam voznu cca 15 sati voznje !

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice