Kupovanje glazbe na itunes

poruka: 1
|
čitano: 1.093
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Kupovanje glazbe na itunes UK

Ima jedan soundtrack koji zelim kupiti i izašao je samo na itunes (ima i na spotify i deezer ali to su streaming servisi a ja zelim kupiti a ne streamati glazbu) ali kao i inace nije dostupno u hebenoj Hrvatskoj pa sam mislio nece bit problema jer idem u njemacku za koji mjesec pa cu tamo ljepo napravit njemacki acc za itunes sa njemackom kreditnom i sve ali evo problema, provjerim dali je soundtrack dostupan na njemackom itunes storeu i vidim da nema

 

Koliko vidim soundtrack koji ja zelim kupiti je dostupan na UK itunes-u pa me sad zanima dali ja mogu to kako kupit ako je dostupno samo na US itunes-u (vec sam provejrio nije izasao soundtrack na CD-u pa narucivanje CD-a nije opcija i također ga nema ni na jednom torrentu a i ne zelim ilegalno skidati)

 

 

Dakle ja sam mislio ovako:

Spojim se preko tunnelbear programa na UK proxy i napravim UK account za itunes (ako se dobro sjecam postoji neka fora da se moze napravit acc bez kreditne) i onda preko neke stranice kupim itunes UK giftcard i kupim soundtrackm, e ali sad ja neznam jeli to moguce, našao sam po netu neke stare teme po raznim forumima i ljudi kazu da je moguce ali sve te teme su negdje iz 2009 godine i nigdje ne mogu naci dali to danas jos radi

Najveca briga mi je da ce me kada pokusam kupit soundtrack unatoc tome sto cu koristiti giftcard trazit UK kreditnu karticu radi potvrde.

 

Dali neko ima iskustva s time pa ako neko moze objasniti tocno kako da to izvedem, nebih htio baš bacati pare, nasao sam UK giftcard na jednoj stranici i giftcard od 15$ kosta oko 18$ pa nebih htio bezveze pokusavati i bacati pare ako nejde

 

Nadam se da neko moze malo pomoci oko ovoga :)

 

Hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.12.2017 14:57 (tonimajmun).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice