Dodavanje titlova

poruka: 12
|
čitano: 11.097
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dodavanje titlova

Kako dodati titlove u video?!!

Unaprijaed hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dodavanje titlova
sta konkretno zelis postici?
14 godina
offline
Dodavanje titlova

imam video file i imam napravljene titlove u eksenziji srt . zelim te podnaslove dodati tako da ih mogu gledati dvd playeru

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dodavanje titlova
ako ti dvd player podrzava divx onda podrzava barem jednu vrstu titlova. Subtitle workshopom otvori taj titl i simi ba jos i kao sub i txt. Obavezno ime titla mora biti kao i filma. Drugi nacim je da titl "urezes" u film sa nekim programom a najbolji nacin je da sa convertxtodvd i film i titl prebacis u DVD video koji moze citati svaki player.
15 godina
offline
Dodavanje titlova

probaj ovo : http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

 

meni radi perfektno

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dodavanje titlova

jel mi može netko obijasnit kako dodat titlove na Dvd film ako je to moguče,skinem dvd sa partis.si ali većin a filmova ima slovenski prijevod rijetko koji ima hrvatski,pa ako netko zna bio bi mu zahvalan?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dodavanje titlova
igga25 kaže...

jel mi može netko obijasnit kako dodat titlove na Dvd film ako je to moguče,skinem dvd sa partis.si ali većin a filmova ima slovenski prijevod rijetko koji ima hrvatski,pa ako netko zna bio bi mu zahvalan?

Cek, jel skines dvd film il neki divx ?

Nemam potpis osim na licnoj
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dodavanje titlova

DVD film

14 godina
offline
RE: Dodavanje titlova
Kako zaljepiti titl na avi fajl al da isti taj nekonvertiram u dvd. Dal je moguce?
15 godina
offline
RE: Dodavanje titlova
igga25 kaže...

jel mi može netko obijasnit kako dodat titlove na Dvd film ako je to moguče,skinem dvd sa partis.si ali većin a filmova ima slovenski prijevod rijetko koji ima hrvatski,pa ako netko zna bio bi mu zahvalan?

Ako skines bas DVD format i zelis kao rezultat dobiti ponovo DVD sa hrvatskim subtitlovima onda je postupak malo poduzi.

Imas tutorijal ovdje: http://forum.videohelp.com/threads/163978-How-To-Add-Subtitles-to-a-DVD-(THE-COMPLETE-WORKING-GUIDE)

 

Iako kada citas izgleda komplicirano kada jednom probas vidjet ces da u stvari i nije prekomplicirano.

 

Ako skidas divx onda su ti vec gore napisali kako.

15 godina
neaktivan
offline
Dodavanje titlova

probaj s AVI Recomp

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Dodavanje titlova
x18x05x kaže...
Kako zaljepiti titl na avi fajl al da isti taj nekonvertiram u dvd. Dal je moguce?

moguće je, skini AVIAddXSub.

 

ja ništa bolje i brže nisam imao priliku koristiti za lijepljenje titlova.

 

http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

 

 

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice