Kupnja Microsoft Exam Vouchera

poruka: 5
|
čitano: 2.296
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Kupnja Microsoft Exam

Pozdrav,

 

 

Može li mi netko preporučiti dobru internet stranicu za kupnju Microsoft Vouchera (70-xxx ispiti) za izalazak na ispite u ispitnim centrima u HR. U ispitnim centrima su oko 500kn + PDV, a negdje sam pročitao da su na Internetu jeftiniji.

 

 

Znam za prometric ali više opcija nikad nije na odmet

 

Hvala.

 

 

Edit: Molio bih moderatora da temu prebaci u ICT Školovanje 

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2012 12:19 (Benaren).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja Microsoft Exam Vouchera

Microsoft ispit dođe 80$ i kod prometrica je isto toliko tako da ne vjerujem da može manje od toga.

 

Jedino što možeš je naletit na akcije platiš 2 dobiš 3 ili dobiš second shot i slično al takve stvari su najčešće rezervirane ili za partnere ili za ispitne centre (algebra trenutno imaš neke akcije http://www.algebra.hr/stranice/testiranje_i_certifikacija/testiranje_i_certifikacija_prijava.aspx) i obično ispitni centri, naravno ako si kod njih odslušao predavanja, daju besplatan izlazak

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja Microsoft Exam Vouchera
cekpi kaže...

Microsoft ispit dođe 80$ i kod prometrica je isto toliko tako da ne vjerujem da može manje od toga.

 

Jedino što možeš je naletit na akcije platiš 2 dobiš 3 ili dobiš second shot i slično al takve stvari su najčešće rezervirane ili za partnere ili za ispitne centre (algebra trenutno imaš neke akcije http://www.algebra.hr/stranice/testiranje_i_certifikacija/testiranje_i_certifikacija_prijava.aspx) i obično ispitni centri, naravno ako si kod njih odslušao predavanja, daju besplatan izlazak

 

Partneri znaju dobiti i 100% discount. Ne često, ali događa se. Uglavnom za one manje popularne / ili skroz nove certove.

 

Svojevremeno su bile i neke nagradne igre, ali nemojte me pitati za detalje jer nisam pratio.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja Microsoft Exam Vouchera

Pitao sam u Algebri i kod njih su ispiti 480kn + pdv što te izađe 600kn po ispitu, onda mi je bolje kupit na prometricu ispit za 80$ ipak je to jeftinije 150 kn.

 

Inače za ove popuste u Algebri znam jer sam kod njih pohađao neke tečajeve, a ima stvari koje još želim položiti pa tražim najjeftiniju opciju

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
14 godina
neaktivan
offline
Kupnja Microsoft Exam Vouchera

za one koji mogu izbivat dva dana s posla ovo je ok ponuda:

Virtualization Challenge je nova kampanja kojom Microsoft želi dodatno skrenuti pažnju na trend virtualizacije usljed kojeg raste potražnja za stručnjacima koji vladaju Microsoft virtualizacijskim tehnologijama. U sklopu kampanje u suradnji sa Microsoftom nudimo Vam pripremnu radionicu za polaganje ispita 70-659 Windows Server 2008 R2, Server Virtualization u paketu sa vaučerom za polaganje ispita u Algebrinom Prometric ispitnom centru, a sve za 400 kn. Ispit uključuje i Second Shot opciju. Na radionici možete sudjelovati fizički u učionici ili virtualno sa remote pristupom u živo, čime štedite vrijeme za dolazak u učionicu. Predviđeno vrijeme trajanja radionice je 8 sati, podijeljeno u 2 dana, od 3.11.-4.11.2011 u terminu 13:30-18:00.

s druge strane ako ideš samo na ispit onda ti je prometric jedna od najjeftinijih varijanti (čini mi se da je i ms hrvatska znao imat neakve popuste za studente ili tako nešto a i mscommunity mislim da je znao poklanjat izlaske na ispit)

 

 

 

 

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice