Hvala za paiholosku analizu. Da, problem je u erekciji, zato naplacujem 1000 eura po satu, pomaze mi u seksu. 🤣🤣🤣
Bio na/u Željavi krajem 4. mjeseca. Nisam čuo vodiča od buke motocikala i nabrijanih automobila: Dvije piste (jedna je prohodna samo pola širine, ostalo trava, šuta i smeće) i na njima turisti gratis isprobavaju svoje ljubimce.
Dakle, postoji interes (klijentela) za napraviti/popraviti /dograditi stazu za "stisnuti gas do kraja". Iznenađen sam čak i bazom koliko je u "dobrom" stanju - ovaj dio kojeg sam obilazio ima urušena samo pomična betonska zaštitna vrata.
Recimo ideja javno-privatnog partnerstva kroz koncesiju. Piste sanirati i sigurnosno opremiti, spojiti u cijelinu, dodati nešto tribina, ugostiteljske i smještajne sadržaje. Organizirati brzinske utrke/škole sigurne vožnje i sl. Bazu očisititi, osvijetliti, pokupiti par MIG 21 koje smo otpisali i bacili na livadu i složiti ih u bazu kao eksponate, tj prostor urediti kao muzej hladnog rata (mogu vani i T55 i Mi24 - ako baš želimo ostaviti dojam). Čeka se u redu ne bi li se ušlo u olupinu od Douglasa C 47, a sada zamisli kako bi strancima bio egzotičan MIG 21.
Čini mi izglednije dati aktivni sadržaj turistima, nego praviti megalomanske planove za F1, uz sve nedostatke koje je ekipa na forumu prije "nabacila".
Već sam se prepao da će možda obnoviti koju bolnicu ili ceste tj. sve ono što mi građani skupo plaćamo. Al dobro je grade stazu za F1, laknulo mi je. Hrvatskoj baš to treba, možda da za Pavleka kao idući projekt naprave bob stazu na sljemenu kad već nema snijega.
Evo još prijedloga, da ne bi bilo samo "negative".
- Bolje napraviti drag stazu (drag utrke gomilaju dosta ljudi u regiji). Lako generira 30-50 tisuća ljudi. Barem dodati kao sadržaj.
- Stazu napraviti da ima opciju i za RX kojem isto raste popularnost, a omogućava i opcije za super special stage za WRC
- S ozbirom da je u tom području, možda i nekakav poligon za testiranje 4x4 vozila? Sigurno bi potaknulo dosta ljudi sa terencima i quadovima da organiziraju fešte a infrastruktura je već tu.
Ma naravno da bi bilo fora. Zapravo bi bilo sjajno za turizam i općenito gospodarstvo.
Ali, to nije realno. Naprosto nemamo uvjeta. Gradnja staze koja bi zadovoljila kriterije "prve lige utrkivanja" traži takve stvari da mi to ne možemo. Sve je gore već spomenuto pa neću ponavljati.
A Monako - jedna od najbogatijih državica na svijetu bila je jedan od prvih auto poligona još prije puno desetljeća. Ne samo da ima tradiciju, nego i sve tražene uvjete.
Ponovit ću - sama staza je najmanji problem. Sve okolo je puno veći izazov.
Još samo fali vijest da će na novoj stazi prva utrka biti utrka rimčevih robotaxia.
Evo još prijedloga, da ne bi bilo samo "negative".
- Bolje napraviti drag stazu (drag utrke gomilaju dosta ljudi u regiji). Lako generira 30-50 tisuća ljudi. Barem dodati kao sadržaj.
- Stazu napraviti da ima opciju i za RX kojem isto raste popularnost, a omogućava i opcije za super special stage za WRC
- S ozbirom da je u tom području, možda i nekakav poligon za testiranje 4x4 vozila? Sigurno bi potaknulo dosta ljudi sa terencima i quadovima da organiziraju fešte a infrastruktura je već tu.
Ma naravno da bi bilo fora. Zapravo bi bilo sjajno za turizam i općenito gospodarstvo.
Ali, to nije realno. Naprosto nemamo uvjeta. Gradnja staze koja bi zadovoljila kriterije "prve lige utrkivanja" traži takve stvari da mi to ne možemo. Sve je gore već spomenuto pa neću ponavljati.
A Monako - jedna od najbogatijih državica na svijetu bila je jedan od prvih auto poligona još prije puno desetljeća. Ne samo da ima tradiciju, nego i sve tražene uvjete.
Ponovit ću - sama staza je najmanji problem. Sve okolo je puno veći izazov.
Još bolje MTB trkaću stazu/poligon, pa ide i kombinacija s motokrosom, takvi iventi doživljavaju pravi bum zadnjih godina, a privlače i pripadajuću industriju sa sajmovima jer su to sve popularniji sportovi (pogotovo MTB).
Ali to je van okvira razmišljanja snobovske društvenopolitičke elite ove žabokrečine, kojima je vozat dupe u nekakvom superluksuznom, superskupom i supernepotrebnom prometalu pojam za vrhunac životnog uspjeha i vlastite ekskluzivnosti.
Hvala za paiholosku analizu. Da, problem je u erekciji, zato naplacujem 1000 eura po satu, pomaze mi u seksu. 🤣🤣🤣
-ne dovoljno ili ne za problem koji imaš .. umjesto kraja rečenice, početak... :))
-pa malo o psihoanalizi.. onak, kako sudjeluješ u temi? pitaš, kritiziraš, imaš mišljenje, odgovor, komentar.. tvoj izbor načina sudjelovanja u temi je..? spam? nešto o tebi, o restoranima i radnom vremenu ili 1000€ ili erekcija?
- dva posta u temi, koji s temom veze nemaju, no postaju legitimni komentar-post..
- imaš li neki osobni interes u temi? npr investicija ili ti je organizator igre frendić? .. ljubitelj f1 ili suprotna strana npr zaštita prirode? .. osim erekcije, nešo što bi bilo u vezi zelenog svjetla croringa?
- što bi pshihoanaliza sudjelovanja u ovoj temi sugerirala? :) .. da, ima veze s erekcijim, ne ona međunožna nego idejna u glavi, ego, taština, čak kad nemaš što reći ... ili je restoran zatvoren?
- dobronamjeran savijet, smiri se, opusti.. neovisno što bi te rado popljuvao kao umišljenog mijijunaša u oblacima, znam da imaš mozak i znaš ga koristiti.. jedini problem je što kad par desetljeća proživiš u oblaku realnost-svijet izgledaju drugačije, jednorozi-tratinčice itd.. tj daleko si od doba kad si kuckao kod u excelu, ono zašto znam da znaš.. i da nisi tutlek, no ne prosipaj mlijeko .. onak, da je barem tema o elektroautićima ili o kriptovaluti.. da je o tartufima i restoranima.. no ovo je za excelaše, ne za vegane i restorane.. :) ili se drž teme, za-protiv ovisno što misliš-znaš, f1 croring, za koji ja kažem kockica (mada je kvadrat), ne ring-krug-prsten.. nešto što je u vezi teme ili komentar posta kao legitiman način sudjelovanja vs besmislica i spama..
+ besplatni hint, malo je soma eura :)
- premalo za ono što time prodaješ kao manualac po satu, prosječan, escort-usluga koja ima veze s erekcijom i sexom no nije za ovu temu.. osim ako misliš biti nešto kao hostesa uz pistu croringa koja se naslikava na haubi dok traži sponzra uz miris spaljene gume (kondoma) i traku bijelog, no barem je takav sadržaj u kontekstu teme, nešto što ide uz oktanski sport.. ili s druge strane, poslovni inkubatori i čudotvorci koji našetavaju krajolikom dok prodaju priču, misleći da su ljudi naivni i da novac leži na cesti.. no da, ponekad je tako, no imaš dovoljno da u takvo blato ne ulaziš...
-još bolji hint, ignoriraj, nemam pojima što govorim.. :)
Hvala za paiholosku analizu. Da, problem je u erekciji, zato naplacujem 1000 eura po satu, pomaze mi u seksu. 🤣🤣🤣
Nije da smo željeli baš takvu informaciju, ali hvala, mi stoka sitnog zuba većinom se ne trebamo (sve i kad bi mogli uz takve tarife) obraćati za seksualne usluge profesionalkama (ili profesionalcima). 
I svaka čast što ste uspjeli kroz trgovinu (aka preprodaju tamo-tamo daleko proizvedene robe) stvoriti tako enormni dobitak, opće je poznato da ova država tj. izvjesna stranka uglavnom na vlasti niti malo ne pogoduje trgovačkom lobiju koji ju od početka podmazuje (ovo je sarkazam), dok su proizvođači skoro bilo čega masovno izumrli ili su na samrti (ovo uopće nije sarkazam).
Poslovni anđeli, ha?
Sve će to kineski narod pozlatiti. 
+ besplatni hint, malo je soma eura :)
- premalo za ono što time prodaješ kao manualac po satu, prosječan, escort-usluga koja ima veze s erekcijom i sexom no nije za ovu temu.. osim ako misliš biti nešto kao hostesa uz pistu croringa koja se naslikava na haubi dok traži sponzra uz miris spaljene gume (kondoma) i traku bijelog, no barem je takav sadržaj u kontekstu teme, nešto što ide uz oktanski sport.. ili s druge strane, poslovni inkubatori i čudotvorci koji našetavaju krajolikom dok prodaju priču, misleći da su ljudi naivni i da novac leži na cesti.. no da, ponekad je tako, no imaš dovoljno da u takvo blato ne ulaziš...
-još bolji hint, ignoriraj, nemam pojima što govorim.. :)
Zato i ja zovem ovaj projekt kao fukodrom za malobrojnu društvenu "elitu" koja će hrliti u obližnje hotele sa svojim ikonografskim pofuknjačama, ili da na licu mjesta nekaj zbari uz hormonalni utjecaj oktanskih para, velike love i sitnog belog praha, uz uslikavanja za razne -grame i -buke i drekastožute medije... majmun je uvijek majmun, koliko god ga brijao, depilirao i gušio uštirkanim bijelim okovratnikom i maltretirao obrazovanjem u školama. 
nije neobicno da je prpa malo nervozan. dok brcka dupe u btc titanik vili (Villa BTC - Bitcoin experience in the heart of Mediterranean), istovremeno se dogadja mala korekcija:
E moj Dzone, ovdje Hrvoje Prpic, onaj s propalim ducanima. Samo da ti javim da sam na tim propalim ducanima zaradio za cijeli zivot i jos desetak generacija iza mene. Mozes me naci svaki dan u gradu po restoranima kako rucam i veceram osim ako nisam na nekoj jahti po Jadranu ili se skicem po svijetu. Ti si danas vjerojatno sretan jer je praznik, a ja znam da je praznik samo zato jer ne rade restorani 🤣🤣🤣.
Ako zelis saznati kako da i ti zivis neko vrijeme lose da bi poslije zivio kao ja, javi se na www.prpic.biz pa cemo dogovoriti termin. Cijena je 1000 eur/h.
LOL.
Krenuo si (neki kažu da si bio narkoman i beskućnik, ti sam kažeš da ti se, citiram "klik u glavi dogodio nakon uhićenja"), pa si uz posao rasvjetljivača u HNK počeo sa sklapanjem i preprodajom PC komponenti u pravom trenutku. Bio si glasan kao i sada (čitati - puno zuji, malo meda daje) dok ste prodavali škartirane i netestirane proizvode ispod cijene u Hrvatskoj, koji su istovremeno bili skuplji nego u ostatku Europe. Takve proizvode ste dobivali znatno jeftinije, ali zato ih popriličan broj nije radio. Najviše novca ste zaradili na roditeljima klinaca koji su kupovali prvi PC. Servisna podrška je bila horor, cijene šokantne, međutim, ljudima je sve to bilo novo, bilo im je lako prodati muda pod bubrege, pa su sve plaćali... Nakon toga si prodao HGSPOT i postao samoprozvani biznis guru, poslovni anđeok koji je više puta govorio kako odlazi iz Hrvatske, odnosno kako u jednom članku sjajno piše "...Hrvoje Prpić zapravo razvija do sada neviđen oblik poslovnog angažmana. Što više odlazi, naime, to je prisutniji..."
Samo jedan od poslovnih planova, kad si zvao ljude da idu besplatno raditi na nekakvom projektu u Londonu. I onda kada su te ispljuvali, branio si se da što oni hoće, da će dobiti iskustvo. Kako će živjeti i što će jesti, to te nije bilo briga. Mega poduzetnik koji iskorištava ljude koji su već platiti tvoj scamy ICO tečaj 30 eura, gdje zatim svih natjera da se preko njegovog ref. Coinbase linka registriraju tako da on po glavi dobije 10 USD u bitcoinu na njegov coinbase, nema što, poslovni model po uzoru na WinCapita, što je najbolje čak je i Toni Milun nasjeo. Sječaš se možda i Greyp tokena, kad si ljude nagovarao da to kupuju, koji su u EU proglašeni ilegalnim, da bi kasnije izjavio da ti to nisi kupovao. Mislim mogu ovako beskonačno, ali vjerojatno je najbolje kad se svi klauni nađu zajedno u Laubi pa si međusobno dodjeljuju nagrade za najbolje poduzetnike i investitore, circlejerk echo chamber par excellence.
I ovo s jahtom je još jedna u nepreglednom nizu laži, preko sezone radiš kao skiper (da sam bezobrazan napisao bi da fosilima iz stranih zemalja brišeš guzice) na jedrilici koju netko iznajmi. Ako ćeš i dalje lagati samog sebe, možda bolje da prvo istetoviraš još jedan bar kod na vratu.
Mučko Đubre


