Nek vrate Eclipse kakav je bio prije a ne ovaj mutavi SUV koji su isto nazvali Eclipse, također EVO je otišao u penziju sramota.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
sve mi se čini da će ovaj se savršeno uskladiti s imenom, tj. značenjem Pajero u J. Americi..
Ma većina njihovih modela sada su Renault, sve govori gdje je otišla kvaliteta

