Pa ako vec moramo, onda cemo sebi sloziti workflow koji ce nam pisati ovakve tekstove i necemo dolaziti na bug. Ako je vjerovati autoru i ovom tekstu, necemo nista izgubiti. Nakon ovakvog teksta, pocinjem vjerovati u to.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Pa ako vec moramo, onda cemo sebi sloziti workflow koji ce nam pisati ovakve tekstove i necemo dolaziti na bug. Ako je vjerovati autoru i ovom tekstu, necemo nista izgubiti. Nakon ovakvog teksta, pocinjem vjerovati u to.
Njegovi tekstovi su odavno upravo to. I upravo zato mi je zao se rijesiti nekih 100injak prezivjelih, od vjerojatno preko 200, bugova u podrumu da se mogu podsjetiti sto je nekada davno bug bio i da je bilo razloga sto sam ga citao i citao.
Dolazak ovakvih u bug je bio pocetak kraja jednog cijenjenog i kvalitetnog casopisa. Zivio bug, kakav je nekada bio. 
Pa ako vec moramo, onda cemo sebi sloziti workflow koji ce nam pisati ovakve tekstove i necemo dolaziti na bug. Ako je vjerovati autoru i ovom tekstu, necemo nista izgubiti. Nakon ovakvog teksta, pocinjem vjerovati u to.
Ne može,
da bi napravio AI generirani časopis, potrošit ćeš N u cijeni tokena, gdje je N više od cijene časopisa, kojeg generira Petric.
Jedino ako besplatnim planom generiraš časopis svaki dan, dio po dio, možda uspiješ.
Pa ako vec moramo, onda cemo sebi sloziti workflow koji ce nam pisati ovakve tekstove i necemo dolaziti na bug. Ako je vjerovati autoru i ovom tekstu, necemo nista izgubiti. Nakon ovakvog teksta, pocinjem vjerovati u to.
Ne može,
da bi napravio AI generirani časopis, potrošit ćeš N u cijeni tokena, gdje je N više od cijene časopisa, kojeg generira Petric.
Jedino ako besplatnim planom generiraš časopis svaki dan, dio po dio, možda uspiješ.
Jedne kopije jednog izdanja buga, ili cijele "ustanove"? 
