Komotno je to mogao biti web sajt a ne još jedan bloat za mob
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
konzumiranje sedme umetnosti zna biti vezano uz raspoloženje...i godine...iz osobnog iskustva kad sam prvi uput gledao bubimira(film)...ajme koje sranje...njekoliko godina nakon toga...ajme koje remek djelo...ili pročitam sadržaj i u sebi mislim glupost...slučajno pogledam i mislim se koja sam budala bio kad sam pomislio nakon čitanja sadržaja da je glupost
tako da se malo previše pretjeruje sa tim AI mogućnostima...ustvari može ako će taj AI ujedno biti treniran na podacima iz psihologije i psihijatrije upravo radi gore spomenutih doživljaja
