Prijedlog iz BMW-a: Tko plug-in hibrida ne vozi na

poruka: 2
|
čitano: 2.462
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prijedlog iz BMW-a: Tko plug-in hibrida ne vozi na".
15 godina
offline
Prijedlog iz BMW-a: Tko plug-in hibrida ne vozi na

Vake fašiste treba bojkotirati i to kupnjom kineza, ali ni slučajno ne dozvoliti ikome da ovako nešto uvede. Pa čak niti na smrdljive dizele.

monetary revolution
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Prijedlog iz BMW-a: Tko plug-in hibrida ne voz
Pa kaj nisu ti biseri iz BMW-a već jednom imali ispade kada su uveli pretplatu npr. na grijanje siceva. Ono, platiš dodatnu opremu grijanje siceva i još mjesečno keširaš njihovo korištenje...
Tak neka shema je bila 🙄
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice