Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?

poruka: 10
|
čitano: 7.065
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?".
16 godina
offline
Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?

Puch

 
0 0 hvala 0
17 godina
offline
Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?

Lada-Benz.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?
Lada niva! Naravno samo ako pričamo o terenskim sposobnostima i cijeni...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2026 19:41 (srco1978).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?

Suzuki Jimny - najmanj i najlakši klasični terenac s H-okvirom....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?
R.I.P.
16 godina
offline
Re: Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?

a nije, sad rade i 5-vrata inačicu...

 

Ju je je? Je ju je!
17 godina
offline
Re: Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?
Memphis kaže...

Puch

 A kad ima samo jedan u oglsu :/ 

18 godina
offline
Re: Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?
Memphis kaže...

Puch

 evo jedan OG blizu firme cesto parkiran

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2026 16:30 (nixass).
15 godina
offline
Re: Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?
Stric_Jura kaže...

Suzuki Jimny - najmanj i najlakši klasični terenac s H-okvirom....

Koliko puta ?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: Mercedes-Benz G-klase - A tko to može bolje?

ke?

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice