Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog traka z

poruka: 7
|
čitano: 3.766
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog traka z".
17 godina
offline
Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog traka z

Prvo mrcvarenje s Plitvicama i sad treča traka. Zašto ta dva projekta nisu zajedno išla? 

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog tra
Ok, treca traka sto je s dodatnim izlazima? Koja svrha dodatne trake ak nemam gdje izaci...jel pise igdje taj podatak? Na obilaznici fale jedno min 5 novih izlaza i ulaza od jankomira do rugvice.
 
1 0 hvala 0
18 godina
offline
Re: Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog tra
4.5 km za 12 mjeseci.
Imam osjećaj da bi ja sâm to riješio za 12 mjeseci...
Gledam te!
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog tra
Veliki Brat kaže...
4.5 km za 12 mjeseci.
Imam osjećaj da bi ja sâm to riješio za 12 mjeseci...

 brdovvit i kamenit teren

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
17 godina
offline
Re: Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog tra
I razvedena obala, ne zaboravi razvedenu obalu.
16 godina
offline
Re: Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog tra
Veliki Brat kaže...
4.5 km za 12 mjeseci.
Imam osjećaj da bi ja sâm to riješio za 12 mjeseci...

ha-ha

 

bug bas i nema tocne informacije

 

"Najzahtjevniji dio projekta je rušenje postojećeg mosta Dubava i izgradnja novog objekta, a promet će se u međuvremenu voditi privremenom devijacijom. Izvođač ima na raspolaganju 540 radnih dana, a krajnji rok za završetak je 15. lipnja 2028."

5 mjeseci
offline
Re: Potpisan ugovor za dogradnju trećeg voznog tra
Idealno bi bilo izgradit zaobilaznicu od helene do luckog i izbjeci postojecu zaobilaznicu cijem putem za one koji idu u smjeru juga
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice