jučer gledam na njihovim stranicama...action 6 nije više 389...nego 449...laganini digli cijene...neka...neka...čekamo gopro mission 1 pro(28.svibnja)...ako je nokia n93i iz 2007 mogla imati 3x optički zooom onda su mogli staviti i oni a ne fiksnih x3...i još na cijenu vjerojatno bude išla prema 1K...ne triba žuriti...imaju konkurenciju u obliku insta360 luna
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
jučer gledam na njihovim stranicama...action 6 nije više 389...nego 449...laganini digli cijene...neka...neka...čekamo gopro mission 1 pro(28.svibnja)...ako je nokia n93i iz 2007 mogla imati 3x optički zooom onda su mogli staviti i oni a ne fiksnih x3...i još na cijenu vjerojatno bude išla prema 1K...ne triba žuriti...imaju konkurenciju u obliku insta360 luna
Ima ga i dalje za 369. :)
jučer gledam na njihovim stranicama...action 6 nije više 389...nego 449...laganini digli cijene...neka...neka...čekamo gopro mission 1 pro(28.svibnja)...ako je nokia n93i iz 2007 mogla imati 3x optički zooom onda su mogli staviti i oni a ne fiksnih x3...i još na cijenu vjerojatno bude išla prema 1K...ne triba žuriti...imaju konkurenciju u obliku insta360 luna
Ima ga i dalje za 369. :)
al se isporuka čeka 15-20 dana...čekamo prvu dopuštenu recenziju od gopro mission 1...je cijena 700 ejura...ali moramo vidjeti koliko je bolja...ako je 50% onda ta bi cijena bila opravdana...kao ča su megapixeli bitni kod ovih mobilnih fotografija radi cropa koji može zamjeniti zoom...ista stvar je i kod videja...od 8K napraviš crop u 4K..sva kvaliteta ostaje osim promjene rezolucije
