DJI potvrdio da će uskoro predstaviti Osmo Pocket

poruka: 3
|
čitano: 1.541
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DJI potvrdio da će uskoro predstaviti Osmo Pocket ".
8 godina
offline
DJI potvrdio da će uskoro predstaviti Osmo Pocket

jučer gledam na njihovim stranicama...action 6 nije više 389...nego 449...laganini digli cijene...neka...neka...čekamo gopro mission 1 pro(28.svibnja)...ako je nokia n93i iz 2007 mogla imati 3x optički zooom onda su mogli staviti i oni a ne fiksnih x3...i još na cijenu vjerojatno bude išla prema 1K...ne triba žuriti...imaju konkurenciju u obliku insta360 luna

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Re: DJI potvrdio da će uskoro predstaviti Osmo Poc
HCMAA kaže...

jučer gledam na njihovim stranicama...action 6 nije više 389...nego 449...laganini digli cijene...neka...neka...čekamo gopro mission 1 pro(28.svibnja)...ako je nokia n93i iz 2007 mogla imati 3x optički zooom onda su mogli staviti i oni a ne fiksnih x3...i još na cijenu vjerojatno bude išla prema 1K...ne triba žuriti...imaju konkurenciju u obliku insta360 luna

 Ima ga i dalje za 369. :)

8 godina
offline
Re: DJI potvrdio da će uskoro predstaviti Osmo Poc
Hrža kaže...
HCMAA kaže...

jučer gledam na njihovim stranicama...action 6 nije više 389...nego 449...laganini digli cijene...neka...neka...čekamo gopro mission 1 pro(28.svibnja)...ako je nokia n93i iz 2007 mogla imati 3x optički zooom onda su mogli staviti i oni a ne fiksnih x3...i još na cijenu vjerojatno bude išla prema 1K...ne triba žuriti...imaju konkurenciju u obliku insta360 luna

 Ima ga i dalje za 369. :)

 al se isporuka čeka 15-20 dana...čekamo prvu dopuštenu recenziju od gopro mission 1...je cijena 700 ejura...ali moramo vidjeti koliko je bolja...ako je 50% onda ta bi cijena bila opravdana...kao ča su megapixeli bitni kod ovih mobilnih fotografija radi cropa koji može zamjeniti zoom...ista stvar je i kod videja...od 8K napraviš crop u 4K..sva kvaliteta ostaje osim promjene rezolucije

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice