Možda je amerikancima ta cijena od 100$ prihvatljiva, ali ja gledam da se za malo više novaca može dobiti stariji model Samsung Watch (7 je oko 150€) što ipak ima ekran i svestraniji je. Nisu naveli trajanje baterije osim (5 min. punjenja cijeli dan korištenja) što je odmah sumnjivo. 
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Ne treba mi ekran niti ista slicno.
Bilo bi dobro da riješe taj Health app. Android podržava jako puno satova, različiti brendova, pa da sve to ide u jednu app.
Možda je amerikancima ta cijena od 100$ prihvatljiva, ali ja gledam da se za malo više novaca može dobiti stariji model Samsung Watch (7 je oko 150€) što ipak ima ekran i svestraniji je. Nisu naveli trajanje baterije osim (5 min. punjenja cijeli dan korištenja) što je odmah sumnjivo. 
Npr meni je ovo TOCNO ono sto sam trazio.
Ne zelim smartwatch (imam ga) ili jos jedan ekran na zapescu - zelim nesto sleek sto mi prati 24/7 treninge, HRV, sleep itd.
Upravo narucio :D
Možda je amerikancima ta cijena od 100$ prihvatljiva, ali ja gledam da se za malo više novaca može dobiti stariji model Samsung Watch (7 je oko 150€) što ipak ima ekran i svestraniji je. Nisu naveli trajanje baterije osim (5 min. punjenja cijeli dan korištenja) što je odmah sumnjivo. 
Npr meni je ovo TOCNO ono sto sam trazio.
Ne zelim smartwatch (imam ga) ili jos jedan ekran na zapescu - zelim nesto sleek sto mi prati 24/7 treninge, HRV, sleep itd.
Upravo narucio :D
Također. Da je izašao pola godine prije, kupio bih ga. Ovako sam bio prisiljen ili kupiti Whoop ili ipak ići na smartwatch. S obzirom da nisam htio kupiti hardware na pretplatu, odlučio sam se za smartwatch koji sam maksimalno zaglupio (nema notifikacija).
$99 je super cijena. Nadam se samo da neće izbacivati feature jedan po jedan i ubacivati ih u subscription-only kolonu...
Možda je amerikancima ta cijena od 100$ prihvatljiva, ali ja gledam da se za malo više novaca može dobiti stariji model Samsung Watch (7 je oko 150€) što ipak ima ekran i svestraniji je. Nisu naveli trajanje baterije osim (5 min. punjenja cijeli dan korištenja) što je odmah sumnjivo. 
Npr meni je ovo TOCNO ono sto sam trazio.
Ne zelim smartwatch (imam ga) ili jos jedan ekran na zapescu - zelim nesto sleek sto mi prati 24/7 treninge, HRV, sleep itd.
Upravo narucio :D
Također. Da je izašao pola godine prije, kupio bih ga. Ovako sam bio prisiljen ili kupiti Whoop ili ipak ići na smartwatch. S obzirom da nisam htio kupiti hardware na pretplatu, odlučio sam se za smartwatch koji sam maksimalno zaglupio (nema notifikacija).
$99 je super cijena. Nadam se samo da neće izbacivati feature jedan po jedan i ubacivati ih u subscription-only kolonu...
Ja vec koristim Garmina i spajam se na njegov API da izvucem sleep stats i training stats i onda LLM kojeg promptam da mi bude fitness coach.
Google nudi API pa cu jos i njega pluginati unutra.
Tako da u biti niti necu korisiti njegov Coach jer moj mogu kako zelim promptati i dati mu pristup dodatnim podacima.
po čemu je to nenadjebivo bolje od Xiaomi Banda 10 za pola te cijene?
osim što je ipak deblji zbog zaslona?
po čemu je to nenadjebivo bolje od Xiaomi Banda 10 za pola te cijene?
osim što je ipak deblji zbog zaslona?
Software
Xbox: RENZOR GT 1
Možda je amerikancima ta cijena od 100$ prihvatljiva, ali ja gledam da se za malo više novaca može dobiti stariji model Samsung Watch (7 je oko 150€) što ipak ima ekran i svestraniji je. Nisu naveli trajanje baterije osim (5 min. punjenja cijeli dan korištenja) što je odmah sumnjivo. 
Npr meni je ovo TOCNO ono sto sam trazio.
Ne zelim smartwatch (imam ga) ili jos jedan ekran na zapescu - zelim nesto sleek sto mi prati 24/7 treninge, HRV, sleep itd.
Upravo narucio :D
Također. Da je izašao pola godine prije, kupio bih ga. Ovako sam bio prisiljen ili kupiti Whoop ili ipak ići na smartwatch. S obzirom da nisam htio kupiti hardware na pretplatu, odlučio sam se za smartwatch koji sam maksimalno zaglupio (nema notifikacija).
$99 je super cijena. Nadam se samo da neće izbacivati feature jedan po jedan i ubacivati ih u subscription-only kolonu...
Whoop je najbolji, ali jbt whoop = osobni bankrot 
DC rainmaker ima dobru recenziju https://m.youtube.com/watch?v=Sryp2OOn9Xk
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Također. Da je izašao pola godine prije, kupio bih ga. Ovako sam bio prisiljen ili kupiti Whoop ili ipak ići na smartwatch. S obzirom da nisam htio kupiti hardware na pretplatu, odlučio sam se za smartwatch koji sam maksimalno zaglupio (nema notifikacija).
$99 je super cijena. Nadam se samo da neće izbacivati feature jedan po jedan i ubacivati ih u subscription-only kolonu...
Whoop je najbolji, ali jbt whoop = osobni bankrot 
DC rainmaker ima dobru recenziju https://m.youtube.com/watch?v=Sryp2OOn9Xk
Ma ni nije čak najbolji. Senzori su im svima tu negdje, data representation je jedina razlika. Whoop je to fancy odradio i gamificirao UI i metrike. Što kaže kolega gore možeš importat u AI pa dobit još bolji uvid u svoje podatke.
Također. Da je izašao pola godine prije, kupio bih ga. Ovako sam bio prisiljen ili kupiti Whoop ili ipak ići na smartwatch. S obzirom da nisam htio kupiti hardware na pretplatu, odlučio sam se za smartwatch koji sam maksimalno zaglupio (nema notifikacija).
$99 je super cijena. Nadam se samo da neće izbacivati feature jedan po jedan i ubacivati ih u subscription-only kolonu...
Whoop je najbolji, ali jbt whoop = osobni bankrot 
DC rainmaker ima dobru recenziju https://m.youtube.com/watch?v=Sryp2OOn9Xk
Ma ni nije čak najbolji. Senzori su im svima tu negdje, data representation je jedina razlika. Whoop je to fancy odradio i gamificirao UI i metrike. Što kaže kolega gore možeš importat u AI pa dobit još bolji uvid u svoje podatke.
Pa da, bitno je što napravis sa tim podacima koje dobivaš od senzora.
Senzori su svi tu negdje i to nit ne treba gledat nekaj previše.
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Mene je šokiralo da su iskoristili senzor star 5-6 godina, well, if it gets the job done..
Google taktika, ubij konkurenciju jeftijnijom/besplatnom uslugom i onda oderi korisnika. Izgleda da pali. 
p.s. samsung mozda daje sat s amogucnosti povoljnije ali uvjetuje samsungov mobitel za punu funkcionalnost i uredno ugasi funkcionalnost na starom satu kad izade novi. Mozda jos gadljiviji poslovni model. 
Google taktika, ubij konkurenciju jeftijnijom/besplatnom uslugom i onda oderi korisnika. Izgleda da pali. 
p.s. samsung mozda daje sat s amogucnosti povoljnije ali uvjetuje samsungov mobitel za punu funkcionalnost i uredno ugasi funkcionalnost na starom satu kad izade novi. Mozda jos gadljiviji poslovni model. 
Pa whoop koji trenutno vodi na tom polju vec dere korisnike.
Dosta ljudi ceka garmin da izbaci takav proizvod (kao trebao bi uskoro) pa ne vjerujem da ce google sam tak ubit konkurenciju
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Ja bi uzeo Whoop ali mi se ne da toliko placati.
Zato sam napravio svoj stack koji me kosta kao jedna kava mjesecno - omogucava mi da sam biram koji underlying LLM koristim i imam data portability. v1 je rudimentalan ali v2 ce vec biti napredniji, kada stignem ga napraviti 😊 A uz put ucim se novim stvarima, tako da two brids with one stone.
A Fitbit Air ce mi biti jos jedan data point i onda mogu kroz LLM odluciti kako raditi data reconsiliation (osim ako google vec to ne napravi kako treba kroz Apple Health).
Google taktika, ubij konkurenciju jeftijnijom/besplatnom uslugom i onda oderi korisnika. Izgleda da pali. 
p.s. samsung mozda daje sat s amogucnosti povoljnije ali uvjetuje samsungov mobitel za punu funkcionalnost i uredno ugasi funkcionalnost na starom satu kad izade novi. Mozda jos gadljiviji poslovni model. 
Pa whoop koji trenutno vodi na tom polju vec dere korisnike.
Dosta ljudi ceka garmin da izbaci takav proizvod (kao trebao bi uskoro) pa ne vjerujem da ce google sam tak ubit konkurenciju
Ne tvrdim da whoop dere ili ne dere korisnike samo da si google moze prisutiti biti nelojalna konkurencija dok ostali ne ostanu bez financija i onda monetizirati i diktirati uvjete na trzistu sto je ucinio vec vise puta.
Google taktika, ubij konkurenciju jeftijnijom/besplatnom uslugom i onda oderi korisnika. Izgleda da pali. 
p.s. samsung mozda daje sat s amogucnosti povoljnije ali uvjetuje samsungov mobitel za punu funkcionalnost i uredno ugasi funkcionalnost na starom satu kad izade novi. Mozda jos gadljiviji poslovni model. 
Pa whoop koji trenutno vodi na tom polju vec dere korisnike.
Dosta ljudi ceka garmin da izbaci takav proizvod (kao trebao bi uskoro) pa ne vjerujem da ce google sam tak ubit konkurenciju
Ne tvrdim da whoop dere ili ne dere korisnike samo da si google moze prisutiti biti nelojalna konkurencija dok ostali ne ostanu bez financija i onda monetizirati i diktirati uvjete na trzistu sto je ucinio vec vise puta.
Mogu probat. Nije to baš sam tak.
Whoop ce sigurno mijenjat plan, a tu su je još polar i uskoro garmin. Tko zna možda se i kinezi uskoro ukljuce u igru
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Mogu probat. Nije to baš sam tak.
Whoop ce sigurno mijenjat plan, a tu su je još polar i uskoro garmin. Tko zna možda se i kinezi uskoro ukljuce u igru
Kinezi su već tu i jedni od vodećih, Amazfit Helio strap.
Google taktika, ubij konkurenciju jeftijnijom/besplatnom uslugom i onda oderi korisnika. Izgleda da pali. 
p.s. samsung mozda daje sat s amogucnosti povoljnije ali uvjetuje samsungov mobitel za punu funkcionalnost i uredno ugasi funkcionalnost na starom satu kad izade novi. Mozda jos gadljiviji poslovni model. 
Pa whoop koji trenutno vodi na tom polju vec dere korisnike.
Dosta ljudi ceka garmin da izbaci takav proizvod (kao trebao bi uskoro) pa ne vjerujem da ce google sam tak ubit konkurenciju
Ne tvrdim da whoop dere ili ne dere korisnike samo da si google moze prisutiti biti nelojalna konkurencija dok ostali ne ostanu bez financija i onda monetizirati i diktirati uvjete na trzistu sto je ucinio vec vise puta.
Mogu probat. Nije to baš sam tak.
Whoop ce sigurno mijenjat plan, a tu su je još polar i uskoro garmin. Tko zna možda se i kinezi uskoro ukljuce u igru
Mogu probat. Nije to baš sam tak.
Whoop ce sigurno mijenjat plan, a tu su je još polar i uskoro garmin. Tko zna možda se i kinezi uskoro ukljuce u igru
Kinezi su već tu i jedni od vodećih, Amazfit Helio strap.
Pa da jedino kinezi imaju sredstva za boriti se sa googlom, ostali ce kad tad izdahnuti.

