Gasi se Porsche eBike Performance, nekadašnji Grey

poruka: 5
|
čitano: 5.576
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se Porsche eBike Performance, nekadašnji Grey".
11 godina
offline
Gasi se Porsche eBike Performance, nekadašnji Grey

Kako prigodno... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2026 19:08 (Thinker).
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Gasi se Porsche eBike Performance, nekadašnji Grey

stvarno tko bi rekao...skuplja bicikla nego auto...inače mudrost je proizvesti proizvod za široke mase a ne ove budalaštine koje radi operater...kako nikom ne padne u Hrvatskoj proizvesti pristupačno električno auto...biciklu...romobil...skuter

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
17 godina
offline
Gasi se Porsche eBike Performance, nekadašnji Grey

Vau. Iznenađen sam.

 

Ne.

K
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gasi se Porsche eBike Performance, nekadašnji Grey

u potpunosti je usklađeno

 

 

eto, sve je po zakonu, sve je kako spada i u potpunosti je uskladjeno :) narod suti dok si fasisti djele bonuse unatoc katastrofalnim odlukama....

Peternel i slicni seru po Drugu.... serite.....

 

 

 

i onda se neki pitaju, zasto ja imam svoju atomsku bombu spremnu za uporabu u slucaju potrebe :D

 

 

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gasi se Porsche eBike Performance, nekadašnji
HCMAA kaže...

stvarno tko bi rekao...skuplja bicikla nego auto...inače mudrost je proizvesti proizvod za široke mase a ne ove budalaštine koje radi operater...kako nikom ne padne u Hrvatskoj proizvesti pristupačno električno auto...biciklu...romobil...skuter

 Prevelika je konkurencija u tom segmentu i proizvodnjom u HR ne možeš konkurirati s cijenom, moraš ponuditi nešto drukčije, naći nišu...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice