jel to onaj trgovački lanac koji je naskuplji i najgori u pogledu vraćanja sitnih centi...na oči te zakidaju...susjeda radila tamo i jedva čekala da ode kod konkurencije(tommy)...koji se isto pokvario
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Studenac je zabrijao da je on dijelom i IT kompanija. Bolje da se drže svog core businessa.
