„Call of Duty: Black Ops 6” uopće neće biti moguće

poruka: 4
|
čitano: 3.857
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "„Call of Duty: Black Ops 6” uopće neće biti moguće".
6 godina

Gledao summer fest...xbox fest...i po viđenim za moj gušt nema ništa...ono po njima mogu u gamer celibatu...tako hvala im što ću još 2 godine koristiti ps4pro...s obzirom na promjenu životnih okolnosti:)...ča bi se reklo u pričuvi imam igara za do 2030.

Čekam ps5pro ili xbox4 pro...sad smo u životnim okolnostima...4...5 igara godišnje i ako to...s obzirom na te okolnosti nisam palio ps4pro od listopada 2023:(

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina

Super izgleda,potpuno nova mehanika kretanja,single,multi,zombi,sve dobro izgleda,vraca se teatar mode,3 line koridori,unaprijeđena customizacija,vraca se i Verdansk i sa ovom mehanikom bice zanimljivo,nakon puno godina ponovo sam zainteresiran za CoD.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2024 22:23 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
Re: „Call of Duty: Black Ops 6” uopće neće biti mo
Ne znam kak je s ostalim njihovim igrama ali taj texture streaming koriste na mobilnoj Cod Warzone igri i jednostavno je uzasna solucija. Cim udjes u igru ucitavanja cak i uz najbrzi internet traju dosta a za trzuckanje u igri da ne pricam. Mapa se ucita, izgleda ko da je 1999., nakon 10 sekundi malo dode k sebi ali dok se krene igrat cim naletis na nekoga sa kupljenim skinom iz ducana i krenes se fajtat s njime tih par sekundi igra trza ko macka pod strujnim udarom jer, eto, streaming njegovog skina. I tako par minutaa dok se sa svima ne zažvalis tek onda je relativno igrivo. Zajednica je luda i poceli su pustati nadogradnje opcionalnih skidanja. Mislim da se bu isto desilo i sa ovim na kompu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2024 5:53 (ukay1000).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina

Eto njima izgovora da igra mora biti online kako bi ju mogao igrati.

Dodatni bonus im je što u bilo kojem trenutku mogu jednostavno ugasiti servere bez kojih se igra ne može pokrenuti i više nemaš nikakav način da koristiš nešto što si platio.

Failure is always an option...
Moj PC  
5 0 hvala 3
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice