Ovo su navodne specifikacija Galaxy Watcha 7 i Gal

poruka: 5
|
čitano: 2.776
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su navodne specifikacija Galaxy Watcha 7 i Gal".
8 godina
offline
Ovo su navodne specifikacija Galaxy Watcha 7 i Gal

Japanci proizvode mikro motocikle (za kepece i one mnje od 165cm) a Koreanci mikro satove.. a Europski kupci to sa zadovoljstvom puše.. 

Ja sam sa Samsunga prešao i zapeo na superiorni Garmin Fenix 7 solar 52mm i ne kanim ga mijenjati još dugo dugo osim ako ne skupim za novi Tactix.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2024 11:14 (Cy83rDud3).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ovo su navodne specifikacija Galaxy Watcha 7 i
Cy83rDud3 kaže...

Japanci proizvode mikro motocikle (za kepece i one mnje od 165cm) a Koreanci mikro satove.. a Europski kupci to sa zadovoljstvom puše.. 

Ja sam na superiornom Garminu 52mm i ne kanim ga mijenjati još dugo dugo.

 Dobar je taj 52mm, ako si konobar ne treba ti tacna. 

8 godina
offline
Re: Ovo su navodne specifikacija Galaxy Watcha 7 i

Imam 192 cm i 100 Kg. Trebao bi nositi mali sat ko neka ženica? I motocikl sam morao kupovati u ADV klasi jer na MT07 i sličnima izgledam ko onaj medo na biciklici u cirkusu hahahah

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo su navodne specifikacija Galaxy Watcha 7 i

Upravo tako, nema covjeka bez bar metar u sirinu i masu, za nas i nisu ciciban satovi

4 godine
offline
Ovo su navodne specifikacija Galaxy Watcha 7 i Gal

Imam i ja Garmina, kupio ga još 2016. i vrhunska marka, nikada problema osim s narukvicama, baterija drži nešto slabije ali iznenađujuće dobro.

 

Dugo razmišljam o Galaxy Watchu, svakako je primamljivo ovih 3000 nitsa svjetline...ali s druge strane ne vidim koju filunkcionalnost pametnog sata bi koristio ili bilo praktično za koristiti.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice