Htio spustiti krov Peugeota, pa uništio ogradu i u

poruka: 3
|
čitano: 5.569
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Htio spustiti krov Peugeota, pa uništio ogradu i u".
16 godina
offline
Htio spustiti krov Peugeota, pa uništio ogradu i u

Kako mu je to uspjelo? Svi današnji auti sa ručnim mjenjačem neće upaliti ako ne držiš kvačilo kad okrećeš ključ. Neki neće upaliti ni ako su u brzini pored toga što traži kvačilo. Moj automatik mora biti u N, a još moraš stisnuti i kočnicu ako hoćeš da upali.

A ovom dovoljno da okrene ključ i auto odeeeeeee. Jedino ako je neki na struju pa vuče "dvesta smesta" sa tolikim momentom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Htio spustiti krov Peugeota, pa uništio ogradu
Gnjavator kaže...

Kako mu je to uspjelo? Svi današnji auti sa ručnim mjenjačem neće upaliti ako ne držiš kvačilo kad okrećeš ključ. Neki neće upaliti ni ako su u brzini pored toga što traži kvačilo. Moj automatik mora biti u N, a još moraš stisnuti i kočnicu ako hoćeš da upali.

A ovom dovoljno da okrene ključ i auto odeeeeeee. Jedino ako je neki na struju pa vuče "dvesta smesta" sa tolikim momentom.

 N? Milsio si reci P?

16 godina
offline
Re: Htio spustiti krov Peugeota, pa uništio ogradu
Posmatrač kaže...
Gnjavator kaže...

Kako mu je to uspjelo? Svi današnji auti sa ručnim mjenjačem neće upaliti ako ne držiš kvačilo kad okrećeš ključ. Neki neće upaliti ni ako su u brzini pored toga što traži kvačilo. Moj automatik mora biti u N, a još moraš stisnuti i kočnicu ako hoćeš da upali.

A ovom dovoljno da okrene ključ i auto odeeeeeee. Jedino ako je neki na struju pa vuče "dvesta smesta" sa tolikim momentom.

 N? Milsio si reci P?

 Moj Peugeot automatik nema P poziciju, samo RNA i M :) tako da nisam ništa mašio...

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice