Kraj jedne ere: Proizveden je posljednji Bugatti C

poruka: 3
|
čitano: 5.506
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj jedne ere: Proizveden je posljednji Bugatti C".
16 godina
offline
Kraj jedne ere: Proizveden je posljednji Bugatti C

Ne znam odakle ste preuzeli članak ali je toliko pun netočnosti. Daj neka netko još jednom to pročita i ispravi. Preko 300km/h je stvarno smiješno, veze nema sa Chironom a bome ni sa Veyronom... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kraj jedne ere: Proizveden je posljednji Bugat

Trebalo je pisati preko 300 mph pošto je najveća zabilježena brzina 304.773 mph odnosno 490.484 km/h.

15 godina
online
Re: Kraj jedne ere: Proizveden je posljednji Bugat
Widowmaker kaže...

Trebalo je pisati preko 300 mph pošto je najveća zabilježena brzina 304.773 mph odnosno 490.484 km/h.

 da i ne :) tj

-da, točno, matematika. (sve je točno, ne kritiziram post, ne ispravljam..)

-ne, mi smo u SI sustavu mjernih jedinica, koristimo kmh, kilometre, ne milje, časopis-bug je hr časopis, ne uk-usa-imperijalni i time ako se govori što treba pisati tad treba u kmh no može biti i mph, može oboje, no treba u SI, jer za imperijalni nema razloga kao i to da ciljana publika nisu ameri nego domaće eu-hr stanovništvo. Treba pisati točna brzina u odgovarajućoj mjernoj jedinici, +490kmh, dok trenutno piše pogrešno-netočno 300kmh što nije ni SI ni točno i već na prvo čitanje bilo kome tko nešto zna o brzinama i automobilima takva pogreška podigne obrvu, osim piscima textova u copypasteanju a ni to ne naprave točno, tj ako je čisti copypaste tad bi barem bilo točno i pisalo bi 300mph..

 

-dodao bi i kao vic, čim se mi umješamo eto kraja.. :), ušli u eu ->brexit.. bugati-rimac.. nato? što da nas borg asimilira? :)

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice