Sretno im bilo. Možda se nađe neki čudak.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Iako se o ukusima ne raspravlja, ovo je grdo za vidjet.
AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
U onoj plavoj boji je puno bolje. Više i bolje istakne cijeli auto. Siva s prve slike definitivno ne paše.
Ružno u 3pm. Ovo i da je jeftino, nebi uzeo. Koji ku.ac ce nekom kamion umjesto auta, da bi se vozio 😒
Izgleda da su ovaj auto osmislili i proizveli dok su gore navedeni bili na godišnjem.
vicious
90000E i planet je spašen...samo koliko ja moram proizvesti stakleničkih plinova i iskoristiti resursa iz okoline da bi uopće zaradio toliko da mi ostane tih 90000E
Malo mi vuče na zastarjeli Volvo dizajn. 
