Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod hau

poruka: 8
|
čitano: 9.306
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod hau".
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod hau

s obzirom na cijenu papra, za ovu lovu dobije se nešto više od 31 kile (crni, u zrnu). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod hau

Svake godine sve manje inovacija,ništa novo.

Ko ima S20 ili 21,22 nema nikakav razlog za kupnju novog mobitela (oisim ako je u onih,predpostavljam 1% kojima treba snažan mobitel iz nekog razloga).

Imam S20 ultra i baš sam razočaran,da moram čekat još minimum jednu godinu,vjerovatno i više da vidimo nešto novo i zanimljivo što bi me potaklo da idem uzet novi mob.

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod hau

Ja sam na S20+ i ne mislim tak skoro mijenjati, mob je odličan...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod
Koja igra. Maknuli 128gb modele kao početne, koje je i tako bilo skoro nemoguće kupiti kod nas, i zamjenili ih 8/256.
Stvar je da je s22u osnovno kod nas bilo 12/256.
Nešto su dali, nešto uzeli. Sve u svemu, nema razlike. Gore nego s apple izmjenama. Aj, valjda će barem maskice biti kombatibilne sa starim
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod
Lijepo je što se u Samsung store već može isprobati.
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod
.
Sve da i imam,otkud mi
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 8:53 (ZdravkoZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod hau

Počeli smo sa cijenom od 5.000kn za flagship, sad je početna već 1.400€. Za još 5 godina ćemo doći do 5.000€ po kubnom milimetru mobitela pri čemu će najveća inovacija (koja će "služiti" običnom čovjeku) biti kamera od 502 megapixela za razliku od lanjskih samo 500 megapixela i svi će morati obavezno nadograditi svoj postojeći mobitel na kredit jer neće moći instalirati više nijednu aplikaciju na svoju prošlogodišnju pretpotopnu out starudiju.

Ono kad čuješ na ulici: "Ej, prodao sam garsonijeru u centru Splita za novi Galaxy S30 Ultra+ Deluxe Ultimate mobitel".

dr. Watson
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23 Ultra ima Snapdragon 'ispod
diskDEfragmenter kaže...

Počeli smo sa cijenom od 5.000kn za flagship, sad je početna već 1.400€. 

Krajem 2010-e samsung Galaxy S i9000 u HR koštao je 3700 kn.

Ja kupih.

Flagship bez bljeskalice. 

 

Dvoumio sam se između njega i HTc Desire,(šteta te firme, radili su odlične mob.) no prevagnuo je Samsung.

 

Kad pogledaš što je flagship iz 2010 imao, danas kupiš za 3700 kn 4x bolji mobitel.

S jedne strane danas su flagship mobiteli 3,4x skuplji, no s drugog gledišta, danas za tu cijenu kupiš vrlo odličan telefon.

 

Btw;

Evo spec. tog mobitela, koje će većini danas biti smiješne, no tada su bile top.

Mene je najviše impresioniralo video snimanje u 720 p koje do tada nisam imao ni slično na mobitelu, fot. kamera od 5 Mp (pravih) i sa samo 4 inča je za mene bio ogroman telefon.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_i9000_galaxy_s-3115.php

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2023 5:39 (Zaporožac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice