Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služit će

poruka: 10
|
čitano: 6.410
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služit će".
11 godina
neaktivan
offline
Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služit će

Nisu ni u orbiti bili a kamoli na mjesecu. Vi bugovci bolje ne pisite gluposti, radite suklando struci ostalog se ostavite samo glupi ispadate. Ne znate sta vam Amerika servira dan danas, ni svjesni kamoli ostalo. U glavnom ode zivot na glupohebe jer ima vas previse. Kolonija ste danas tak se i ponasate. Izgubi dve minute zivota na amebe

 
0 20 hvala 0
14 godina
offline
Re: Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služi
7 godina
offline
Re: Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služi
Basim_900 kaže...

Nisu ni u orbiti bili a kamoli na mjesecu. Vi bugovci bolje ne pisite gluposti, radite suklando struci ostalog se ostavite samo glupi ispadate. Ne znate sta vam Amerika servira dan danas, ni svjesni kamoli ostalo. U glavnom ode zivot na glupohebe jer ima vas previse. Kolonija ste danas tak se i ponasate. Izgubi dve minute zivota na amebe

google translate otisa naopako???

10 godina
offline
Re: Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služi
Koja legenda.
Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služit će

ma samo popikaju putokaze s natpisima tipa: tamo, amo, nekamo, nikamo, bilo gdje, daleko, blizu itd. za ostalo pitaš drota, ak se izgubiš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služit će

Što li bi ovome gore?

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služi
Mariner kaže...

Što li bi ovome gore?

 Zafalilo tableta čini mi se..

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
16 godina
neaktivan
offline
Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služit će

zamislite ludila da vas nekakvom tehnologijom, spoje onome gore s početka teme na njegov procesor ispod kose.

ja bi uzeo godišnju pretplatu, svaki dan spajanje po 15 minuta.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služi
Mogao bi ti na psihijatriju easy. Nazi NASA vam servira i vi vjeruje u to vec godinama. Ide se ljeci bre nije tebi dobro. O prosjecnom Hrvatu nemam sta rec ti si potvrda samo
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Za navigaciju na Mjesecu, umjesto GPS-a, služi
Basim_900 kaže...
Mogao bi ti na psihijatriju easy. Nazi NASA vam servira i vi vjeruje u to vec godinama. Ide se ljeci bre nije tebi dobro. O prosjecnom Hrvatu nemam sta rec ti si potvrda samo

 去接受治疗 伙计

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 20:11 (Mariner).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice