Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

poruka: 97
|
čitano: 31.837
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP".
16 godina
neaktivan
offline
Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegalni IP

evo ja stalno imam A1 uslugu za 89kn..

solidan izbor kvalitetnih filmskih i dokumentarnih programa + cinemaxi, HBO i dvije arene.

može se gledat istovremeno na dva uređaja.  uglavnom gledam preko pc-a. snimalica radi ok.

 

 

e sad.  gdje nastaje problem.  gdje mene teleoperater dovodi do levela džihadi-džona.

slika je kristalna, sve je fluidno, nema bufferinga.  ali se nađe sitnih mušica.

pa tako... volim poklikat dokumentarce za snimalicu i pogledam kada mi paše.

 

snimke programa BBC Earth se snime sa makedonskim ćiriličnim titlovima.

mjesecima ih zatrpavam mailovima i pozivima. oni nešto čačkaju..još me zovu da pitaju jeli sve ok...a makedonski piči sve u 16.

 

tragedija je u tome, ako se ovo dogodi kod "divljaka"... trzneš ga na viber i on za 5 min makne makedonski titl i sve štima.

e to su tragedije naših operatera.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
kameni_zg kaže...

Ja sam korisnik IPTV-a kod istog providera vec godinama, a zamjena za netflix i slicne streaming servise mi je Plex od nedavno. 

 

2017. maknuse mi program iz paketa, al raskinut ugovor nemere - ugovorni obveznice, ak os raskinut plati penale, ko te hebe!!
Odradio ugovor, i od tad sam na ilegali - ko ih hebe :) I da - znam da je ilegalno, i da, boli me tuki! Dokle god oni imaju mogucnost da micu i reorganiziraju programe, pokrecu nove tipa "planet sport" / "max sport" ili kako je vec sad ovaj novi za HNL, iduce godine bude max pro sport..i sve to stavljaju u nove pakete koje bi ja sad trebo dodatno platit, ma odjeb*te..ako se ne varam, prije max sport kanala, HNL je iso na Areni, dobije se arena 1 i 2 u paketu, tak se ljudima prodalo, a svaku tekmu stavili na arenu 3...toga fakat ima samo kod nas, i nevjerojatno koliko neki ljudi sami sebi ne zele bolje i trpe takve igrice i jos k tome podrzavaju i brane to.

 

Dokle god legalni provideri nisu spremni garantirati programe kroz cijelo trajanje ugovorne obaveze i to na nacin da se garantira prijenos neke lige na tim odredjenim programima - Viva la ilegala.

 

I sta je najgore kaj se moze dogodit? Uvest ce mi njemacki sistem ili nesto slicno? Nista sta par tutoriala na youtubeu, ulog u mikrotik ruter i malo bolji VPN (dakle, malo bolji home network koji mislim da bi svatko trebao imat) ne moze rijesit. Dokle god su takva djubrad, ja cu iz principa potrosit koliko god treba para samo da nadjem zaobilazno rješenje, samo da ne moram njima dati ni kune.

 Imas li sada Maxsport? Kakve je kvalitete?

12 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln

Imam, u svom postu dao sam primjer maxsport iako, da budem iskren, ne pratim HNL. Inace pratim formulu i Englesku ligu koja se od 2023 seli s Sport Kluba na Arene - sto meni nema nikakve veze jer imam svih 10 Arena (da 10) vec sad..

Koliko vidim kod mene prijenos maxsport kanala ide u 1080p na 8mb/s. Nisam vec dugo imao maxtv ili nesto slicno, pa nemogu usporedit, ali slika je, meni bar cisto ok, na 43" 4k TV-u. 
Od programa imam sve domace programe jer se provider kojeg koristim bazira samo na balkanske programe ali uz iznimku i radi velike trazenosti, ubacio je i britanski sky sports f1 na kojem inace gledam formulu, ali ima i nas sport klub 4k gdje takodjer bude formula, e tu je slika vec perverzija, ali radije pogledam na sky sportsu. Ugl, zamisli si max tv sa svim mogucim paketima i vise pola programa mozes gledati 7 dana unazad, bilokad, bilogdje, na 3 uredjaja u isto vrijeme, bez obzira gdje se u svijetu nalazio... zvuci predobro, ne?

Try and fail, but never fail to try.
12 godina
protjeran
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
gnautix kaže...

 Imas li sada Maxsport? Kakve je kvalitete?

 

Ima ga tamo negdje na pocecima ovog threada, u raznim pop-it torbicama... al nitko nista ne shvaca.

16 godina
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
Kak je jacob33 napisal a ljudi nisu skontali.
Alibaba ili Aliexpress i potrazite iptv.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
kameni_zg kaže...

Imam, u svom postu dao sam primjer maxsport iako, da budem iskren, ne pratim HNL. Inace pratim formulu i Englesku ligu koja se od 2023 seli s Sport Kluba na Arene - sto meni nema nikakve veze jer imam svih 10 Arena (da 10) vec sad..

Koliko vidim kod mene prijenos maxsport kanala ide u 1080p na 8mb/s. Nisam vec dugo imao maxtv ili nesto slicno, pa nemogu usporedit, ali slika je, meni bar cisto ok, na 43" 4k TV-u. 
Od programa imam sve domace programe jer se provider kojeg koristim bazira samo na balkanske programe ali uz iznimku i radi velike trazenosti, ubacio je i britanski sky sports f1 na kojem inace gledam formulu, ali ima i nas sport klub 4k gdje takodjer bude formula, e tu je slika vec perverzija, ali radije pogledam na sky sportsu. Ugl, zamisli si max tv sa svim mogucim paketima i vise pola programa mozes gledati 7 dana unazad, bilokad, bilogdje, na 3 uredjaja u isto vrijeme, bez obzira gdje se u svijetu nalazio... zvuci predobro, ne?

 

znam da sam dosadan ali j....a ko pita ne skita
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gotovo 100.000 hrvatskih građana gleda ilegaln
I ja to isto tako radim Ali jebiga prvo Sam preko kompa poceo gledati na str freesky sports pa made Sam skuzio do ici po koji stream onda he bill lakes :)
znam da sam dosadan ali j....a ko pita ne skita
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice