Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki: "pa

poruka: 8
|
čitano: 4.084
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki: "pa".
15 godina
offline
Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki: "pa

iz ovih stopa vraćam sve zaporke šifara s passworda lozinka na 123456, e ne bi li mi kriptičari ipak na koncu godine osvojili zlato u kategoriji do 6 znakova. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki:
Danas je stvar pismenosti napraviti dobru lozinku. Ocigledno ima puno nepismenih. Takodje, ima i puno ljudi koje stvarno nije briga za lozinku.
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki: "pa

Izbor najčešćih lozinki je logičan, bilo bi jako čudno da je najkorištenija lozinka nešto kao xTZ62_11p.

42
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki:
kirat kaže...
Takodje, ima i puno ljudi koje stvarno nije briga za lozinku.

 Da. Tu sam. Šteta koju meni mogu napravit je mizerna. Jedino internet bankarstvo, ali i tu ne mogu ogromnu štetu prouzročit. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki: "pa

Još veči problem od loših lozinki je da te neki servisi i dalje traže da svaki čas mijenjaš lozinku iako imaš dvojnu autentikaciju. I onda jednostavno dođeš do taga da na tu tvoju lozinku koju pamtiš dodaješ isti znak na kraju.

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2022 15:33 (tenac).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki:
Rjesenje je da se koristi password manager: bitwarden, 1password, keepass, itd.
12 godina
offline
Re: Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki:
dado kaže...
Rjesenje je da se koristi password manager: bitwarden, 1password, keepass, itd.

 Alat za koji ti treba šifra koju ako netko probije odmah zna sve tvoje šifre?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Velika smjena na vrhu ljestvice loših lozinki:
kirat kaže...
Danas je stvar pismenosti napraviti dobru lozinku. Ocigledno ima puno nepismenih. Takodje, ima i puno ljudi koje stvarno nije briga za lozinku.

 

Odi kao profesionalac ili kao laik, koji se razumije u zaštitu reći ekipi, da je kompleksna šifra jako bitna, samo ćeš dobiti glupast osmijeh sa mišlju: "Ovaj opet sere i priča gluposti".

 

 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice