Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"

poruka: 11
|
čitano: 16.787
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"".
16 godina
online
Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"

mah... u današnje doba dat za 55 inčni tv koji normalan prosječan čovjek više ne gleda 20 000 kuna... to bi samo firme i perači novca poželjeli. A i firme obično požele što veću dijagonalu. 
običan led je danas dovoljno napredan da bi ikog osim par začmoljenih "gurmana" bilo briga kolko su točno duboke crne i koliko je svjetlo u stanju izazvat opekotine na retini na hdr10+ kad se kamera usmjeri u sunce...
tako da ja seljo eto nebih mnogo dvoumio i za pola cijene; 10 tkuna uzeo 85 inčni samsung. Da ne spominjem manje razvikane brendove koji i tako danas svi izgledaju i dizajnom i slikom ko jaje jajetu.
Nekoć sam i sam birao panasonic u doba kad lcd nije mogao sustizati plazmu u dinamici i izgledu slike, i još uvijek mi starci gldaju u taj jedan panasonic, ali ovo mi je... ignore. 
P.s.
Ona moda sa 8K je izgleda kratko trajala. Kraće nego 3d koji mi se čak činio korisniji ponekad. 

Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"
overhaul kaže...

Ona moda sa 8K je izgleda kratko trajala. Kraće nego 3d koji mi se čak činio korisniji ponekad. 

Bas sam neki dan citao na netu kako EU regulativa o maksimalnoj potrosnji ubija trziste 8k TV-a. Ne sjecam se detalja ali ukatrko nesto tipa "svi 8k TV-i su barem 30% iznad zahtjeva, pa i odredjena kolicina 4k TV-a" i "taj problem ce se preliti i u ostatak svijeta".

 

Gledam te!
13 godina
offline
Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"

Uvjeren sam bio da je Panasonic prestao proizvoditi televizore, po u zadnjih 6 mjeseci komentarima izvjesne grupe forumaša ?! 

U svjetlu ovog članka, pitao bih autora članka, tko radi LZ2000 seriju Panasonic televizora onda, Japanci, ili Turci ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam bio da je Panasonic prestao proizvoditi televizore, po u zadnjih 6 mjeseci komentarima izvjesne grupe forumaša ?! 

U svjetlu ovog članka, pitao bih autora članka, tko radi LZ2000 seriju Panasonic televizora onda, Japanci, ili Turci ?!?! 

Pa zar nije Panasonic objavio da outsorcaju proizvodnju u Poljsku?.....ne sjecam se bas tocno

9 godina
offline
Re: Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam bio da je Panasonic prestao proizvoditi televizore, po u zadnjih 6 mjeseci komentarima izvjesne grupe forumaša ?! 

U svjetlu ovog članka, pitao bih autora članka, tko radi LZ2000 seriju Panasonic televizora onda, Japanci, ili Turci ?!?! 

 Jeftinije modele Turci (Vestel) ove skuplje Japanci.

9 godina
offline
Re: Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"
overhaul kaže...

mah... u današnje doba dat za 55 inčni tv koji normalan prosječan čovjek više ne gleda 20 000 kuna... to bi samo firme i perači novca poželjeli. A i firme obično požele što veću dijagonalu. 
običan led je danas dovoljno napredan da bi ikog osim par začmoljenih "gurmana" bilo briga kolko su točno duboke crne i koliko je svjetlo u stanju izazvat opekotine na retini na hdr10+ kad se kamera usmjeri u sunce...
tako da ja seljo eto nebih mnogo dvoumio i za pola cijene; 10 tkuna uzeo 85 inčni samsung. Da ne spominjem manje razvikane brendove koji i tako danas svi izgledaju i dizajnom i slikom ko jaje jajetu.
Nekoć sam i sam birao panasonic u doba kad lcd nije mogao sustizati plazmu u dinamici i izgledu slike, i još uvijek mi starci gldaju u taj jedan panasonic, ali ovo mi je... ignore. 
P.s.
Ona moda sa 8K je izgleda kratko trajala. Kraće nego 3d koji mi se čak činio korisniji ponekad. 

 Sto znaci da normalan covjek ne gleda TV? Ako je live TV onda si u pravu, ali TV je samo veliki ekran kad sjednes na fotelju, krevet. Netflix, Disney, igre itd.

15 godina
offline
Re: Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"

Definicija normalnog covjeka "...normalan covjek ne gleda live TV" . Eto, ja gledam live TV pa se jos uvijek smatram "normalnim" covjekom .

13 godina
offline
Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"

Iz recenzije:'' Nedostajat će vam, doduše, neke također popularne, ali globalno manje raširene aplikacije'',

a nema HBO Max aplikaciju u ponudi !!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 12:54 (stipest).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"
pravi_covijek kaže...
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam bio da je Panasonic prestao proizvoditi televizore, po u zadnjih 6 mjeseci komentarima izvjesne grupe forumaša ?! 

U svjetlu ovog članka, pitao bih autora članka, tko radi LZ2000 seriju Panasonic televizora onda, Japanci, ili Turci ?!?! 

 Jeftinije modele Turci (Vestel) ove skuplje Japanci.

Iznad serije 8 japan (tj sklapa se u češkoj) ispod je vestel

11 godina
offline
Re: Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"
Memphis kaže...
pravi_covijek kaže...
ATJLučko kaže...

Uvjeren sam bio da je Panasonic prestao proizvoditi televizore, po u zadnjih 6 mjeseci komentarima izvjesne grupe forumaša ?! 

U svjetlu ovog članka, pitao bih autora članka, tko radi LZ2000 seriju Panasonic televizora onda, Japanci, ili Turci ?!?! 

 Jeftinije modele Turci (Vestel) ove skuplje Japanci.

Iznad serije 8 japan (tj sklapa se u češkoj) ispod je vestel

Da Ceska,ne Poljska.

Tamo su imali svoju tvornicu ali sada su to outsorcali nekome.

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.flatpanelshd.com/news.php%3Fsubaction%3Dshowfull%26id%3D1634887160&ved=2ahUKEwiBqofF_fj6AhWlX_EDHTWGD2UQFnoECDsQAQ&usg=AOvVaw3jnkiTQX-CQWGkQWxfBm5_

16 godina
online
Panasonic TX-55LZ2000 - Impresivan "iz kutije"

U tom svjetlu, koji proizvođači još unikatno rade svoje komponente i sklapanje svih modela? 
Od japanaca nitko? Korejci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice