Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

poruka: 37
|
čitano: 12.888
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna".
14 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Glupost. Nema titlova za filmove i sinkronizacije za animirane filmove. A ima titlova za slovenski, češki, poljski..., a nema za hrvatski. Mene osobno ne smetaju filmovi bez titlova. Ali kako će to mala djeca gledati? Ne govore dobro ni hrvatski, a kamoli engleski. Veliki minus. Zato još neću uzeti pretplatu pošto mi djeca to baš neće razumjeti što budu gledala. Većina ljudi u Hrvatskoj od onih koji su mislili koristiti Disney+ zbog ovoga neće uzeti pretplatu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2022 13:45 (tomo100brt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
tomo100brt kaže...

Glupost. Nema titlova za filmove i sinkronizacije za animirane filmove. A ima titlova za slovenski, češki, poljski..., a nema za hrvatski. Mene osobno ne smetaju filmovi bez titlova. Ali kako će to mala djeca gledati? Ne govore dobro ni hrvatski, a kamoli engleski. Veliki minus. Zato još neću uzeti pretplatu pošto mi djeca to baš neće razumjeti što budu gledala. Većina ljudi u Hrvatskoj od onih koji su mislili koristiti Disney+ zbog ovoga neće uzeti pretplatu.

 Slovački ne slovenski

8 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Ja samo ne kužim kaj su to pripremali mjesecima?

Ovo preračunavanje u HRK na landing pageu?

 

Ovo su nam mogli ponuditi i prije dvije godine.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Pa šta se ne jave Bambuli?

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Da, slovački. Ali bit je da se nisu niti malo potrudili oko prijevoda ili sinkronizacije. Tako je bilo i sa Netflix, pa su kasnije dodavali titlove i onda tek na kraju sinkronizaciju na neke animirane filmove i crtiće. Pa se nadam da će se to dogoditi i sa Disney+. Jer šteta, imaju masu vrhunskih animiranih filmova za djecu. Ono, ako nisi spreman nešto lokalizirati, nemoj ni otvarati taj servis za to tržište.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2022 20:54 (tomo100brt).
14 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
Antelolog kaže...

Ja samo ne kužim kaj su to pripremali mjesecima?

Ovo preračunavanje u HRK na landing pageu?

 

Ovo su nam mogli ponuditi i prije dvije godine.

 Sve potpisujem.

10 godina
online
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Meni je super servis, napokon novi sadržaj (uz Netflix, HBOMax i Amazon Prime koje imam).

 

Što se tiče titlova i sinkronizacije, e to je stvar dogovora sa lokalnim kućama koje su već napravile titlove i sinkornizaciju. Pošto smo nebitni na karti svijeta mislim da se to neće tako skoro dogoditi.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice