Najmanja baterija na svijetu nije veća od zrna sol

poruka: 4
|
čitano: 2.377
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najmanja baterija na svijetu nije veća od zrna sol".
15 godina
offline
Najmanja baterija na svijetu nije veća od zrna sol

eo, tu me i ovoliko duboko dirnula ova mikrobaterijska topla ljudska priča i sad mi se još teže odlučiti za koga navijam: znanstvenike, istraživače ili njihove križanc(k)e. čini se, optimistički rečeno, da je budućnost ispred nas a prošlost iza, iako smo zapravo u svakom trenutku u sadašnjosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Najmanja baterija na svijetu nije veća od zrna sol

size of this battery should be taken with a grain of salt.

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Najmanja baterija na svijetu nije veća od zrna
Ajar kaže...

eo, tu me i ovoliko duboko dirnula ova mikrobaterijska topla ljudska priča i sad mi se još teže odlučiti za koga navijam: znanstvenike, istraživače ili njihove križanc(k)e. čini se, optimistički rečeno, da je budućnost ispred nas a prošlost iza, iako smo zapravo u svakom trenutku u sadašnjosti. 

 Kako si dirnut ovom viješću o još jednoj novoj ba(k)teriji, tako sam i ja. I postavljam si pitanje: koliko ovakvih ba(k)terija treba napraviti za n.p.r Teslu model 3 ili neki slični automobil koji je pokretan baterijama. I u kojoj ćemo sadašnjosti konačno dočekati neku stvarno super - duper bateriju, koja će ispuniti sve naše baterijske snove i nadanja. Ali koliko vidim, sve što znamo o tim novim baterijama, trebamo uzeti sa zrnom soli, pazeći pri tom da ne pojedemo i samu bateriju.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2022 16:22 (učo).
11 godina
offline
Re: Najmanja baterija na svijetu nije veća od zrna
učo kaže...
Ajar kaže...

eo, tu me i ovoliko duboko dirnula ova mikrobaterijska topla ljudska priča i sad mi se još teže odlučiti za koga navijam: znanstvenike, istraživače ili njihove križanc(k)e. čini se, optimistički rečeno, da je budućnost ispred nas a prošlost iza, iako smo zapravo u svakom trenutku u sadašnjosti. 

 Kako si dirnut ovom viješću o još jednoj novoj ba(k)teriji, tako sam i ja. I postavljam si pitanje: koliko ovakvih ba(k)terija treba napraviti za n.p.r Teslu model 3 ili neki slični automobil koji je pokretan baterijama. I u kojoj ćemo sadašnjosti konačno dočekati neku stvarno super - duper bateriju, koja će ispuniti sve naše baterijske snove i nadanja. Ali koliko vidim, sve što znamo o tim novim baterijama, trebamo uzeti sa zrnom soli, pazeći pri tom da ne pojedemo i samu bateriju.

 Od svake plaće kupiš jednu baterijicu i do pemzije se skupi. Zrno po zrno pogača, kako se to popularno kaže😑 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice