Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 772.671
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
CPU kaže...

Zlatno pravilo: Ne diraj dok radi!

 A dobro. Da smo se stalno držali toga, još bi bili u kamenom dobu. :-)

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
darioklc kaže...

Meni nakon apdejtanja na MIUI 12 mobitel gubi signal. Redovito bar par puta na dan totalno izgubi signal i onda ga moram resetirati...

Čak sam ga probao i vratiti na tvorničke postavke, ali ni to nije pomoglo. Nakon što ga vratim na tvorničke postavke, odmah dobijem MIUI 12, pa nemam ni mogućnost ostati na nekoj starijoj verziji.

Kada stavim karticu u drugi mobitel, signal se ne gubi...

Ima tko kakvo rješenje?

 Da li si im (Xiaomi) prijavio problem? 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Nemo nemo kaže...
darioklc kaže...

Meni nakon apdejtanja na MIUI 12 mobitel gubi signal. Redovito bar par puta na dan totalno izgubi signal i onda ga moram resetirati...

Čak sam ga probao i vratiti na tvorničke postavke, ali ni to nije pomoglo. Nakon što ga vratim na tvorničke postavke, odmah dobijem MIUI 12, pa nemam ni mogućnost ostati na nekoj starijoj verziji.

Kada stavim karticu u drugi mobitel, signal se ne gubi...

Ima tko kakvo rješenje?

 Da li si im (Xiaomi) prijavio problem? 

 Ma da. Poslao sam im preko onog njihovog Usluge i povratne informacije, ali čisto sumnjam da to netko čita. Ali nikad neznaš. :-)

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
darioklc kaže...

Meni nakon apdejtanja na MIUI 12 mobitel gubi signal. Redovito bar par puta na dan totalno izgubi signal i onda ga moram resetirati...

Čak sam ga probao i vratiti na tvorničke postavke, ali ni to nije pomoglo. Nakon što ga vratim na tvorničke postavke, odmah dobijem MIUI 12, pa nemam ni mogućnost ostati na nekoj starijoj verziji.

Kada stavim karticu u drugi mobitel, signal se ne gubi...

Ima tko kakvo rješenje?

Ostaje ti onda da napraviš downgrade na MIUI 11, vratiš se na verziju gdje ti je sve OK radilo.
Moraš otključati bootloader prvo. Pronaći tu verziju ROMa i onda nekom od metoda flashati, fastboot method, TWRP... (istraži, nisam u toku, ali tako je išao princip)

Koliko se sjećam da su uveli Anti Roll Back zaštitu, no ako je ista verzija tada bi trebao moći napraviti downgrade.
Vidim da je MIUI12 V12.0.2.0.PEIMIXM ARB4, a MIUI 11 V11.0.5.0.PEIMIXM također ARB4, trebalo bi biti OK. Da ideš puno niže, tad su problemi.

Ako je netko radio downgrade na Xiaomiju da ti objasni postupak konkretnije, ili se odvaži i pronađi tutoriale, ima ih sigurno. Ili čekaj novi update :)

To je dual sim zar ne? Jesi probao u drugi slot karticu?

Na svim mrežama ti je problem, 2g, 3g i 4g? Probao testirati njih?

Ili njihov forum istraži  o svom problemu.
https://c.mi.com/global/forum.php

Upitaj ondje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2021 22:26 (kiki_b).
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo ljudi imam problem na RN5Pro cijelo jutro. Znaci svakih par sekundi mi dodje ova poruka. Pokusao prisilno zatvoriti, ocistiti cache, predmemorija nezz.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Nije samo na xiaomiu, kod mene na samsungu note 9 isto.

 

EDIT: Ručno ažuriranje aplikacija je riješilo problem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 12:29 (ZooZ).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Ja sam deinstalirao azuriranja, pa sam ponovo instalirao i izgleda sada radi, odnosno za sada

 

ZooZ kaže...

Nije samo na xiaomiu, kod mene na samsungu note 9 isto.

 

EDIT: Ružno ažuriranje aplikacija je riješilo problem.

 

4 godine
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Od jutros mi se pojavljuje na mobitelu REDMI note 8 pro poruka "aplikacija google neprekinuto" i pita non stop da šaljem izvješće o grešci. Imam preglednik CROME kojeg

ne mogu deinstalirati. Ima li još netko sličnih problema? Što raditi...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pojavljuje se i na drugim mobitelima, samsung, xiaomi... Do googla je

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice