Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 364.782
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Ima kakvih novosti o redmi 4? Danas je predstavljanje

pero_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
peroko kaže...

Ima kakvih novosti o redmi 4? Danas je predstavljanje

 Misliš Redmi Note 4 ?

 

Redmi Note 4: Helio X20, 4100mAh battery, 13MP Camera And More Priced @¥899
http://en.miui.com/thread-335627-1-1.html
(Source: Xiaomi MIUI Official Forum)

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Mislim redmi 4

pero_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Gdje se nalazi fastboot rom za MIUI 8 za redmi 3?

13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

neznan prije kolko updateova na xiaomi.eu, al prestala mi je svitlit led samo za messenger, znaci za sve ostalo svitli poruke wapp pozivi sve al zeleno za messenger ne svitli

HŽV
 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

backup preko MI suite-a ne radi?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gogych kaže...

zanima me razlika između redmi 3 pro i redmi 3s,jel netko probao oba i može li mi reći koji od ta dva odabrati pošto je razlika u cijeni jako mala?

Hvala unaprijed!

 Ja sam narucio redmi 3s posto je noviji i malo jaci gpu pa ce biti bolji za igre, inace nema nikakve razlike osim toga, poceli su ih stancati kao na traci. Ako nije velika razlika u cijeni uzmes noviji ako je uzmi redmi 3 pro. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Jel zna netko od vas otprilike kad bi mogao redmi 4 izaci ? Hoce li isto sda negdje posto je Note verzija izasla?

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Oprostite sto ovaku upadam opet.
Ima li netko problema s hvatanjem 4g signala, nekada cak i 3g
Ne hvata mi 4g nikako u osijeku.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gedora00 kaže...
Oprostite sto ovaku upadam opet.
Ima li netko problema s hvatanjem 4g signala, nekada cak i 3g
Ne hvata mi 4g nikako u osijeku.

 Mislim da je netko postavio isto pitanje prije koji dan. Potraži pa pogledaj dal ima odgovora.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Imam redmi 3 pro i na njemu imam miui 8 global 6.8.18 beta verziju i zanima me zasto na nekima aplikacijama ne dolaze obavijesti? Tipa aplikacije rezultati i moj kalendar ne dolaze, a sve ostalo dolazi. Jel netko ima slicnih problema?

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 21:32 (tottizmaj).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Probaj ih zakljucat da rade u pozadini. Onak kad otvoris recent apps sam povuces app dole.

Ako to ima u miui8
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Odi u Security > Permissions > Autostart i tamo dozvoli aplikacijama da se same pokreću.

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Hoce li Redmi 3 dobiti OTA nadogradnju na 6.0 Marshmallow ili 7.0 Nougat..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

e sad je proradilo, hvala :)

13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

jel se moze ikako napravit da kad ugasin sve aplikacije u recent apps onaj chat head od messengera ostane ka na drugin mobitelima? ode ugasin pa mi se i on ugasi i onda mi nekad poruke i ne dodju iako je sve i u permissions autostar i display pop up window ukljuceno

 

prije mi je messenger bia zakljucan ono da je uvik upaljen al bi to onda rezultiralo tin da san uvik aktivan na fb, i kad jesan i kad nisan na njemu

HŽV
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
rookica19 kaže...

jel se moze ikako napravit da kad ugasin sve aplikacije u recent apps onaj chat head od messengera ostane ka na drugin mobitelima? ode ugasin pa mi se i on ugasi i onda mi nekad poruke i ne dodju iako je sve i u permissions autostar i display pop up window ukljuceno

 

prije mi je messenger bia zakljucan ono da je uvik upaljen al bi to onda rezultiralo tin da san uvik aktivan na fb, i kad jesan i kad nisan na njemu

 Može. Pokreni nedavno pokrenute aplikacije i povuci messenger dolje i zaključaš ga... ostale onda na x ugasiš a ova uvijek ostane...

Pucaaaajjjj :)
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

procitaj donji dio poruke

HŽV
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Uf. aa ok. :/ a jesi samo s autostartom isprobao?

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

jesan, ista stvar

HŽV
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
rookica19 kaže...

jel se moze ikako napravit da kad ugasin sve aplikacije u recent apps onaj chat head od messengera ostane ka na drugin mobitelima? ode ugasin pa mi se i on ugasi i onda mi nekad poruke i ne dodju iako je sve i u permissions autostar i display pop up window ukljuceno

 

prije mi je messenger bia zakljucan ono da je uvik upaljen al bi to onda rezultiralo tin da san uvik aktivan na fb, i kad jesan i kad nisan na njemu

 e to i mene muci..jedini razlog zato mi se mobitel malo zamjerio..kad se dopisujem s nekim i kad kliknem na taj chat head on jednostavno nestane s ekrana i opet moram uci u messenger da posaljem poruku

16 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Redmi 3s jer netko stavljao sa china stable na global rom preko fastboota ili preko update? Probao mi flash i dobijem error. Stavljen mob u fastboot mode, raspakirano iz tar i svi fileovi unutra i nece flashati. Isprobano na razlicitim usb portovima, baterija puna do kraja. 

 

Probao oba procesa i nece sa stable an global nikako update napraviti 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
gedora00 kaže...
Oprostite sto ovaku upadam opet.
Ima li netko problema s hvatanjem 4g signala, nekada cak i 3g
Ne hvata mi 4g nikako u osijeku.

 meni je rm3s dropao na 2g (vip) u ovo par dana kako ga imam, malo sam procackao po netu, dosta ljudi ima tja "bug"

no uspio sam ga (nadam se) rijesiti tj radi za sada, (ovo je za android in general na drugom mjestu sam nasao konkretno za 3s istu stvar, nemogu sad do linkova, tek u pon sry)

evo c/p

 

To Change 2G to 3G 4G LTE only network mode in Android Phone via USSD code, take the following steps:

  1. Dial  *#*#4636#*#*   in your phone

  2. Select Phone Information

  3. If you have Dual SIM Select the Slot (SIM) you want change settings for

  4. Scroll Down and select the Option Under “Set preferred network type”

  5. From here Select the Network Mode you wish to use (CDMA / GSM / GSM auto (PRL) / LTE / WCDMA)

e sad, ja sam trebao na wiki potraziti sto je sto tu 2g 3g blah blah, uglavnom selektira se iz izbora na sto zelis, mogu potvrditi da radi

 

hth

i dont care who you are, noone walks on the water while im fishing
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 21:06 (Leroy).
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3
Jel ima tko problema s "Documents" aplikacijom?
Pri pisanju maila kad pokušam dodati attachment samo na trenutak ekran "bljesne" i vrati me u aplikaciju u kojoj sam i bio. Pokušao s Gmail aplikacijom, Mail aplikacijom koja dolazi s njim i s weba iz Firefoxa. Sve tri jednako ponašanje.
Ali ako disable-iram "Documents" onda mi pri dodavanju attachmenta normalno daje da odaberem s čim želim dodati File Explorer, Total commander, Gallery...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

neznam sto bi tocno docs trebali raditi drugacije od ostalih explorera

no meni su na Global Beta 6.8.18 (MIUI 8) dosli freezani, i nedaju se vratiti

i dont care who you are, noone walks on the water while im fishing
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Leroy kaže...

neznam sto bi tocno docs trebali raditi drugacije od ostalih explorera

no meni su na Global Beta 6.8.18 (MIUI 8) dosli freezani, i nedaju se vratiti

Zapravo, lako moguće da je i kod mene bio na disable, samo što sam ručno neke ugasio pa ih išao paliti pa onda i taj Documents upalio.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
E leroy hvala ti, pokusat cu to. Jel se sjecas mozda sto si odabro od tih silnih opcija? Bas me zanima hoce li biti kakvih promjena nakon toga.

:)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Koja mreza je u igri?
HT navodno ima samo par odasiljaca u HR na frekvenciji koju Xiaomi ne podrzava.
Meni u ZG i ST uredno lovi 4g.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Kod mene je u pitanju tele2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Patrick_cro kaže...

Redmi 3s jer netko stavljao sa china stable na global rom preko fastboota ili preko update? Probao mi flash i dobijem error. Stavljen mob u fastboot mode, raspakirano iz tar i svi fileovi unutra i nece flashati. Isprobano na razlicitim usb portovima, baterija puna do kraja. 

 

Probao oba procesa i nece sa stable an global nikako update napraviti 

 

 
Ako dobro vidim po fotki nije ti dobra putanja foldera, moraš ući u dodatni images folder.. I obavezno ga flashati u download modu (tipka power i +)..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice