XIAOMI Note 6 Pro - problem s baterijom

poruka: 2
|
čitano: 1.829
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
XIAOMI Note 6 Pro - problem s baterijom

Pozdrav!

Prije 10-ak dana sam primjetila da se mobitel brzo prazni ( i brzo puni). Kad ga priključim na punjač za nekih 30-ak minuta pokaže da je napunjen, ali isto tako brzo se i isprazni. Kad ga skinem s punjača, nakon nekoliko minuta se postotak smanji za 20 % i za nekoliko sati s potpuno isprazni. Ako ga navečer napunim, do jutra je prazan. Isključila sam sve što se dalo isključiti, međutim, ništa se nije poboljšalo. Onda sam odlučila vratiti mobitel na tvorničke postavke, morala sam skinuti masku (da prebacim SIM karticu u drugi mobitel) i tad sam vidjela da je poklopac mobitela podignut, na lijevom donjem uglu je odljepljen i izgleda kao da je nešto unutra što smeta da se zatvori. Masku nisam skidala od kad ga imam (još je pod garancijom), u vodi nije bio i ne pada mi na pamet što bi to moglo biti. Moje pitanje je može li se to popraviti i da li da pokušam sa servisom (budući da još garancija vrijedi). Naime, imam loše iskustvo sa servisima pa da ne pokušavam ako će me otpiliti na račun nekog fizičkog oštećenja i slično.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XIAOMI Note 6 Pro - problem s baterijom

Čini se da ti se napuhnula baterija. Servis, nema drugog rješenja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice