Xiaomi 12

poruka: 176
|
čitano: 91.187
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi 12

Evo ja nabavio Xiaomi 12T Pro i mogu reći da je mob zvijerka, jest malo veći ekran, ali stvarno radi ekspresno (sa 148 aplikacija), punjenje je brutalno za max 25 min je pun od 0-100%, baterija je jaka (napunio jučer oko 23 sata, a sada u 11:20 imam 90% baterije, tu imam igranja igrica i surfanje po netu). Kamera je isto super, nije najbolja, ali radi odlične slike. I još kad se uzme da sam ga nabavio preko HT-a za 2.300 kn, ja prezadovoljan.

 

Također sam mislio čekati Xiaomi 13, ali nakon ove "nemoralne" ponude ipak sam uzeo Xiaomi 12T Pro

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 11:43 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi 12
Gcam instaliraj za kameru i imat ces jos bolje slike i brze okidanje,za video koristi default aplikaciju
joolkator
14 godina
offline
Re: Xiaomi 12
joolka kaže...
Gcam instaliraj za kameru i imat ces jos bolje slike i brze okidanje,za video koristi default aplikaciju

Kamera mi je manje bitna, nju koristim za slikanje sina u nepodopštinama, a za to je kamera sasvim ok. Najviše koristim mob sa igranje, pa onda za surfanje i gledanje streaming servisa Netflix, HBO Max i SKY Showtime.

9 godina
offline
Xiaomi 12

Jel netko stavio MIUI 14 na Xiaomi 12?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi 12

Ja sam na tjednom .eu romu

Dela sve, magisk i root isto

Za bateriju nisam mjerodavan jer Bluetooth i hotspot imam  uključen cijeli dan

 

 

MIUI HR TRANSLATOR
5 godina
offline
Xiaomi 12

Došao MIUI 14, ali ne vidim ja ništa od najavljivanog super icone ovo ono... telefon kupljen u t com-u

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi 12

postavi da je -1 zaslon app vault

MIUI HR TRANSLATOR
5 godina
offline
Re: Xiaomi 12
MASVA kaže...

postavi da je -1 zaslon app vault

 Di je to? ne mogu ništa slilčno naći u settingsima?

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Xiaomi 12

settings

home screen

-1 screen

app vault

 

sry moja greška

nisam vido da si na global  ROM-u

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 13:13 (MASVA).
5 godina
offline
Re: Xiaomi 12
MASVA kaže...

 

nisam vido da si na global  ROM-u

 ček, znači ništa od tih super ikona i ostalih điđa miđa?

Sve Vas Volim
13 godina
online
Re: Xiaomi 12
Doći će. Piše ti u opisu sw-a da je obo beta. U drugom mjesecu stiže full
5 godina
offline
Re: Xiaomi 12
dax-lax kaže...
Doći će. Piše ti u opisu sw-a da je obo beta. U drugom mjesecu stiže full

 Di to piše?

Sve Vas Volim
13 godina
online
Re: Xiaomi 12
Srce Isusovo kaže...
dax-lax kaže...
Doći će. Piše ti u opisu sw-a da je obo beta. U drugom mjesecu stiže full

 Di to piše?

 Našli na internetzima uz trenutni build.

 

  • Device Name: Xiaomi 12
  • Version: MIUI 14.0.5.0 TLCEUXM
  • Codename: cupid
  • Region: Europe 
  • Type: Stable Beta
  • Android version: 13
  • Android security patch level: January 2023.

 

Ne nalazim više drugi link ali po sjećanju je pisalo ovaj mjesec ostatak.

14 godina
offline
Xiaomi 12

Došao danas MIUI 14 s Android 13 verzijom na Xiaomi 12T Pro (uređaj kupljen u HT-u).

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi 12

Na 12X stigao jučer android 13 sa MIUI 14, so far so good, nisam naletio na nekakve bugove, i dojma sam da radi nešto fluidnije u odnosu na MIUI 13.5 koji je bio prije.

di treba potpisat?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi 12
shark kaže...

Na 12X stigao jučer android 13 sa MIUI 14, so far so good, nisam naletio na nekakve bugove, i dojma sam da radi nešto fluidnije u odnosu na MIUI 13.5 koji je bio prije.

E super, imam Xiaomi 12X koji prodajem, pa ću napraviti update.

15 godina
offline
Xiaomi 12

Planiram uzeti 12 Pro s tradingshenzhen.com, ali... China verzija bez B20 band-a. Ima tko iskustva kako se ponasa navedeni na tcom mrezi?

Nedostaci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Xiaomi 12

Hi !

 

Jučer sam prodao polovni Samsung galaxy s22+ i za iste novce kupio novi Xiaomi 12..

 

Može li mi netko reći, ima li mobitel mogućnost ponavljanja zvuka obavijesti nakon npr 5 minuta, ako poruku odn. obavijest u prvom momentu ne pročitam ?

 

Na Samsungu sam to lako našao, dočim ovdje na Xiaomi 12 ne kontam kako.

Hvala.

 

Edit;

 

Još me zanima, može li se instalirati neka druga tipkovnica (koju preporučate), ili ovu postojeću malo povećati prema gore, u vis, kao na samsungu ?

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 6:01 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi 12

Može li mi netko reći, ima li mobitel mogućnost ponavljanja zvuka obavijesti nakon npr 5 minuta, ako poruku odn. obavijest u prvom momentu ne pročitam

 

 

Još me zanima, može li se instalirati neka druga tipkovnica (koju preporučate), ili ovu postojeću malo povećati prema gore, u vis, kao na samsungu ?

Za pozive:

 

Ideš u pozive, dolje lijevo tri crtice, postavke, napredne postavke, podsjetnik propuštenih poziva
ili u postavkama mobitela u tražilicu upišeš podsjetnik propuštenih poziva
Za poruke ne nađem a mislim da je bilo prije... javim ako nađem.
Za tipkovnicu:

 

Google gboard - googlova tipkovnica

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 7:15 (display name ivo).
2 godine
online
Re: Xiaomi 12
display name ivo kaže...
Za pozive:

 

Ideš u pozive, dolje lijevo tri crtice, postavke, napredne postavke, podsjetnik propuštenih poziva
ili u postavkama mobitela u tražilicu upišeš podsjetnik propuštenih poziva
Za poruke ne nađem a mislim da je bilo prije... javim ako nađem.
Za tipkovnicu:

 

Google gboard - googlova tipkovnica

Zanimljivo..

Već sam tamo i pokušao, iskustvo s prijašnjih mobitela, no meni su tri crtice gore desno, u naprednim postavkama imam samo "okrenuti za tišinu", kad ukucam podsjetnik propuštenih poziva izbaci mi samo " posebna dopuštenja"..tamo imam "alarmi i podsjetnici", a tamo mi izbaci samo instalirane apk. ??!!

 

Strašno..

 

bolji je telefon i ne troši puno bateriju kao samsung galaxy s22+, ali tamo sam sve podesio za 10 minuta, ovo je. nemam riječi... 

 

instalirao sam besplatnu temu s promijenjenim ikonama i od tada na gmail ne stižu mail-ovi niti imam zvučne obavijesti,, viber da... 

Ide danas na factory reset, pa ću vidjeti...

 

svakako hvala

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 14:15 (Zaporožac).
2 godine
online
Xiaomi 12

Eto, nakon Factory reseta mail je počeo primati obavijesti, i nakon dva dana upotrebe, a i pošto sam već imao Redmi note 9 PRO, mogu reći mini recenziju u vezi Samsung S22+vs Xiaomi 12 (obični)

 

Samusng ima bolji softver, implementaciju raznih dodataka do kojih je lako doći, bez prethodnog poznavanja uređaja, online podška je super.

Xiaomi ima bolji hardver, dosta manju potrošnju baterije, kvalitetniji vanjski zvučnici, jednostavnija i nešto bolja kamera itd..

Sveukupno za softver ---Samsung S22+ 9/10, Xiaomi 12 6/10

 

Hardver--- Xiaomi 9/10, Samsung S22+ 6/10

 

Kolega iznad vjerojatno ima pro model pa su mu drukčije softverske postavke, ili ima stariji model.

 

Morat ću kontaktirati xiaomi online podršku da vidim što se može napraviti oko mojih pitanja jer ja jednostavno ne mogu pronaći ponavljanje zvuka obavijesti svaki 5,10, 20 minuta...

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Xiaomi 12
display name ivo kaže...

Ideš u pozive, dolje lijevo tri crtice, postavke, napredne postavke, podsjetnik propuštenih poziva

ili u postavkama mobitela u tražilicu upišeš podsjetnik propuštenih poziva
Za poruke ne nađem a mislim da je bilo prije... javim ako nađem.
Za tipkovnicu:

 

Google gboard - googlova tipkovnica

 Našao sam..

 

Idem u Postavke-Pozivanje računa, onda tek Napredne postavke-pa Podsjetnik propuštenih poziva...

 

Tu pod "pozivanje računa su i opcije sa sakrivanje vlastitog broja itd...

 

To je za ponavljanje zvučne obavjesti propuštenih tel. poziva, no za mail, SMS još nisam ništa skontao.

 

Dakle, da mi nepročitana poruka zvukom obavjesti svakih 5 minuta javi da nije pročitana.

 

Edit;

Poslao sam mail Xiaomi korisničkoj podršci i rekli su da ta opcija ponavljajućih obavijesti za poruke, viber itd. ne postoji.

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2023 9:51 (Zaporožac).
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi 12

prijatelji i kolege, nije me bas duze vreme bilo ovde, ali eto vratio sam se.

 

Naime imam XIAOMI 12PRO i imam problem sa kamerom od prvog dana od kako sam ga kupio.

 

Problem je taj dok snimam sve je ok, ali problem nastaje kada taj snimak hocu asnije da pregledam nesto seca, pojma nemam sta moze da bude, sve sam probao ali nista nije vredelo.

 

 

Da li je od vas neko imao slicna iskustva ili ovko nesto samo meni se desava .

autopijaca.com
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Xiaomi 12
Liberty123 kaže...

 

 

Problem je taj dok snimam sve je ok, ali problem nastaje kada taj snimak hocu asnije da pregledam nesto seca, pojma nemam sta moze da bude, sve sam probao ali nista nije vredelo.

 

Ne kontam ovaj izraz ?

合氣道 Ne možete naučiti ono što mislite da već znate.
13 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Narucio sam novi 12 pro preko neke akcije sad na tcomu (ispao me oko 400eur u mojoj tarifi , na 2 godine.. mozda malo manje, 380, pa rekoh ajde)...

Jel mu baterija zbilja tako losa kako se pise okolo? I kazu da se dosta grije kod zahtjevnije upotrebe? Nisam se bas raspitivao o mobu.. sad sam na 11T vulgaris, dotični mi radi bez ikakve greske od prvog dana, global rom
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi 12
Eto da odgovorim sam sebi.. koristim ga nekih tjedan dana, miui 14, baterija nije uopce tolko losa.

Malo je topliji kod igranja nekih igara, ali nista posebno.. inace sve radi bez greske, za sada zadovoljan.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice