Xiaomi Mi 11

poruka: 585
|
čitano: 282.583
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Zgusrcu kaže...

Malo čitam recenzije i sve sam blize uzeti obican xiaomi mi 11.

Tj da li ultra opravdava nadoplatu od cca 3k kn?

Bolja kamera i nesto bolja baterija.

Kao najveći minus pisu za mi 11 bateriju ali nek izdrzi jedan dan i ja sretan.

Trenutno imam poco x3 nfc + gcam i meni su slike ok, dakle mi 11 moze samo bolji biti

 Ako ti je kamera prioritet onda opravdava, s tim da uspoređuješ cijenu Mi 11 koji je tu već neko vrijeme i Mi 11 Ultra koji je tek stigao, tako da je razlika daleko veća nego što bi bila da su izašli u isto vrijeme, drugim riječima pričekati koji mjesec i imati normalniju cijenu.

Po meni je trenutno bolja kupovina S21 Ultra koji već ima normalnu cijenu i može se nabaviti već od 5000kn.

Ukoliko ti kamera nije prioritet biti ćeš sretan i sa Mi 11.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11

Mi 11 me kosta 300kn, s21u 3k kn i pretpostavljam da ce toliko biti mi11u. E sad vrijedi li razlike 2700 kn, to je dilema

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

ne vrijedi te razlike

pogotovo ako si zadovoljan sa slikama koje imaš na trenutnom mobitelu

 

mi 11 ima isti ekran i performanse kao i mi 11 Ultra a dosta je lakši i nema ogromnu gromadu od kamere pozadi pa bolje leži u ruci

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
djhuby kaže...
fromilid kaže...

Pozdrav Dvoumim se između Mi 11 Lite (6/128gb) i Redmi note 10 pro 128gb. Koji model odabrati?

hvala

 

cijena je 2350kn, identicna

 https://nanoreview.net/en/phone-compare/xiaomi-redmi-note-10-pro-vs-xiaomi-mi-11-lite

 

Ja bi odabrao 10 pro zbog kamere 108MP

 A ja bi baš 11lite jer su konačno napravili lagan i tanki mob a kamera uopće nije loša niti na mi 11 lite. I baterija sasvim solidna.

157g čovječe pa to je ultraudobno za koristiti pogotovo danas kad buljimo dosta u youtube a mob u ruci (jednoj).

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 11:52 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
gnomisa kaže...

 A ja bi baš 11lite jer su konačno napravili lagan i tanki mob a kamera uopće nije loša niti na mi 11 lite. I baterija sasvim solidna.

157g čovječe pa to je ultraudobno za koristiti pogotovo danas kad buljimo dosta u youtube a mob u ruci (jednoj).

Da, mene isto Mi11 Lite (5g) baš zbog gabarita privlači, fino osvježenje u toj gomili ponude xiaomija.

Dilema je da je Poco F3 (objektivno) bolje uložen novac po specifikacijama, a niti on nije neka enormna cigletina.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
gnomisa kaže...

157g čovječe pa to je ultraudobno za koristiti pogotovo danas kad buljimo dosta u youtube a mob u ruci (jednoj).

 Da, youtube, a jedna ruka 

 

Salu na stranu, ja isto pocinjem naginjat tom lite modelu. Prvo sam mislio uzet obican Mi 11, pa rekoh nije beg cicija neka bude ultra, al sto vise cekam to cu se sve vise i vise unazadit pa otic na lite 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
speedy56 kaže...
gnomisa kaže...

 A ja bi baš 11lite jer su konačno napravili lagan i tanki mob a kamera uopće nije loša niti na mi 11 lite. I baterija sasvim solidna.

157g čovječe pa to je ultraudobno za koristiti pogotovo danas kad buljimo dosta u youtube a mob u ruci (jednoj).

Da, mene isto Mi11 Lite (5g) baš zbog gabarita privlači, fino osvježenje u toj gomili ponude xiaomija.

Dilema je da je Poco F3 (objektivno) bolje uložen novac po specifikacijama, a niti on nije neka enormna cigletina.

 F3 je odličan izbor ali taj mob nije ispod 2800kn dok je lite 2250kn s tim da F3 nema baš neku kameru. Recimo Note 10 pro (2400kn) ima bolju (ali opet lošiji proc). To je taj vrtlog gdje uvijek nešto fali osim ak nemaš flagship a kojeg ćeš onda platiti debelo više od svih navedenih. Ja bi iskreno ovim redom glredao. Ekran, baterija, kompaktnost, kamera, procesor. Proc jači od 732 ti i ne treba ako ne igraš heavy igre, ruku na srce. Kamera dobro dođe ali evo ja imam doma i ajfon i ne fotkam baš nešto da se usereš. Na kraju mi ispada da mi je bitan ekran i da mi baterija traje. Dakle F3 ili Mi11 lite je onda izbor, ovisno jer mi bitnija baterija/performanse ili kompaktnost (težina). Treba reći i da F3 nije jako težak sa svojih 190 i sitno grama. Ovi stariji poco kaj su bili 215g, to je bilo užas.

 

Johnny4286 kaže...
gnomisa kaže...

157g čovječe pa to je ultraudobno za koristiti pogotovo danas kad buljimo dosta u youtube a mob u ruci (jednoj).

 Da, youtube, a jedna ruka 

 

Salu na stranu, ja isto pocinjem naginjat tom lite modelu. Prvo sam mislio uzet obican Mi 11, pa rekoh nije beg cicija neka bude ultra, al sto vise cekam to cu se sve vise i vise unazadit pa otic na lite 

 Sad u pandemiji jako puno držim mob u jednoj ruci i buljim u youtube. I fakat postane zamorno ak je mob teži. Ne kažem da je to sad neki veliki problem ali sigurno tih 157g ti omogućuje da imaš mob satima u ruci i da ne osjetiš. Stvar prioriteta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.5.2021 17:28 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
gnomisa kaže...

 F3 je odličan izbor ali taj mob nije ispod 2800kn dok je lite 2250kn s tim da F3 nema baš neku kameru. Recimo Note 10 pro (2400kn) ima bolju (ali opet lošiji proc). To je taj vrtlog gdje uvijek nešto fali osim ak nemaš flagship a kojeg ćeš onda platiti debelo više od svih navedenih. Ja bi iskreno ovim redom glredao. Ekran, baterija, kompaktnost, kamera, procesor. Proc jači od 732 ti i ne treba ako ne igraš heavy igre, ruku na srce. Kamera dobro dođe ali evo ja imam doma i ajfon i ne fotkam baš nešto da se usereš. Na kraju mi ispada da mi je bitan ekran i da mi baterija traje. Dakle F3 ili Mi11 lite je onda izbor, ovisno jer mi bitnija baterija/performanse ili kompaktnost (težina). Treba reći i da F3 nije jako težak sa svojih 190 i sitno grama. Ovi stariji poco kaj su bili 215g, to je bilo užas.

Ja sam se više na Mi 11 lite 5g referirao. Poco F3 ima 5g, pa mi ga je nezahvalno uspoređivati s 4g verzijom Mi 11 lite kad je ipak bolja investicija za budućnost.

Mi 11 lite 5g je od 3200kn kod nas kolko vidim (s tim da je to 8gb rama, dok se kod Poca za tih 2800kn dobije 6gb).

 

I treba napomenuti da je lite za 2250kn "samo" 4g verzija s 6gb rama. Ako se gleda 4g verzija s 8gb, to je već cifra od 2800 kaj je po meni onda premala razlika u odnosu na 5g verziju.

Za cirka 500kn više se ipak dobije taj novi snapdragon 780 (koji je puno bolji od 732, ne baš toliko koliko 870, ali ne zaostaje previše) i 5g.

 

Sve u svemu, da - izbor je šarolik i boli glava kad se sve to ide analizirati :)

Po mom mišljenju, nekog apsolutnog pobjednika tu i nema, više odlučuju osobne preferancije.

 

 

Da, imao sam se priliku malo igrati s F3 i mob fakat nije cigla kao X3 npr. Nije debeli i nije previše težak. Neuspordiv je po tom pitanju s 11 lite, ali nije uopće loš.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
speedy56 kaže...
gnomisa kaže...

 F3 je odličan izbor ali taj mob nije ispod 2800kn dok je lite 2250kn s tim da F3 nema baš neku kameru. Recimo Note 10 pro (2400kn) ima bolju (ali opet lošiji proc). To je taj vrtlog gdje uvijek nešto fali osim ak nemaš flagship a kojeg ćeš onda platiti debelo više od svih navedenih. Ja bi iskreno ovim redom glredao. Ekran, baterija, kompaktnost, kamera, procesor. Proc jači od 732 ti i ne treba ako ne igraš heavy igre, ruku na srce. Kamera dobro dođe ali evo ja imam doma i ajfon i ne fotkam baš nešto da se usereš. Na kraju mi ispada da mi je bitan ekran i da mi baterija traje. Dakle F3 ili Mi11 lite je onda izbor, ovisno jer mi bitnija baterija/performanse ili kompaktnost (težina). Treba reći i da F3 nije jako težak sa svojih 190 i sitno grama. Ovi stariji poco kaj su bili 215g, to je bilo užas.

Ja sam se više na Mi 11 lite 5g referirao. Poco F3 ima 5g, pa mi ga je nezahvalno uspoređivati s 4g verzijom Mi 11 lite kad je ipak bolja investicija za budućnost.

Mi 11 lite 5g je od 3200kn kod nas kolko vidim (s tim da je to 8gb rama, dok se kod Poca za tih 2800kn dobije 6gb).

 

I treba napomenuti da je lite za 2250kn "samo" 4g verzija s 6gb rama. Ako se gleda 4g verzija s 8gb, to je već cifra od 2800 kaj je po meni onda premala razlika u odnosu na 5g verziju.

Za cirka 500kn više se ipak dobije taj novi snapdragon 780 (koji je puno bolji od 732, ne baš toliko koliko 870, ali ne zaostaje previše) i 5g.

 

Sve u svemu, da - izbor je šarolik i boli glava kad se sve to ide analizirati :)

Po mom mišljenju, nekog apsolutnog pobjednika tu i nema, više odlučuju osobne preferancije.

 

 

Da, imao sam se priliku malo igrati s F3 i mob fakat nije cigla kao X3 npr. Nije debeli i nije previše težak. Neuspordiv je po tom pitanju s 11 lite, ali nije uopće loš.

 Neznam zašto si se baš uhvatio tog 5G. Pa nije to baš takav dealbraker. Još kad to dođe i zaživi kako treba - otom potom. Mi lite 5G je po meni neisplativ jer je već u zoni 3 tkn a tu ima i boljih mobitela. Ima jači snapdragon, ali kao što sam rekao ako nisi neki zagriženi gamer ja ne vidim neku pootrebu. 732G je sasvim solidan proc a ako moja kćer nije uspjela usporiti mob sa 400 aplikacija i igara a koji ima 730 onda će i ovaj držati. Jasno je da jači proc uvijek dobro dođe ali realno to bi trebalo biti bitno za ekipu koja razvaljuje zahtjevne igre i samo za njih. Dodatnom optimizacijom i isključenjem animacija u devs opcijama se još može dobiti i na brzini. Noviji snapdragoni pa i oni srednje klase su se pokazali kao jako dobri. Prije bi uzeo Note 10 pro sa boljom kamerom nego Poco F3 sa jačim procom i onom dosta slabijom kamerom. A i baterijom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 10:46 (gnomisa).
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Prošlo je 8 dana od najave mi 11u u eu i osim toga da ide u njemačku nigdje ništa....

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Dosao mi je danas Xiaomi mi 11. Odlučio sam se za njega jer pretpostavljam da će ultra model biti dosta skuplji, a većina mobitela danas radi sasvim solidne fotografije i meni to ne vrijedi više neke veće nadoplate.

U kutiji dolaze punjač, usb-c to 3.5mm adapter i gumena maskica. Sama maskica djeluje jeftino i ne prati baš mobitel koji je napravljen jako kvalitetno.

 

Dosad sam zadnjih 2 mjeseca koristio Poco X3 NFC, a usporedbu specifikacija imate ovdje:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10656&idPhone2=10415#diff-

 

Po veličini jako slični telefoni, ekran nešto veći na Mi 11 ali načelno neprimjetno. Radi lagane zaobljenosti ekrana mi11 je puno ugodniji za držat u ruci i ne djeluje preveliko.

Prvi dojmovi:

ekran odličan, vrhunski. Na Poco mi je bio super ali ovdje je nekako osjetno bolji.
brži za rad, što je i očekivano obzirom na Snapdragon 888
kada sam podešavao telefon i vraćao sve iz backupa, zagrijao se ali ništa previše to jest moglo ga se i dalje koristiti
kamera jako dobra
baterija lošija nego na poco, ne bih rekao da će moje upotrebe izdržati dan dok sam na poco mogao cijeli dan bez punjača
za uštedu baterije postoji gro optimizacija ali najveća je refresh rate smanjiti s 120hz na 60hz, no to je i osjetna razlika u upotrebi telefona
fingerprint scanner je u ekranu, radi solidno
nema notifikacijke ledice što je veliki minus, makar se može riješiti s nekim 3rd party aplikacijama (trebam testirati)


Ne znam što još reći, ako koga kaj zanima nek pita. Da li sam oduševljen telefonom? I nisam. Ponajviše zato što sam imao već sad telefon s 120hz ekranom i taj poco x3 u kombinaciji s Gcam radi jako pristojne slike preko dana, pogotovo portrait.

Da li je telefon odličan? Je.

 

Realno ništa dramatično ne nosi niti jedan novi model već godinama, po meni bilo koji bolji model može komotno izdržati 3 godine.

Zadnji mobitel koji me oduševio kao novi je bio Huawei Mate 10 PRo.

Što se tiče emui-a, nemam nekih komentara. Ja koristim Microsoft Launcher tako da me ne zanima previše ovo u pozadini, a raspored ikona mi je uvijek isti. Ono što ću morat pokušati je smanjiti refresh rate na 90hz pa vidjeti koliko je ušteda baterije u odnosu na fluidnost.

 

Za zaključak ne znam da li reći da je ovo flagship killer. S cijenom od cca 700€ u slobodnoj prodaji je teško dati takve epitete makar su dva prava flagshipa (s21u i mi11u) s cijenama od 1200€.

Po meni best buy telefon će biti poco x3 pro, dok mi je ovaj poco x3 nfc samo potvrdio da koliko je to puno telefona za malo para. 

Ja sam mi 11 uzeo preko firme za male novce pa mi je tak svejedno, ali 5k kn ne bi dao za njega u slobodnoj prodaji. Ako je poco x3 pro oko 1700, onda max 3500 za ovaj.

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Ma flagshipovi su nesplativi već godinama za kupnju. Točnije, zadnje 2 godine koji god mobitel srednjeg ili višeg srednjeg ranga uzmeš, nisi fulao. Mobilna tehnologija se nekak ujednačila zdnjih par godina pa stvarno imaš jednako dobro iskustvo na mobitelu od 2000 ili 6000 kuna.

E sada, flagship killeri više ne postoje iz ovog što sma prethodno naveo. Istinski flagship killer je bio Pocophone F1 koji je na tržište donio pomutnju i jedini mobitel za koji sam rekao wow. Za cijenu jednog Samsunga ili Huaweia si tada za 2600 dobio odličan paket koji je imao svojih mana, ali su bile minorne i njegove prednosti su ih popravile.

 

Jedina zašto se flagship zove flagship je bolja kamera i premium materijali za izradu poput keramike za što masno i naplate. Najradije bih želio da prestanu svake godine izbacivati flagshipove s minornim napretkom, već da izbace svake 2-3 s značajnim pomakom.

Poco x3 imam već 4 mjeseca i zadovoljan sam. Niti sam ga platio previše niti sam imao nekakva očekivanja prevelika jer sam znao da ću dobiti okej zaokružen telefon s odličnom baterijom.

 

 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Zgusrcu kaže...

Dosao mi je danas Xiaomi mi 11. Odlučio sam se za njega jer pretpostavljam da će ultra model biti dosta skuplji, a većina mobitela danas radi sasvim solidne fotografije i meni to ne vrijedi više neke veće nadoplate.

U kutiji dolaze punjač, usb-c to 3.5mm adapter i gumena maskica. Sama maskica djeluje jeftino i ne prati baš mobitel koji je napravljen jako kvalitetno.

 

Dosad sam zadnjih 2 mjeseca koristio Poco X3 NFC, a usporedbu specifikacija imate ovdje:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10656&idPhone2=10415#diff-

 

Po veličini jako slični telefoni, ekran nešto veći na Mi 11 ali načelno neprimjetno. Radi lagane zaobljenosti ekrana mi11 je puno ugodniji za držat u ruci i ne djeluje preveliko.

Prvi dojmovi:

ekran odličan, vrhunski. Na Poco mi je bio super ali ovdje je nekako osjetno bolji.
brži za rad, što je i očekivano obzirom na Snapdragon 888
kada sam podešavao telefon i vraćao sve iz backupa, zagrijao se ali ništa previše to jest moglo ga se i dalje koristiti
kamera jako dobra
baterija lošija nego na poco, ne bih rekao da će moje upotrebe izdržati dan dok sam na poco mogao cijeli dan bez punjača
za uštedu baterije postoji gro optimizacija ali najveća je refresh rate smanjiti s 120hz na 60hz, no to je i osjetna razlika u upotrebi telefona
fingerprint scanner je u ekranu, radi solidno
nema notifikacijke ledice što je veliki minus, makar se može riješiti s nekim 3rd party aplikacijama (trebam testirati)


Ne znam što još reći, ako koga kaj zanima nek pita. Da li sam oduševljen telefonom? I nisam. Ponajviše zato što sam imao već sad telefon s 120hz ekranom i taj poco x3 u kombinaciji s Gcam radi jako pristojne slike preko dana, pogotovo portrait.

Da li je telefon odličan? Je.

 

Realno ništa dramatično ne nosi niti jedan novi model već godinama, po meni bilo koji bolji model može komotno izdržati 3 godine.

Zadnji mobitel koji me oduševio kao novi je bio Huawei Mate 10 PRo.

Što se tiče emui-a, nemam nekih komentara. Ja koristim Microsoft Launcher tako da me ne zanima previše ovo u pozadini, a raspored ikona mi je uvijek isti. Ono što ću morat pokušati je smanjiti refresh rate na 90hz pa vidjeti koliko je ušteda baterije u odnosu na fluidnost.

 

Za zaključak ne znam da li reći da je ovo flagship killer. S cijenom od cca 700€ u slobodnoj prodaji je teško dati takve epitete makar su dva prava flagshipa (s21u i mi11u) s cijenama od 1200€.

Po meni best buy telefon će biti poco x3 pro, dok mi je ovaj poco x3 nfc samo potvrdio da koliko je to puno telefona za malo para. 

Ja sam mi 11 uzeo preko firme za male novce pa mi je tak svejedno, ali 5k kn ne bi dao za njega u slobodnoj prodaji. Ako je poco x3 pro oko 1700, onda max 3500 za ovaj.

 

 

 Dali ti je mi 11 na miui 12.5?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Je, odmah sam ga updejtao.
7 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Mi 11 lite 6/128. 2100kn

 

na ekupi

 

ekstra ponuda?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 11

Jel ima negdje u EU Mi 11 ultra global verzija? Ako ne, kakav je xiaomi.eu rom? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 11

naručen mi 11 ultra 12/512 na https://tradingshenzhen.com/en/?refs=98566

naručen 25.5. stigao danas i mogu potvrditi nije bilo nikakvih dodatnih troškova (znači iz kine bez dodatne carine i pdv-a), naručio sam kinesku verziju koja dolazi sa instaliranim google play aplikacijama

sve u svemu zadovoljan trgovinom :D

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Dosla 11 ultra u tcom ak netko ima pretpltu produzenje ili nekaj

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
fear619 kaže...

naručen mi 11 ultra 12/512 na https://tradingshenzhen.com/en/?refs=98566

naručen 25.5. stigao danas i mogu potvrditi nije bilo nikakvih dodatnih troškova (znači iz kine bez dodatne carine i pdv-a), naručio sam kinesku verziju koja dolazi sa instaliranim google play aplikacijama

sve u svemu zadovoljan trgovinom :D

 

 Moze neka recenzija na mobitel?  Najvise me zanimaju bugovi (ako ih ima?) te baterija 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Nema za dodati ništa posebno sto već nije rečeno u hrpi recenzija na internetu, prelazim sa htc-a u11 na ovo čudo i oduševljen sam. Ekran fantastičan , kamera toliko bolja da se još čudim , konačno opet imam ir blaster :), brzina punjenja jebena. Sa bugovima se jos nisam susreo. Ako se kupuje preporuka je verzija sa EU rom-om ili China verzija, Global kaska sa ažuriranjima. Mislio sam da će mi veličina uređaja biti problem ali i nije toliko veći od u11. Uglavnom zadovoljan sam kupnjom i sada sam opet miran 5godina ili duže :) Ovih dana dok sam čačkao po njemu do kraja dana mi ostane 20-30% baterije (cca 6h SoT) i to mi je i više nego dovoljno
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 10:59 (fear619).
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Evo i ja naručio, živo me zanima kako će sjesti nakon Pixel 5.

Uzeo sam China verziju jer mi se ne da čekati dodatnih 15 dana za EU rom, radije ga sam stavim.

Pretpostavljam da s njim dolazi original prozirna TPU maskica pa sam odmah naručio ovu:

http://nillkin.org/smartphones-accessories/xiaomi-phones-accessories/xiaomi-mi11-ultra-accessories/nillkin-xiaomi-mi11-ultra-mi-11-ultra-textured

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 11
Ja cekam istu maskicu, nadao sam se da ce doći prije mobitela. Zasada je dobra i ova koja dolazi uz mobitel :)
14 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Došao i Mi 11 Ultra u A1 - LINK

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

ima li kakav nacin za disejblati 120Hz na AOD? nema mi smisla da je taj staticki ekran na 120Hz sto nepotrebno trosi bateriju..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Ultra naručena 12.06 i evo stigao jutros. Za vikend će biti mala usporedba sa Pixel 5.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 11:05 (2happy2beu).
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
2happy2beu kaže...

Ultra naručena 12.06 i evo stigao jutros. Za vikend će biti mala usporedba sa Pixel 5.

 Gdje si je uzeo?

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Tradingshenzhen. DHL express dostava bez dodatnih troskova.

Evo sad gledam jos nesto je pojeftinio, 797 € + 16 € shipping

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Ultra je brutalna, al meni jednostavno prevelika i ide u prodaju. Otkad sam se navikao na 6" sve preko mi smeta.

Sta se tice samog uredjaja, od ekrana, kamere, brzine rada, zvucnika, brzine punjenja, definitivno mislim da mu nema konkurencije, a probao sam sve i svasta.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 11
2happy2beu kaže...

Tradingshenzhen. DHL express dostava bez dodatnih troskova.

Evo sad gledam jos nesto je pojeftinio, 797 € + 16 € shipping

 Hvala na info, čini mi se dobra stranica. Jesi li ga uzeo sa EU skladista ili Kina? pitam zbog 01.07 i novih zakona oko carina i PDV-a. Na stranici mi ne nudi opciju iz EU

11 godina
offline
Xiaomi Mi 11

Ne znam za pravila nakon 01.07 ali ja sam naručio iz Kine, nema dodatnih troškova putem standardne dostave Global priority.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice